Şimdi Ara

İş bankası kredi kartı aidat hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 5 yıldır kullandığım bir kredi kartım var. İşte üniversiteli olarak geçiyor. Zamanında 1 kere kesinti yapmışlardı öğrenci belgesi ile gidip geri almıştım. 3-4 ay önce kartımı yenilediler ben istemeden. Sebebinide anlamadım fakat aklıma işte üniversiteli değilde normale çevirme ihtimalleri geldi. Fakat gönderdikleri kart yine aynıydı sadece son kullanma tarihi ve güvenlik kodu değişmiş. Ben hala okuyorum. Şimdi benden 54 lira para kesmişler. Bu nasıl bir saçmalık anlamış değilim. Şuan gördüm sinirlerim oynadı. Yarın arıycam fakat önce bi bilen arkadaştan bilgi almak istedim. Böyle bir hakları var mı cidden ? 54 lira nedir yahu sanki babasının hayrına yapıyor bu işi bide 54 lira kesiyor 6 ayda bir. Fikri olan arkadaş varsa ve yönlendirirse sevinirim.

• Bunu yaşayan arkadaşlar için ben yinede buraya yazayım Hala öğrenciyseniz ve kartınızdan bu ücret çekildiyse aradığınızda genel müdürlükten halledilmesi için kayıt oluşturuyorlar. Ordan halledilmediği takdirde şubeye güncelleme için öğrenci belgesi ile gidip iade alabiliyormuşuz. Sonucu duruma göre yazarım yine buraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc4sHood -- 17 Mart 2017; 13:51:51 >
  • Ucret aldiklarini nasil ogrendin ekstendenmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grup_34 G kullanıcısına yanıt
    aynen hocam ekstrede gördüm. beklediğimden fazla geldi çünkü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.