Şimdi Ara

İş Bankası - MaxiPara Kart’a 100 TL MaxiPuan (10/125) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
28
Favori
31.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sesini kessen mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Neresi hocam o tiyo versene az ☺ siyah karti olan mi

• msyoruk0 M kullanıcısına yanıt
    Yok maxipara karta yatıyor ama diğer kartlarla da kullanılabiliyor puan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    Sanal kart mi isbank hes yok mu

• Bugün 7'nci işlemi yaptım her ayda yapıyorum herhangi bir limitle karşılaşmadım bloke sorunu da yaşamadım yaşayanlar neye göre yaşıyor ben de anlamadım.

İş Bankası - MaxiPara Kart’a 100 TL MaxiPuan (10/125)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-753FA63CF -- 7 Ekim 2020; 18:56:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 125 akaryakita ne veriyor peki

• Benim bloke açıldı işlemi yaptım tekrar kullanmayı düşünmüyorum bu kartı.

• shark1907 kullanıcısına yanıt
    Blokeyi nasıl açtırdınız acaba benimkide aynı bakiyeyi alamıyorum

• Hocam banka must misin ve fiziki kart mi

• quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Neresi hocam o tiyo versene az ☺ siyah karti olan mi

Aynen

• Aselsanci A kullanıcısına yanıt

Musteri hizmetlerine kayıt oluşturmuştum biraz önce mail geldi.

• Kuyuya taş atmış biri yine,sözleşmen ve ıslak imzan bankada olmadığı için limite takılıyorsun.Prepaid kartlarda onay(sız)lı,sözleşme(siz)li seçeneği var ya hani.Kredi kartın,hesabın olması mühim değil.Bir ara şubeye uğra bankacılık sözleşmelerini imzalayıver.

• -frambuaz kullanıcısına yanıt

Diyelim ki dediğiniz gibi benim banka hesabım ve kredi kartım olmasına rağmen bankacılık sözleşmelerini imzalamadım. Peki bu bloke olaya itiraz edince yine bankaya gidip bu imzaları atmamış olmama rağmen limit nasıl açıldı ve işlem yapabildim ? Bu olayın imza ile alakası yok yarın öbür gün umarım bloke yemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shark1907 -- 7 Ekim 2020; 20:26:8 >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt

Evet banka müşterisiyim. Fiziki kart.

• nereden yapıyoruz biri özelden yazabilir mi?

• -frambuaz kullanıcısına yanıt

ne ıslak imzası ya puahaha,world sanal nakit kart'da var ne imza attık ne bişe.Aylardır kullanıyoruz,fakat bu maxipara kartta tuhaflık var.750 tl harcadıktan sonra kart cartayı çekiyor.İlk açtıgım maxiparada içinde 150 tl kaldı bir türlü çekemedim en son şubeye gittim'de ordan çektim.Şubedekiler bile doğru düzgün bilmiyor,normalde içinde para olan hesap kapanmaz ben içinde para olan maxiparayı kapattım pat diye kapandı kart para arafta kaldı'da şubede anca hallettim.

Bu kampanya için yeniden kart açtım 6 tane 125 tl yükledikten sonra dün kart yine patladı içinde 500 tl kaldı,çekemiyorum birşey yapamıyorum kart max mobilde gözüküyor ama ne harcamaya izin veriyor ne atm'den çekmeye nede başka bir şeye.

kalan 4 işlem için yeni sanal kart açtım ordan devam ediyorum ama bu iş bankası bu olayı eline yüzüne bulaştırdı,bir kaç arkadaş yukarda yazmış az çok durumu.Forum mesaj yazım sistemi değişmiş bir forumdaş arkadaşda benzer sorundan müzdarip onu etikeleyim dedim'de olmadı,ama mesajı yazınca linki atacağım oda yazar bişiler.

Yukarda bir arkadaş'da kayıt açtım bloke kalktı felan demiş birde onu deneyelim bakalım.

• Arkadaşlar bugün bulunduğum ildeki işbankası banka müdür yardımcısı ile sohbetim esnasında konu bu yükleme yaptığımız firmalara geldi. Müdür yardımcısı arkadaş bankanın bu durumdan haberdar olduğunu ancak müsade ettiğini söyledi. Nereye kadar dediğimde ise yüklenmelerin tolere edilebilecek bir seviyede kalması halinde müdahale edilmeyeceğini ancak bu durumun yaygınlaşması halinde müdahele edilip alternatif kanalların tümden engelleneceğini ve çok fazla da bir yöntemin kalmadığından bahsetti. Ayrıca forumların da genel merkezce izlenip takip edildiğinden bahsetti. Yani bir şekilde bu işlerin yaygınlaşmaması gerek arkadaşlar yoksa bizde mağdur olacağız sonra kimse isyan bayrağını çekmesin. İyi akşamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih KARAHAN

Yok maxipara karta yatıyor ama diğer kartlarla da kullanılabiliyor puan

Nasıl yani maxipara sanal karta yatan puan iş bankası bankamatik kartıyla kullanılabilir mi ?

• Dosya16 D kullanıcısına yanıt

herhangi bir iş bankası kartınız ile bütün puanlarınızı kullanabilirsiniz..ayrı gayrı yok yani.Bankamatik kartını tak bütün puanlar gözükür posta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 7 Ekim 2020; 23:14:36 >
  • anatolia28 A kullanıcısına yanıt

Biz hep soyluyoruz ama koskoca sirketler burayi mi takip edecek diyen dolmalik biberlere laf anlatamiyoruz.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.