Şimdi Ara

İş Bankası Otomatik Fatura Talimatına 50 TL MaxiPuan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
20.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • linki olan yok mu yeni kampayanya için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

linki olan yok mu yeni kampayanya için?

http://gorsel.isbank.com.tr/kampanya/cmd/6929/pop-up.html
  • OoOoOoO

Supermıs...

IPTAL etmeme sözünü 3 ay olarka yazmıslar...

3 ay sonra hemen baska bankanın kampanyaısna tasıyabılırız demekkı..

senı sevıyorum ısbank....
  • yok böyle bir banka!!
    açıklamadan üstü kapalı kampanya maili atıyorlar araştırıyorsun hiçbiryerde bilgi bulunmuyor üşenmeyip mail atıyorsun detayları hakkında bilgi istiyorsun 4 gün oluyor ne geri dönen ne de bilgi yayınlayan yok. hadi gene boşta duracağına verelim faturalar 3 ayda olsa değerlensin diyorsun bankanın mükemmel işleyen sistemi su faturalarını kredi kartından rahatça alıyor elektrik faturalarını yalnızca vadesiz hesaptan kabul ediyor, telekom ve adsl ise hiç ekrana düşmüyor!! şubeyi arayıp durumu aktardığında ise çalışanların senden daha bilgisiz olduğunu farkediyorsun... vs...
    hayatı maximum zorlaştıran, tutmayan kampanyalarınıza gelsin
  • 15 hazirana kadar internet şubesinden verilen talimatlar için geçerli ağustos ayına kadar en az 1 kere talimat dahilinde faturaların ödenmesi gerekmekte yalnızca talimatı girmek yetmiyo puanlar ağustos ayında yüklenecek maili sildiğim için link veremiyorum
  • YİNEDE İYİ KAMPANYA
    ama faturalarımı iptal edicem otomatikten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

YİNEDE İYİ KAMPANYA
    ama faturalarımı iptal edicem otomatikten..
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opt -- 13 Haziran 2012; 12:14:01 >
  • Mayıs - 15 Haziran 2012 tarihleri arasında düzenlenen 50 TL MaxiPuan ödüllü otomatik ödeme kampanyasına gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

. Kampanya kapsamında talimat verilecek 3 adet fatura için 30 TL, 5 ve üzeri fatura talimatı için ise 50 TL MaxiPuan hediye edilecektir.

. Yalnızca İnternet Şubesi aracılığıyla verilecek fatura talimatları kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Fatura talimatlarının vadesiz TL hesabına ya da kredi kartına verilmiş olması önem arz etmemektedir.

. Kampanya tarihleri arasında iptal ettirilip tekrar verilen fatura talimatları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

. Kampanya süresince verilen fatura talimatlarının 31 Temmuz 2012 tarihine kadar Bankamız aracılığıyla otomatik ödeme yoluyla en az bir kez ödenmiş olması gerekmektedir.

. Hediye MaxiPuan'lar müşterilerimizin kredi kartına Ağustos ayı içerisinde yüklenecektir. Yükleme tarihinde müşterinin geçerli durumda kredi kartı olmaması halinde yüklemeler Bankamatik kartına yapılacaktır.

. MaxiPuan yükleme tarihinde fatura talimatının iptal edilmiş olması halinde yükleme yapılmayacaktır.

. Bir kişi en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilecektir.

. *MaxiPuan'ın yüklenmesinin ardından 3 ay içerisinde talimatların iptal ettirilmesi halinde kazanılan MaxiPuanlar geri alınacaktır.

. MaxiPuan'ların son kullanma tarihi bulunmamaktadır.

. Müşterilerimizin İnternet Şubemiz aracılığıyla fatura talimatı vermesinin haricinde bir işlem yapmasına gerek bulunmamaktadır.

Kampanyalarımızı maximum.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

Ayrıca, Avea, Turkcell, Vodafone, TTNET ADSL, smile adsl, Superonline ve Avon faturaları hariç, kredi kartında talimatlı faturaların 0- 100 TL arasında olması halinde 1 TL, 100 TL'nin üzerinde olması halinde ise faturanın %1,25'i oranında ücret her fatura döneminde kredi kartına yansıtılmaktadır. Hesaptan verilen talimatlar için bir ücret alınmamaktadır.

Bilgi edinilmesini rica ederiz.

Saygılarımızla,

TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.
    ALTERNATİF DAĞITIM KANALLARI OPERASYONLARI BÖLÜMÜ
    Müşteri İlişkileri Grubu

• 50 tl yattı ve silinmeyecekmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukadanali

50 tl yattı ve silinmeyecekmiş

bayram alışverişinde kullanmanızı tavsiye ederim. ben haftasında harcıyorum ne olur ne olmaz diye
  • 15 Ekime kadar yine böyle bir kampanya yapmış maximum. Link verebilecek varmı bulamadım ?
  • devam eden kampanyanın şartları neler?
  • link olsa fena olmazdı
  • benim konu hortlamış
  • konu hortta, kampanya güncel mi?
  • bana mesaj geldi 2 taneye 15tl vs diye ama nette bulamadım herhangi birşey
  • 15 Ekim'e kadar İnternet Şubemizden hesabınıza veya kredi kartınıza vereceğiniz 2 faturaya 10, 3 faturaya 25, 4 faturaya 50 TL Maxipuan hediye. Bilgi 08507240724

diye mesaj gelmiş bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GasiOr -- 17 Eylül 2012; 10:13:09 >
  • otomatik ödemede tek geçerim... ödemelerde ücret almıyor + puan veriyor........ FİNANSBANK.....diğerleri eline su dökemez....
  • 4 adet telefon faturası talimatı verdim. Fatura başına ücret almıyor tel operatör faturalarında. 50 liramı alıcam. 6 ay sonra başka bir kampanya olursa faturaları ona geçircem. İyi iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

15 Ekim'e kadar İnternet Şubemizden hesabınıza veya kredi kartınıza vereceğiniz 2 faturaya 10, 3 faturaya 25, 4 faturaya 50 TL Maxipuan hediye. Bilgi 08507240724

diye mesaj gelmiş bana

2 fatura tanimladim bu kampanya icin.

ne zaman yatacak puanlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.