Şimdi Ara

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Kart Ücretini İade Etmiyor Bilginize (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
4
Favori
41.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mart 19da aidat yansidi, 22 martta aradim,

Sadece aidat yansimis dedim, iade felan demedim, musteri temsilcisi iade edelim dedi..

2016da durum tam tersiydi, iade etmediler. Ama 2016nin aidatini 2017 ocakta aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bankayla görüştüm aylık 860 totalde yıllık 10.000 harcama yapılırsa alınmıyormuş

• benim de kestiler 59 tl. iadesi için başvuru oluşturdum.bakalım sonuç ne olacak. olumsuz olursa kapattıracağım.
  • olumsuz oldu.kapattırdım

• yaklaşık 9 yıldır işbankası maksimum kartı kullanıyorum. ayrıca 2 tane otamatik ödeme talimatım da var. 80 tl kart aydatı kestiler iyade etmiyorlar.
    2 dafa müşteri hizmetlerinden kayıt oluşturuldu,
    2 defa internet sitelerinden mesaj gönderdim,
    şikayet vara yazdım.
    katı bir şekilde iyağde etmiyorlar henüz kart aydatı yansımayan maksimum işbank kullanıcıları varsa iptal ediniz. zira ben yıllarca nasılsa kart aydatı yok diye kullandım. hiç bir güzel özelliği doğru düzgün hiç bir kanpanyası yok bu kartın. en iyisi Akbank yapıkredi kartları anında aydatı iyade ediyorlar ve bin kat işbankasından daha iyi kanpanyalar yapıyorlar.
  • bişey daha şubeye de dilekçe verdim ordan da ret geldi. eskiden şubelerin iade yetkisi alınmış.prosedür değişti artık iade edilmiyor dediler. ha birde 900 küsür harcarsanmış o zaman iade edilirmiş. oda kesin değil. aklı olan aydat gelmeden kartını iptal eder. biz düştük siz düşmeyin bu haksız alınan aydatlara.
  • Akbank iade ediyor diyen arkadaşlar akbank Axess gold kartıma 107 lira yansımış üyelik ücreti iadesini yapmıyorlar bilginiz olsun.

• Kart aidatı konusunda çok duyarlı olan kullanıcıların bankanın aidatsız kartına geçmelerini öneririm.. normal karta göre özelligi az olur ama kafan rahat olur

• Peki bu aidatsız karta geçince mevcut kredi kartı limiti aynen korunuyor mu? Yoksa yeni kart almış gibi limit yine minimum rakamdan mı başlıyor?
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    THH sonucu ne oldu. bana da maximum 59tl kitledi. sikayetvara yazdım cevap bile vermediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: favoriteteam

THH sonucu ne oldu. bana da maximum 59tl kitledi. sikayetvara yazdım cevap bile vermediler.

THH den cevap bile alamadim.

• Geçen senelerde bankaların Aidatsız ucretsiz kartları olmadıkları icin kesilen ucret iade oluyordu.

Şuan her banka Aidatsız kredi kartı var,Ondan alın.

Ornek ben; Denizbank Bonus kullanıyorum.

70-80tl neyse ucreti var.

1 kamoanyadan 50tl geldi ayrica market benzin vb her ay rahat 20 tl gelse yılda 240 tl eder.

Banka verdigi verecegi bu 240 tl den 70-80 hatta 100 tl almasinda sakinca yok itirazım yok.

*Market-Benzin-internet alısveriste para puan icin

*taksitli odeme

*Nakit cekip taksitle odeme

*tek cekim urun alıp taksitlendirme

*ekstre atlatma.

*yilda 2 ucretsiz kart yenileme kayıp icin

Banka bunlara karşılık sizden ucret istiyor keyfi degil.

Eger aidatsız ucretsiz karr alırsanız yukarıdakilerden hicibirini veya cogundan yararlanamazsınız tercih sizin!!

