Şimdi Ara

İş bankası internet şubesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
36.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an sistem değişmiş, girişte bile mobil onay istiyor ve daha önce işlemlerimde kod anında gelmesine rağmen şimdi girişte 10 kere falan tekrar göndermeyi denediğim halde gelmedi, girebilen var mı acaba?

• Bende de çıktı aynı olay, mobil onay gelen hattım da kapatılmıştı halbuki, numarayı da değiştiremiyorum off...
  • Aynı onay sistemi ziraat'e de geldi. Bence böylesi daha bi güvenilir oldu (mesajlar düzgün bir şekilde geldiği sürece).
  • mail atın bendede oldu sonra düzelttiler
  • bana daha önce geliyordu ama
  • Evet girişte mobil onay istiyor artık. 1 Ocak ile başladı sanırım bu sistem.

Artık havale ve parasal işlemlerde mobil onay istemiyor. Yani girişte yaptığımız mobil onay yeterli oluyor tüm işlemlerde sanırım.

Eskiden talimatsız işlem yaparken mobil onay isteniyordu.
  • Peki bu ne ayak başlicam saraplarina bu bankaninda....

Bu işlemi İleri Güvenlik Aracı (Cep Anahtar, i-anahtar, Mobil İmza) kullanan müşterilerimiz gerçekleştirebilir.
    Cep Anahtar'ı ücretsiz olarak telefonunuza yüklemek ve hemen kullanmaya başlamak için lütfen tıklayınız.

cep anahtara basiyorum ne gelen var ne giden

Havale yapamiyorum bunun yüzünden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 1 Ocak 2010; 9:34:05 >
  • İş Bankası tırt zaten, bence başka bankaya Bakın. Garanti ve Yapıkredi'nin maşallahı var, şimdi Akbank'a bakacağım; durumlar neymiş bir görelim.

Akbank'da OK. Yalnız YK Mart'tan sonra SMS onayına para alacağım diyor, sanırım ben de akıllı anahtar alacağım bunun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 1 Ocak 2010; 9:55:44 >
  • Mobil onay kodu sorunsuz geliyor, telefon numaranız değiştiyse eğer telefon numarasını Atm'lerden değiştirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marvin Candle

Mobil onay kodu sorunsuz geliyor, telefon numaranız değiştiyse eğer telefon numarasını Atm'lerden değiştirebilirsiniz.

atmden değişiyormu harbiden
  • Gercekten dandık bi banka
  • İş Bankası'na dandik diyorsanız sadece gülerim
  • o işbankın ben...

şerefsiz herifler hesap işletim ücretini her zamanki gibi sormadan daha ayın 30 unda kesmişler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: |_ÖmeR_|

İş Bankası'na dandik diyorsanız sadece gülerim

Arkadasim ben havale işlemini onaylamak için ta bankaya gittim 1.30 saat sira bekledim.
    simdi gitcem bunu acin dicem yine 1.30 saat ugrascam.
    Simdi bu banka dandık degilde neresi iyi telefonla musteri hizmetlerine baglanmak istiyorum desene 5435353 dk bekliyorsun. böyle işlemleri yapamiyorsun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 1 Ocak 2010; 11:44:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Instant Request Party

quote:

Orijinalden alıntı: Marvin Candle

Mobil onay kodu sorunsuz geliyor, telefon numaranız değiştiyse eğer telefon numarasını Atm'lerden değiştirebilirsiniz.

atmden değişiyormu harbiden

Evet.
  • Ben aradım bankamatikten numara değiştirme seçeneğini, hiçbiryerde bulamadım. Nerede olduğunu hatırlayan var mı?

Ayrıca müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak için başta sorduğu müşteri numarasını ve şifreyi girmek gerekiyor, onlara öncelik veriliyor telefonlarda. Eğer bu numarayı girerseniz çok daha hızlı bağlanır. Ben daha önce finansbank'ı kullandım, garanti, yapı kredi filan kullandım. Yine en iyisi İşbank her zaman.Faiz oranları en düşük olan işbank, bir de heryerde şubesi var,..
  • Müşteri hizmetlerinde beklediğini söyleyen arkadaş banka şubesine gidince kart geçirip erken sıra alanlara kızan insanlardan herhalde.

quote:

Ben aradım bankamatikten numara değiştirme seçeneğini, hiçbiryerde bulamadım. Nerede olduğunu hatırlayan var mı?

İnteraktif işlemler menüsünde olabilir, ben de tam hatırlamıyorum ama ordan değiştirmiştim birkaç ay önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.gunay88

Ben aradım bankamatikten numara değiştirme seçeneğini, hiçbiryerde bulamadım. Nerede olduğunu hatırlayan var mı?

başvurular-interaktif işlemler-interaktif bankacılık şifre oluşturma gibi bişeydi galiba
  • sitesinde yardım bölümünden mail atın sorun giderilir ben yaptım 1 gün sonra denedim oldu
  • İşbankı nasıl kötüleyebiliyorsunuz anlamış değilim.

Garanti, Akbank felan, bunlar kan emici bankalar. Havaleden 1TL, EFT'den 3TL kesen bankalar.

İşbank'ı tercih etme nedenim, yıllardır internetten havalenin ücretsiz olması.

Öğrenci olduğum için hesap işletim ücreti de yok. BTMlerden kartsız işlemle para yatırmak da ücretsiz idi yılbaşına kadar, belki devam ettirirler.

Akbank ve Garanti, benden uzak dursun, ikisinde de hesabım vardı, kullanmıyordum tövbe ettim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.