Şimdi Ara

İş Bankası - Mayıs Ayında Maxipara Kartlara 25 TL MaxiPuan (5/50) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
18
Favori
6.540
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Archmeister

P denedim oldu. Yapamayanlara bilgi olarak kalsin burda. Bakalim gelcek mi puan 25 mayista
    P olur sıkıntı olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P ile yaptığım işlemler sonrası 25 TL Puan yatmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana gamingpuan olarak yüklenmiş nasıl harcanır bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • banada 25 lira maxipuan yatmış ancak maxikart henüz elime ulaşmadı bankamatik kartından bu puanı harcayabilir miyim ?
  • Yatmis tesekkurler

• Hiç bi yerde kullanılmayan Gaming puan yatırmışlar kampanyada Maxipuan diyordu niye böyle yapıyor bunlar

• Gaming puanlar yalnizca maximum uygulamasinin yemeksepeti sekmesinde kullaniliyor diye biliyorum. Farkli bir yerde kullanabilen olursa etiketlerse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ddogu

banada 25 lira maxipuan yatmış ancak maxikart henüz elime ulaşmadı bankamatik kartından bu puanı harcayabilir miyim ?
    evet
  • rısultato R kullanıcısına yanıt
    harcamayı gaming kartla yaparsan gaming puan maxipara kartla yaparsan maxipuan yatıyor. gaming kartın her harcamaya %5 gaming puan kampanyasından da yararlanmak istersen ilk 4 harcamayı gaming kartla son harcamayı maxipara kartla yap. toplam 200 tl için 10 tl gaming puan kampanyanın son harcamasını da maxipara kartla yaptığın için 25 tl maxipuan yatıyor.
  • Py olmuş :) ben 2 gün yapmıştım 2 hesapla 20TL aldık
  • Maximum gaming karti ile yaptım 25 Mayıs'ta puan yatacak dediler yatmadı, sizin puanlar geldi mi? 5 lira gelmesi lazımdı

• quote:

Orijinalden alıntı: asakarya19

harcamayı gaming kartla yaparsan gaming puan maxipara kartla yaparsan maxipuan yatıyor. gaming kartın her harcamaya %5 gaming puan kampanyasından da yararlanmak istersen ilk 4 harcamayı gaming kartla son harcamayı maxipara kartla yap. toplam 200 tl için 10 tl gaming puan kampanyanın son harcamasını da maxipara kartla yaptığın için 25 tl maxipuan yatıyor.
    Hocam gaming puan ayrı kampanya zaten devam eden kampanya idi %5, üzerine bunu 5 lira olarak yatırması gerekmez miydi?

• asakarya19 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi yapmıştım geçen ay 20 tl yatırmıştı çakallar bu ay düzelmiş mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Bana gamingpuan olarak yüklenmiş nasıl harcanır bu?
    Selam hocam ben de 50 TL üzeri bir alışveriş yaptım gaming karti ile.

Gaming karta %5 yatirmislar ama benim düşünceme göre kampanyada her 50 ye 5 diyor yani bir de 5 TL yatması gerekmez mi %5 in üzerine?

Siz ne kadar alışveriş yaptınız ve ne kadar gamingpuan yüklendi?

• quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

Selam hocam ben de 50 TL üzeri bir alışveriş yaptım gaming karti ile.

Gaming karta %5 yatirmislar ama benim düşünceme göre kampanyada her 50 ye 5 diyor yani bir de 5 TL yatması gerekmez mi %5 in üzerine?

Siz ne kadar alışveriş yaptınız ve ne kadar gamingpuan yüklendi?

Alıntıları Göster
    5 farklı günde 50tl alışveriş yaptım 25 puan yüklendi. Olması gereken tutarda puan geldi, eksik yok. Tek sıkıntı gaming kart ile yaptığım için maxipuan olarak değil de gaming puan olarak yüklendi bu da puanı ne yakıt alırken ne de market alışverişinde kullanabileceğim anlamına geliyor yani bir tek yemeksepetinden yemek sipariş ederken kullanabileceğim. Neyse ders oldu bu bir daha gaming kartı kullanmam normal Maxipara kartı kullanırım.

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    Hocam Cepteşok ile 90tl lik alışveriş yaptım. Hem %5 olan 4.5tl geldi hemde 50tl üzeri olduğundan 5tl geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

5 farklı günde 50tl alışveriş yaptım 25 puan yüklendi. Olması gereken tutarda puan geldi, eksik yok. Tek sıkıntı gaming kart ile yaptığım için maxipuan olarak değil de gaming puan olarak yüklendi bu da puanı ne yakıt alırken ne de market alışverişinde kullanabileceğim anlamına geliyor yani bir tek yemeksepetinden yemek sipariş ederken kullanabileceğim. Neyse ders oldu bu bir daha gaming kartı kullanmam normal Maxipara kartı kullanırım.

Alıntıları Göster
    Eklemek isterim mobil uygulama ödemeler kısmında gamingpuanlari playstore Netflix apple kart olarak alabiliyorsun sanırım , tabi ideal değil ama yine de bir alternatif olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 27 Mayıs 2020; 17:22:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Teyyare38

Hocam Cepteşok ile 90tl lik alışveriş yaptım. Hem %5 olan 4.5tl geldi hemde 50tl üzeri olduğundan 5tl geldi
    O halde benim de sayılması gerekirdi. Şikayet kaydı açayım.

Ben de microsofttan oyun aldım, 50 lira üzeri.
    Gaming puan %5 geldi ama 50 lira üzeri kampanya 5 lirası gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Teyyare38

Gaming puanlar yalnizca maximum uygulamasinin yemeksepeti sekmesinde kullaniliyor diye biliyorum. Farkli bir yerde kullanabilen olursa etiketlerse sevinirim.
    Hocam bana da bu ay 100 lira puanı gitmişler gaming puan olarak yüklemişler .sen buldun mu başka kullanma yolunu?

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    Hocam netflix kodu yada yemeksepeti olarak kullaniyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.