Şimdi Ara

İş Bankası Bankamatik Ramazan Komboları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
13
Favori
16.828
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayaç göstermeme hatası işletim sistemiyle alakalı değil, 2 telefonum var biri ios diğeri android, ikisinde de Ramazan sayacı görünmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 4 Mayıs 2019; 21:29:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün benim de migrosta 150 uzeri işlemim oldu. Bankamatik harcaması sayacta aktif göründü ama Ramazan kampanyasında mevcut sayaç oldugu gibi duruyor. Hareket yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Bugün benim de migrosta 150 uzeri işlemim oldu. Bankamatik harcaması sayacta aktif göründü ama Ramazan kampanyasında mevcut sayaç oldugu gibi duruyor. Hareket yok.
    Mobil temassız mı yaptınız. Kartla mı ödediniz hocam. Benim gibi birçok kişide bu sorun var. Ben ilk işlemi dün yaptım. 150 TL. Migrosta. Mobil temassız ödeme. 3 kamp. sayaç çalıştı. Bugünki işlemde ramazam kap.sayacı işlemedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz önce migrostan 150 tl üstü bankamatik kartıyla alışveriş yaptım ama bende de ramazan kampanya sayacı ilerlemedi.kampanya şartlarından bankamatik kartını kaldırabilirler, yine de bi ss alalım kenarda dursun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

Mobil temassız mı yaptınız. Kartla mı ödediniz hocam. Benim gibi birçok kişide bu sorun var. Ben ilk işlemi dün yaptım. 150 TL. Migrosta. Mobil temassız ödeme. 3 kamp. sayaç çalıştı. Bugünki işlemde ramazam kap.sayacı işlemedi.

Alıntıları Göster
    bankamatik kartla nasil mobil odeme yaptiniz hocam ben yapiyorum mobil odeme ama hata veriyor cipli kartı takınız diye uyari veriyor pos makinasi

• turkuaz50 kullanıcısına yanıt
    Mobil temassız aktivasyon yaptınız mı hocam. Maximum mobilden. Ayrıca kart yönetiminden nakit işlemlere kartınız açık mı. Önce bu ayarları yapmalısınız. Resimde mobil ödeme aktivasyon bölümünü inceleyiniz. Maximum mobile şifre ile girip.
    İş Bankası Bankamatik Ramazan Komboları

• quote:

Alıntıları Göster
    Normal kartla ödedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahtiyaraziz -- 4 Mayıs 2019; 22:49:0 >

• bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt
    Slip iş bankası mı çıktı. Eğer öyle ise bu ramazan kamp.sayaç işlemiyor demek ki. Sadece 3 mayısta 1.işlemi saydı. Bugün hiç kimsenin 2. veya 3.işlemi sayaca yansımadı.

• quote:

Mobil temassız aktivasyon yaptınız mı hocam. Maximum mobilden. Ayrıca kart yönetiminden nakit işlemlere kartınız açık mı. Önce bu ayarları yapmalısınız. Resimde mobil ödeme aktivasyon bölümünü inceleyiniz. Maximum mobile şifre ile girip.
    kart islemlerinde hangi kısım seçilecek hocam nakit işleme açık olması için

• quote:

Slip iş bankası mı çıktı. Eğer öyle ise bu ramazan kamp.sayaç işlemiyor demek ki. Sadece 3 mayısta 1.işlemi saydı. Bugün hiç kimsenin 2. veya 3.işlemi sayaca yansımadı.
    Migrosta ortak pos var. Klasik slip yok. Fişte maxi puanlarım görünüyor.
  • turkuaz50 kullanıcısına yanıt
    Kart ayarları yönetiminden nakit benzeri yani en üstteki açık olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbskvk55 -- 4 Mayıs 2019; 23:6:49 >

• tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    Mağaza mı sanalmarket mi?

Migros ce Carrefoursa da deneyen var mı ? Mağaza da yada sanal da deneyen oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Migros magaza hocam.

• bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt
    Bankamatik karti ile mobil odemeyi nasil yapiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Deccar

Bankamatik karti ile mobil odemeyi nasil yapiyoruz
    Yapanlara sorarsanız cevap verirler.
  • ramazan kampanyası sayaç sorunu bende aynı şekilde oldu ,düzeltmezlerse hepimiz kayıt açmak zorunda kalacağız galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Temassiza puan gelmiyor artik. Son 3 aydir temassizdan hic puan gelmedi. 1 tane bile yapsak gelmesi gerekiyor dimi? 5-10 barajlari kakti diye biliyorum.
    7-24 Nisan tarihindeki temassız kampanyasının 50 TL'si yüklendi harcandı. Bilginize.
  • arkadaslar iş bankasının kampanyalarının her ay yaparım genelde sayac dikkate almayın bazen sorunlu oluyor yaptıgınız işlemler şartlara göre uygunsa yatırıyorlar sıkıntı yapmıyorlar en kötü kayıt açınca yatırıyorlar
  • Arkafadlar migrostan 4*150 yapsak 90 maxipuan yatar mı kesin ? Bende NFC ozellikli tel yok o yuzden ondan yapamiyorum

• Ben 155tl alışveriş yaptım. Bankamatik geldi ama ramazan'da görünmüyor? Bu sorun sadece bende mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.