Şimdi Ara

İş Bankası İnternet Şubesi Kullananlara FİLBOX 50 TL indirim ve 3 Ay ekstra abonelik... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
8
Favori
14.552
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: faya85

Hayır Kardeşim direk Dvd kutusu gibi bişeyle veriyorlar Üzerinde 12 ay yazıyor ama Telefonla aktivasyonda 15 ay olacakmış

Dip not: Merakdan baktım almadım bi alasım var bi almayasım bU TİP PLATFORMLARI Tv listesini düzenleyemediğim için sevmiyorum alışkanlık diyelim Ayrıca alacak Olsam

İşbankası Kampanyasıyla alırım

kanal listesi düzenlenmiyor mu? benim uydu alıcıyı ilk aldığımda yaptığım şeydir sıraya sokmak kanalları bu tarz platformlarda düzenlenmiyor ise sıkıntı büyük benim açımdan da.

• FilBOx alan Kullanan birisi Cevaplar ise seviniriz genelleme ile diğer Büyük platformlarda kanal listesi düzenleme yok favoriye alıyorsunuz AMA FİLboxda vardır yalancı çıkarım onu bilemem Kullanan biri cevaplasa Güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faya85 -- 29 Temmuz 2015; 19:29:57 >
  • izlenimlerim,

-Kanallar parasına göre iyi. Ayda 6,5 liraya geliyor.
    -Sinema kanallarındaki filmler digiturk kadar taze olmasada iyi. Cuma akşamı Dünyalar savaşı z izledik, önümüzdeki ay Turbo var mesela.
    -Viasatın kendi belgesel kanallarındaki içerikte çok kötü değil. Discovery'de kafanıza göre birşey yoksa viasatlar izlenebilir ama buradada Gündüz Nature gece History olarak dönüşümlü yayın var. Explorer kanalı ise dönüşümsüz yayında.
    -Modülün içine kart takılmıyor sadece modül geliyor onu takmanız yeterli.
    -Şuan için 2 frekans üzerinden yayın yapıyor fil kanalları. iki frekans çekiyorsa tüm filbox kanallarını izleyebilirsiniz.
    -En kötü yanı görüntü kalitesi. Dİgiturk ve Dsmartın çok gerisinde. Sinema kanalları idare etsede diğer kanalar sanki internet üzerinden düşük bitrate ile izleniyor gibi. Hele hareketli görüntülerde discovery serisi keyifsiz bir kalite sunuyor.
    Çoğu kanal hd ama çokta hakkını verdiği söylenemez.

Sonuç: Görüntü kalitesinin yakın zamanda iyileşeceğini düşünerek ve ayda 6.5 liraya geldiğini göz önünde bulundurarak alınabilir. Rakipleri iyi görüntü kalitesi ve daha fazla içerik sunsada fiyatları neredeyse 3-5 katından başlıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• faya85 kullanıcısına yanıt
    kanal listesi düzenleniyor. zaten ekstradan 25 kanal falan geliyor cı modulu takıp arattıktan sonra. istediğiniz gibi düzenleyebilirsinix.
  • ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 5 Ağustos 2015; 11:38:49 >
  • ben aldım yalnız bir konuyu çözemedim normal kanalların (kanal d, show gibi) hd yayını d smartta vardı fakat bunda bulamadım bilgisi olan var mı
  • izmirlim21 kullanıcısına yanıt
    bahsettiğin kanalların turksat uydusu üzerinde hd yayını var, filboxtan bağımsız olarak var yani.
  • merkep kullanıcısına yanıt
    Çok iyiymiş Kanalların düzenlenmesi zamanında kutuyu al bi daha para ödeme diyen d-smart da düzenlenmiyordu Bu çok iyi imiş Yarın alacağım kismetse daha önce sadece modül için olsa da bu özellik iyiymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faya85 -- 31 Temmuz 2015; 21:31:52 >
  • kod isteyen varsa bende de var

ekleme: kod hediye verildi kullanıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35ben35 -- 4 Ağustos 2015; 13:51:51 >
  • Bende de kod var. Verebilirim.
  • var mı kullanan arkadaşlar bu filbox'u?
  • çok şey beklemeyin filboxtan. görüntü kalitesi çoook kötü. hd kanalları bile berbat. türksattaki hd lerin eline su dökemez...
  • kredi kartım yok sadece hesap kartım var

indirim kodum var satın alamazmıyım??
  • iş bankası kredi kartı olmayanlar için maximum kartım ile yardımcı olurum

ilk olarak odeme sonra istediğiniz paketi alabilirim
  • Kanal listesi düzenlenmiyor arkadaşlar eğer filbox'ın kendi hd uydu alıcısını kullanıyorsanız, düzenleyebilenler cam modülü kullananlardır, onun için de tv'de dahili uydu alıcısı gerekiyor ya da başka bir CI modül takılabilen uydu alıcısı.

Kanallar favoriye eklenip sıralanabiliyor sadece, benim gördüğüm kadarıyla da 5 favori yeri var. Kanal numaralarını ezberlemekten başka şans yok pek, ama bu belgesel kanalları için değer herşeye, ben oldukça memnunum:)
  • Kodu olupta kullanmayacak varsa rica edebilir miyim?

• Cam modül aldım kanalları istediğim gibi düzenleyebiliyorum.
    Kampanya gorselinde 20 tane kanal var fakat aramada 18 kanal çıktı mh.sordum bir yanlışlık olmuş dediler.
    Eksik olanlar Sci Tech TV ve sinema ask kanalları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloves

Cam modül aldım kanalları istediğim gibi düzenleyebiliyorum.
    Kampanya gorselinde 20 tane kanal var fakat aramada 18 kanal çıktı mh.sordum bir yanlışlık olmuş dediler.
    Eksik olanlar Sci Tech TV ve sinema ask kanalları

Sinema aşk kanalını yayını sonlandı zaten

• Filbox kampanyayı tekrarlamış. Elinde kodu olupta kullanmayacak olan varsa ben kullanabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alanlar memnunlar mı?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.