Şimdi Ara

İş Bankası yeni mobil uygulaması ile kampanya katılımları ücretsiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
10
Favori
13.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BonusFlaş iyi oluyor bunuda kullanırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: think impossible

Babam bu karti kullaniyor fakat uygulama ilr nfc odeme ozelligini bulamadigini belirtti maalesef benim bakma sansim yok. Acaba biri nerde oldugunu gosterebilir mi

Kartlarım kısmından ayarlar simgesine tıklayınca çıkıyor. Ama ben henüz aktifleştiremedim, mail gelip yüklediğimde gözükmüyordu sonra gözükmeye başladı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yavas yavas akıllanıyor İşbank
  • Cep telefonuna gelen kodu eski kod diye kabul etmiyor.. Cok dandik banka bu iş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekstra taksit verdiği mağazaları kampanya diye eklemiş komedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kampanya yapmayan kartı kullanmam arkadaş! bonus,axess,world kullanıyorum her ay 50-60 net puan geliyor abartısız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

quote:

Babam bu karti kullaniyor fakat uygulama ilr nfc odeme ozelligini bulamadigini belirtti maalesef benim bakma sansim yok. Acaba biri nerde oldugunu gosterebilir mi

Kartlarım kısmından ayarlar simgesine tıklayınca çıkıyor. Ama ben henüz aktifleştiremedim, mail gelip yüklediğimde gözükmüyordu sonra gözükmeye başladı.

Uygulamaya bende girdim simdi fakat gercekten de oyle bir ayar yok kartlarda, aidatsiz kart oldugu icin mobil odeme ozellikleri yok mu acaba nasil ogrenebiliriz. 50 yasindaki adam tutturdu mu vazda geciremiyorsun ki

• quote:

quote:

quote:

Uygulamaya bende girdim simdi fakat gercekten de oyle bir ayar yok kartlarda, aidatsiz kart oldugu icin mobil odeme ozellikleri yok mu acaba nasil ogrenebiliriz. 50 yasindaki adam tutturdu mu vazda geciremiyorsun ki

Android sürümü 4.4.2 ve üzeri ve nfc var mı? Bende ayarlar simgesine tıklayınca hem bankamatik kartta hem kredi kartında gözüküyor. Bence sabretmek gerek uygulama henüz düzgün çalışmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Android sürümü 4.4.2 ve üzeri ve nfc var mı? Bende ayarlar simgesine tıklayınca hem bankamatik kartta hem kredi kartında gözüküyor. Bence sabretmek gerek uygulama henüz düzgün çalışmıyor.

Android 7.0 nfc de var. Sanirim uygulama kokenli bir sorun

• Uygulamanın iyi yanı cinemaximum ilk seansa 7 liradan bilet almak keşke 1.5 lira hizmet parası almasaydı iyi olurdu.

• parakod kullanmıştım dandikti, bu güzel olmuş
  • uygulama güzel de nfc için bende hata veriyor. Kartın böyle yetkisi mi yok diyor ne unuttum gündüz bakmıştım. Acaba kredi kartının da mı temazsız özellikte olması gerekiyor anlamadım Borcu ödemeyi unuttum 1 gün geçti ondan mı limit aktaramıyorum acaba
  • iphone'a da geldi....
  • iOS uygulaması da mevcut

https://appsto.re/tr/goRf5.i

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n_medya

İosçuların başı kelmi

Değil

Türkiye İş Bankası A.Ş.: Maximum Mobil

https://appsto.re/tr/goRf5.i

• Kartı tanımlarken Maksimum pin denemesi aşıldı diye hata verdi.

• maxi puan kullabilicek site yok onu cozsun ilk

• İOS güncellemeside geldi uygulama güzel olmuş hoşuma gitti.
  • zaten ücretsizdi maximum web sayfasından katılması hem kolay hemde ücretsiz.
  • smclk89 kullanıcısına yanıt
    Bonus Flaş, Yapı Kredi Cüzdan gibi uygulamalarda olduğu gibi kampanyalarda daha fazla puan verebilir bu uygulama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.