• benden de 88 lira kesmişler.
    10 yıllık müşterisiyim.
    iade etmediler. kartımı iptal edin , hesaplarımı taşıyacagım dedim. hemen iptal talebi aldı arkadaş işe bak.
    bu iş bankasına bir güven gelmiş. 10 yıllık müşterisini silip geçiyor üstelik yıllık 15 bini geçkin kart kullanımım da var.
    alternatif yok sanki. enparaya devam ederim veya tebe ama bunlar nasıl bankacılık anlayışındalar anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

benden de 88 lira kesmişler.
    10 yıllık müşterisiyim.
    iade etmediler. kartımı iptal edin , hesaplarımı taşıyacagım dedim. hemen iptal talebi aldı arkadaş işe bak.
    bu iş bankasına bir güven gelmiş. 10 yıllık müşterisini silip geçiyor üstelik yıllık 15 bini geçkin kart kullanımım da var.
    alternatif yok sanki. enparaya devam ederim veya tebe ama bunlar nasıl bankacılık anlayışındalar anlamadım.

2010'dan beri 400 lira limiti olan ve neredeyse her ay tamamen kullandığım kartıma 59 lira gelmiş benim de . Bankamatik kartını da çok aktif kullanıyorum . Hesapta sürekli TL de mevcut . Ben de kartımı ve hesabımı iptal edeceğim büyük ihtimalle . İyice zıvanadan çıktı iş bankası .
  • 1990 yılından beri müşterisiydim:) beni de jutladılar... 2017/12 de 140 küsur aidat geldi 2 de ek kart vardı, kullanmadığım hizmetler yüzünden iade kabul etmediler. Ciddi olduğumu anlayınca maxipuan yükleyelim dediler. Olrayt dedik:) 45₺ yüklemişler:) geri alın dedim tüm kart borçumu kapattım ve kartları pasif ettim... 2018/11. ayında onlara sürpriz yapacağım:) iptal! (nöt;) kart yok tasa yok 3 ay oldu nakit gidiyoruz böyle daha iyi)
  • işin kötü yanı kartı iptal edince aldıkları kart aidatı yanlarına bedava kar kalıyor. hem kart aidatı verip hemde kart iptal talebini aldıklarında tam enayi gibi hissediyor insan kendini, onlarda farkında direk kestirip atıyorlar nasıl olsa aidatımızı aldık diye.
  • Kredi kartını aldıktan sonra kampanyalara katılıp kart ücretini çıkartacaksın. Eğer ben hiçbir kampanyaya katılmayacağım,kart dursun mantığı ile kullanırsanız zarar edersiniz. Kapitalizm böyle,yok şöyle ancak kahve muhabbeti olur çözümde olmaz.

Eğer kampanyalardan faydalanmıyorsan da kredi kartı taşımanın anlamı ne ? Adamlar al kullan diye veriyor zaten o kartı sana. Böyle durumda iptal ettirmek en mantıklısı.
  • Benden de kesmisler 80 tl. 10 yillik musteriyim, kapatin dedim, basvuruyu aldi mh ama sizi once arayacaklar genel mudurlukten dedi. Bakalim ne teklif edecekler. Uymazsa kapatirim nakitle devam ederiz

• Bana tam 110 tl kesmişler. Bu sene hiç yoksa toplamda 10.000 tl işlem görmüştür. Yinede aidat aldılar. İtiraz edicem tabii ki ancak hemen kapattırmak anlamsız çünkü aidatı ödedikten sonra hemen kapatmanın ne manası var?

Ancak iade etmezlerse ben tamamen iş bankasından çıkarım artık. Kendileri zorla kart yolluyor sonra üstünden aidat kesiyorlar. Akıl alıe gibi değil.

• 15 ay sonra aidat yansıdı, 65 tl.
    direkt kart kapatmak için aradım, nolursa olsun kapatın, aidat ödemek istemiyorum dedim.
    Kapanırsa eğer aidatı ödersiniz dedi, yahu kapat sen öderim aidatı dedim...
    şuan kapatamıyoruz, sistemsel hatafalan felan, benim adıma forum oluşturun bu konuyla alakalı bi daha zırt pırt arayamam. ya kartı kapatın yada aidat iadesi yapın dedim.. Bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 30 Nisan 2018; 17:22:19 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.