Şimdi Ara

İş Bankası Fatura Talimatına 50 TL Maximum Puan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
14
Favori
15.467
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturalar kredi kartından mı çekilecek yoksa banka hesabından mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz önce müşteri hizmetleri ile görüştüm.
    Mevcut müşteriler için detay yok, hesaptan olan otomatik ödemeleri kredi kartına alsam faydalanabilirmiyim diye sordum.
    Kontrol ettikden sonra, bunun bireysel bir kampanya olduğunu ve malesef faydalanamayacağımı söyledi.
    Ama pek aklıma yatmadı.
  • Otomatik katılım mı? SMS falan atmaya gerek yok değil mi?
  • Açıklamayı okudum ancak vadesiz hesap ile ilgili bilgi göremedim . Ben maaşı iş den alıyorum direk o hesaptan versek acaba puan yatar mı arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lynx87 L kullanıcısına yanıt
    "2. Bireysel İnternet Şubemiz, İşCep, Şubelerimiz veya Çağrı Merkezi'nden kredi kartınıza veya hesabınıza vereceğiniz her bir fatura talimatı başına 10 TL"

Hesabınıza verebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mevcutları kaldırıp yeniden vermek işe yarar mı ? Nasıl öğrenicez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • huzyin67 kullanıcısına yanıt
    hem süre sınırı yok

hem de ödeme zorunluluğu yok

gaz mesela 2 ay fatura çıkmayacak evlere

versek onları puanları alıp iptal et..
  • Var olan müşteriler bence bize ulaşın kısmından yazsın çözüm üreteceklerdir

• Paraf'tan bana özel %10 indirim gelmişti bu ay.

Temmuz'da da bankamatik kartından 50 TL alırım.

Ağustos'ta da hangi kampanya olursa artık
  • katılan var mı acaba ?
  • İş Bankası'nın ve Maximum Kart'ın kendi sitelerinde böyle bir kampanya yok.
    Google'da aratınca aşağıdaki bağlantı çıkıyor.
    Link uzantısına dikkat!!
    Pek güvenli gelmedi bana...

İş Bankası Fatura Talimatına 50 TL Maximum Puan
  • arecel kullanıcısına yanıt
    İşbankası herhangi bir kampanyaya girip IdCampaign= burdaki 6 karakteri MTI3MA yaparsanız kampanyaya site üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Kampanya var gerçek İşbank sitesinde sıkıntı var.

Örnekhttp://www.isbank.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=antalya-aquarium-firsat-kampanyasi&IdCampaign=MTI3MA==-ISB

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • faturaları İşbankasına geçireceğim ama ödeme zorunluluğu var mı? Diğer kartımda harcama sözüm var ödeme zorunluluğu yoksa son ödeme gününden önce onunla ödeyeceğim?

• Beyler mh ni aradım , bu kampanya kişiye özel ve siz listede yoksunuz dedi , işler karıştı biraz , dikkat edin boşa talimat vermeyin

• İş Bankası sitesinde kampanyalar kısmında yok bu kampanya.

Kişiye özel %99.99.
  • Arkadaşlar daha ilk gün dedim müşteri hizmetleri kişiye özel dedi diye.

Boşuna uğraşmayın.

• Hakkınızı arayın bankadan gelen mail bu şekilde

posta 28.06.2017 tarihinde Bize Ulaşın ilettiğiniz mesajınıza istinaden gönderilmektedir.

Bankamızın farklı ürünlerine yönelik düzenlenen kampanyalar isbank.com.tr adresinde yer alan Kampanyalar sayfamızdan duyurulmaktadır. Bununla birlikte, zaman zaman belirli müşteri gruplarına yönelik düzenlenen özel kampanyalarımızın duyurusu ise tercih ettikleri iletişim kanalından sadece ilgili kitleye yapılmaktadır. Bankamıza ilettiğiniz mesajınızda belirttiğiniz MaxiPuan Ödüllü Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası, Bankamızda otomatik fatura ödeme talimatı bulunmayan sınırlı sayıda müşterimize yönelik düzenlenmiş olup, sadece ilgili müşterilerimize yapılan SMS ve e-posta gönderimi ile duyurulmuştur. Yapılan incelemede Bankamız nezdinde kampanya dönemi öncesinde verilmiş fatura ödeme talimatlarınızın bulunması nedeniyle kampanyaya dahil olmadığınız ve bu nedenle tarafınıza kampanya duyurusunun yapılmadığı belirlenmiştir. Kampanya hedef kitlesi içerisinde yer almayan müşterilerimizin ilgili kampanyalardan yararlandırılması mümkün olmamaktadır. Bununla birlikte, Bankamız ile süregelen ilişkiniz göz önünde bulundurularak 2017 yılı içerisinde vermiş olduğunuz 5 adet fatura ödeme talimatının ilgili kampanyaya dahil edilmesi istisnai olarak uygun bulunmuştur. Söz konusu fatura talimatlarınızın MaxiPuan yüklemelerinin yapılacağı 2017 yılının Ağustos ayı itibarıyla geçerli olması durumunda, MaxiPuan yüklemeniz kampanyaya dahil olan müşterilerimiz ile birlikte yapılacaktır.

Bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz.

Saygılarımızla,

TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.

Müşteri İlişkileri Birimi

• zaferagkaya Z kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prometheus-x -- 29 Haziran 2017; 23:49:7 >
  • zaferagkaya Z kullanıcısına yanıt
    Ne yazmistiniz

• muhtemelen kişiye özeldir banada bu geçen ay hgs etiket çıkartmam halinde 20 tl geçiş hediye edileceği mail i gelmişti

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.