DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
iş bankası işte üniversiteli kredi kartı kullananlar girebilirmi
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
102
Cevap
4
Favori
18.789
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> iş bankası işte üniversiteli kredi kartı kullananlar girebilirmi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      882 Mesaj
      25 Mayıs 2012 19:54:20 Konu Sahibi
      beyler işte üniversiteli kullanıyorumda

1 temmuz 2012den itibaren 20tl kart ücreti kesilecekmiş, normalde kart ücreti kesiliyormuydu.

• Yüzbaşı
      778 Mesaj
      25 Mayıs 2012 19:55:20
      yok kesilmiyordu

• Yarbay
      7127 Mesaj
      25 Mayıs 2012 19:55:57
      kesilmiyor ama kesilirse öğrenci belgesiyle şubeye başvur iade ediliyor.

Eski kullanıcı adı: red a!ert
    • Yüzbaşı
      882 Mesaj
      25 Mayıs 2012 20:23:27 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ksk_mehmet

kesilmiyor ama kesilirse öğrenci belgesiyle şubeye başvur iade ediliyor.

bu sefer gelen hesap özetimde 1 temmuzdan itibaren 20tl kesilcek diye söylemişler. böyle olan başka arkadaş varmı..

• Yüzbaşı
      704 Mesaj
      25 Mayıs 2012 20:32:02
      bilen biri söyleyebilirmi yeni bir uygulamamı olacak bu

Damağındaki küçük çizik dilinle oynamasan hemen geçecek ama dayanamıyorsun , oynuyorsun.
    • Yarbay
      7127 Mesaj
      25 Mayıs 2012 20:40:56
      quote:

Orijinalden alıntı: karamurat_670

Alıntıları Göster

bu sefer gelen hesap özetimde 1 temmuzdan itibaren 20tl kesilcek diye söylemişler. böyle olan başka arkadaş varmı..

bu sene okulun falan bitiyor olabilir mi?

ama dediğim gibi kesilse bile öğrenci belgesi götürüp iade alabiliyorsun..kendim yaşadım..

Eski kullanıcı adı: red a!ert
    • Er
      12 Mesaj
      25 Mayıs 2012 20:49:30
      Bana alırken ücret yok demişti görevli ama bende geçen hesap özetine bakarken farkettim

Daha 1. Sınıfım okulun bittiği falan yok, öğrenci belgesiyle alabileceğimizi söyleyen arkadaşlar bunu daha önce yaşadılarmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Teknik olarak Gargamel hepimizden daha iyi bir insan. Şahsen ben şirinleri hiç görmedim.
    • Yüzbaşı
      882 Mesaj
      25 Mayıs 2012 22:01:25 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: canoah

Bana alırken ücret yok demişti görevli ama bende geçen hesap özetine bakarken farkettim

Daha 1. Sınıfım okulun bittiği falan yok, öğrenci belgesiyle alabileceğimizi söyleyen arkadaşlar bunu daha önce yaşadılarmı?

sende de var değil mi 1 temmuz 2012 de 20tl alınacak yazısı... o zaman genel bir sorun galiba..

• Er
      12 Mesaj
      25 Mayıs 2012 22:02:31
      quote:

Alıntıları Göster

sende de var değil mi 1 temmuz 2012 de 20tl alınacak yazısı... o zaman genel bir sorun galiba..

yeni başladılar heralde bu uygulamaya

Teknik olarak Gargamel hepimizden daha iyi bir insan. Şahsen ben şirinleri hiç görmedim.
    • Çavuş
      61 Mesaj
      25 Mayıs 2012 22:05:50
      para alırlarsa itirazımı yaparım vermezlerse kartı iptal ettiririm beleşten kimseye para veremem

Uludağ Üniversitesi
    • Yüzbaşı
      366 Mesaj
      25 Mayıs 2012 23:42:40
      quote:

beyler işte üniversiteli kullanıyorumda

1 temmuz 2012den itibaren 20tl kart ücreti kesilecekmiş, normalde kart ücreti kesiliyormuydu.

