Şimdi Ara

İş Bankası yeni mobil uygulaması ile kampanya katılımları ücretsiz (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
10
Favori
13.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de kesilen kart aidatlarını geri alıyorum kaç yıldır... internet şubesi bize ulaşın kısmından mesaj atıyorum yeterli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 18 Mart 2017; 10:32:7 >
  • mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Ben ne diller döktüm kaç kere aradım yok alamadım hocam 50 lirayı kurtardım geçmiş dönem kesintilerini kurtaramadım sistem kesmiş yapacak bir şey yok dediler. Bankanın şube müdürüne kadar gittim o kadar gözüm döndü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Ben ne diller döktüm kaç kere aradım yok alamadım hocam 50 lirayı kurtardım geçmiş dönem kesintilerini kurtaramadım sistem kesmiş yapacak bir şey yok dediler. Bankanın şube müdürüne kadar gittim o kadar gözüm döndü

Eskiye dönük vermiyorlar aynen, takip etmek lazım, ekstre kesilmeden yakalayıp istemek gerekiyor :) ben de bi kere geç gördüm, daha doğrusu, benim ekstre 13 ünde kesiliyo, adamlar 12 gecesi kesmiş çakallar, aradım dediler böyle böyle ekstreye işlenmiş sistem vermiyor geri vs vs yoksa veririz vs. Ulan dedim ben hergün onu mu kontrol edicem ekstre ile aynı gün kesmişiniz resmen dedim. Ekstreden bide buna faiz işlemişler, 54 lira kesmişlerdi bi de faizi 58 mi ne olmuştu, şikayet kaydımı oluşturmuşlardı, bikaç gün sonra faiziyle birlikte geri yatırdılar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kredi kartında iş daha kolay demek ki. Benimki normal vadesiz mevduat hesabıydı hocam. Normalde de hiç para yatırmazdım boş anıma denk geldi. Telefon alacam o kadar parayla yanımda dolaşmayayım dedim. Ah ah o zamanlar amiral gemisi telefonlar 1800'e satılırdı neyse ertesi gün gittim telefonu alacam para çekeyim dedim. Anaa 300'e yakın para kesmiş banka. Yarısından fazlası geçmişe ait 50 'si de son 6 ay. 50 lirayı yatırdılar diğerlerini yatırmadılar. Ben de inadına para tutmuyorum vadesizde.

Aklınzda bulunsun vadesize para yatırınca iş bankası genelde hemen kesmiyor 24 saat geçmesi lazım. Eskiden öyleydi, kısa süreli paralar yatırır havale eft falan yapardım. Buna güvendim bende kesmez ya dedim 24 saati geçince çat diye kesmiş. Parayı yanımda taşısam daha iyiydi valla.

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Hocam ben vazgeçtim zaten :) bankamatik kartını otobüste denedim izin vermiyor mobil ödemeye o yüzden artık ayrılmanın tam vakti

• Uygulamaya kampanya dahilinde yaptığımız harcamaları görebileceğimiz bir alan eklenmiş, çok iyi olmuş

İş Bankası yeni mobil uygulaması ile kampanya katılımları ücretsiz

• Alışverişi yaptıkdan sonra karta eklesek puan yüklenir mi ? Kampanyayı farketmemiştim alışverişten sonra gördüm :-)

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    yaptıysan alışverişi , dene bakalım kaydı.

sonucu bize de yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenersonmez -- 21 Mart 2017; 8:6:16 >
  • Nfc li telefon sart ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yenersonmez kullanıcısına yanıt
    Kampanya sona ermesini takiben 15 gün içerisinde puanlar yükleniyormuş.Kampanya 31 Mart'da bitiyor katıldım yüklencekmi bakalım.

• Bana demin işbankasından bir mesaj geldi durduk yere. NFC yi hiç bir şekilde açamıyordum yani temassız mobil ödemeyi aktif edemiyordum. twitterdan yazdım ama cevap gelmeyince ben de bıraktım şu aidat mevzusu üzerine.

Şimdi gelen mesajda şu yazıyor, Degerli musterimiz, 05.03.2017 tarihinde ** no lu kartiniza konulan kisit kaldirilmistir.Kartiniz iptal edildi ise bu mesaji dikkate almayiniz.

Ben işlem kısıtı falan koydurmamıştım ki ? Ekstreyi geç ödedim sanırım geçen ay tam hatırlamıyorum şimdi ondan kaynaklı bir durum mu acaba anlamadım.

Ardından maximum uygulamsına girdim. 100 lira limit salladım aç bakayım mobil temassız ödemeyi dedim talebiniz alınmıştır dedi ve hata vermeden açtı hemen. :D
    Ekstreyi geç ödeyince nakit avans çekmeyi kısıtlıyor benim bildiğim hocam, onla alakalı olabilir o sms

Maximum uygulaması güncellendi ondan düzelmiş olabilir belki :)

• APK yapanın kredi borcu var ödememiş :D

Evet hocam 1 2 kere oldu ama sanıyorum ki 3 kere üst üste geç ödeyince oluyordu diye hatırlıyorum. Zaten önceden mesaj geliyor da kısıt kaldırıldı diye mesajı ilk defa gördüm. Uzun süredir düzenli ödüyorum bir bu ay geciktirdim. Yarın arayıp sorayım bi bankayı neyin kısıtıymış. Gece aramak istemedim en son 45dk bekleyip konuşamamıştım müşteri hizmetleriyle

nfc yi kullanan oldu mu peki nasıl rahat mı kullanımı ? Sanırım uygulamaya şifreyle girip açtıktan sonra direkt ödeme yapılabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 21 Mart 2017; 2:48:45 >
    Ben 4 kere kullandım gayet basit kullanımı, programın açık olmasına gerek yok nfc açık olsun yeterli, pos makinasına okutunca telefonda ekrana onay ekranı geliyo, fiyat yazıyo onaylarsan parayı çekiyor pos, onay tuşuna basmazsan çekemiyor, güvenlik açısından güzel olmuş o kısım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 21 Mart 2017; 9:6:15 >
    aa iyimiş o zaman, bende sıra beklerken uygulamayı aç şifreyi gir falan uzun iş kartı veririm daha kolay vallahi diyordum Yalnız açtıktan sonra bir bilgi falan gelmedi. **xx diye bir kart numarası gözüküyor telefonunuza yüklenecektir dedi o kadar. Bugün deneme fırsatım olmadı yarın denerim bakayım. Yoğun olmayan saatlerde gideyim de migrosa deneyeyim

Spor yaparken güzel olur. Kimlik, otobüs kartı, kredi kartı falan taşıyordum yanımda. Telefon ile hepsini hallederim. Bir de şu eskişehir akıllı kart sistemine geçse de otobüs kartlarından da bakiye yüklemek için bayi aramaktan da kurtulsak

• Nfc kampanyasi ayni gun odemeyi kabul ediyo mu ?

• Bu iş bankası yıllık aidatı ne zaman alıyordu biliyor musunuz?

• 24-26 mart restorana. 10 ₺ maxipuan yüklenen varmı

• Arkadaslar bana 25tl puan yatmis galiba n11 puani Ama ben maximum mobilden katilim yapmistim 50tl yatmasii gerekiyordu varmi bu sekilde eksik yatan ?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.