Bende şimdi foruma bunun için girdim.Bugün hesap özetim geldi ve 1 Temmuzdan itibaren 20 TL kesilecek diyor.6 Ay taksitim var kartı kapattıramaz mıyım taksitleri direk ödesem?

• Yarbay
      3159 Mesaj
      25 Mayıs 2012 23:44:38
      ekran görüntüsünü paylaşabilirmisiniz?bendede bu kart varsa öyle bişey olursa direkt iptal ederim.

• Çavuş
      73 Mesaj
      25 Mayıs 2012 23:53:20
      öğrenci belgesi al şubeye git geri alırsın.

• Yüzbaşı
      746 Mesaj
      26 Mayıs 2012 00:12:39
      benim son özette şöyle yazıyor :
      MESAJINIZ VAR
      4 Haziran 2012 tarihinden itibaren, geçmiş dönem kredi kartı hesap özeti talepleri için her hesap özeti başına 1,5 TL ücret yansıtılmasına başlanacaktır.
      15 Haziran 2012 tarihine kadar İnternet Şubemizden vadesiz TL hesabınıza veya kredi kartınıza vereceğiniz 3 adet yeni fatura için 30 TL, 5 adet yeni fatura için 50 TL MaxiPuan hediye! Bilgi: 4440202

• Yüzbaşı
      744 Mesaj
      26 Mayıs 2012 00:14:15
      quote:

Orijinalden alıntı: canoah

hocam işbankası seni mezun olacak sanıyo olabilir. ben 2009 eylülünde karta başvurdum 1. sınıfta, kasım ayında mezun olmuşum gibi para kestiler benden. telefonda kalayı basınca sorun çözüldü tabi :) öğrenci belgenle bankaya git, nerden baksan 5 yıl okurum de, kafana göre uzattır süreyi. bizzat böyle yaptım sonradan. parayı keserlerse de geri verirler rahat ol.

şöyle bi giri girmeme sebep olmuştu hatta :)http://www.itusozluk.co...+i%FE+bankas%FD/@6167300

11 aslan, arenada çocuklar gibi şendik!
    • Yüzbaşı
      322 Mesaj
      26 Mayıs 2012 00:15:22
      2003 ten beri kullanıyorum bir kere dahi kesilmedi.Gerçi işte üniversiteli değil şuan da.Ama bi 6 sene öyleyken kesilmedi hala da kesilmiyor. 200 tl limit 5 sene böyleydi.Şimdi 4bin yaptılar.

• Yüzbaşı
      366 Mesaj
      26 Mayıs 2012 00:22:09
      Benim de okul bitiyor bu yıl arkadaşın dediği gibi olabilir fakat kart son kullanım tarihi 2015 bu nasıl iş?

• Teğmen
      191 Mesaj
      30 Mayıs 2012 13:05:38
      1 Temmuz 2012 tarihinden itibaren, İş'te Üniversiteli Kredi Kartı kart ücreti 20 TL olacaktır

Benim hesap ücretindede aynı uyarı geldi. Bu yıl 3 bitti 4e geçtim.

• Yüzbaşı
      401 Mesaj
      08 Haziran 2012 22:09:03
      Evet, ne yazık ki iş bankası işte üniversiteli kartlarından yıllık 20 lira ücret alacak. Mesajdan anlaşılan gerçek bu.

Ben yaklaşık 2 senedir kullanıyorum, bakalım ne zaman kesecekler.

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir, fendir.

Mustafa Kemal ATATÜRK
    • Yüzbaşı
      264 Mesaj
      08 Haziran 2012 22:15:34
      quote:

Orijinalden alıntı: mshysteria

Evet, ne yazık ki iş bankası işte üniversiteli kartlarından yıllık 20 lira ücret alacak. Mesajdan anlaşılan gerçek bu.

Ben yaklaşık 2 senedir kullanıyorum, bakalım ne zaman kesecekler.

bende yazmamışlar, okul bittiyor haziranın sonunda, ben mail atmıştım okul bitince ücret keserseniz, kart ücreti almayan bank asyaya geçegim diye belki o yüzdendir

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.