Şimdi Ara

İş Bankası Bankamatik Kart Ücreti (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
31.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: csimurat

ocak 2012 de bazı kartlar yenileniyor, sizin kartlar geldi mi, bu ay gelmesi gerekir

kart ücretine çözüm bulan var mı? hakem heyetinden olumlu sonuç çıkıyor mu?

Takip. Bendende neredeyse 3 senedir çekiyorlar, geri alabiliyosak mükemmel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

ocak 2012 de bazı kartlar yenileniyor, sizin kartlar geldi mi, bu ay gelmesi gerekir

kart ücretine çözüm bulan var mı? hakem heyetinden olumlu sonuç çıkıyor mu?

Takip. Bendende neredeyse 3 senedir çekiyorlar, geri alabiliyosak mükemmel olur.

burayı okumadın mı hiç

http://forum.donanimhaber.com/m_36594955/tm.htm

• ayrıca otomatik ödeme talimatı verincede hesap işletim ücreti de almıyorlar...
  • beyler ben şimdi dersane ögrencisiyim lise bitti üni de yok ögrenci hesabı açtıramazmıyım normal açtırırsam nette kullanabilirmyim ?
  • bende 2 sene önce üniversite okurken işbankası banka kartı almıştım,bu zamana kadar herhangi bir kesinti olmamıştı.Ancak bu sabah hesap da kalan 14 lira civarındaki parayı hesap işletim ücreti olarak kesmişler,Şu anda hala öğrenciyim (AÖF'den 4 yıllığa tamamlıyorum) bankaya gidip bu ücreti geri alma şansım varmı acaba?
  • Sen polisliği kazanmamış mıydın yahu?
  • arkadaşlar bende bu sene universiteye başladım.geçen ay kart ücreti çektiler.öğrenci belgesi götürsem daha kesmeyecekler mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCKLeSS17

bende 2 sene önce üniversite okurken işbankası banka kartı almıştım,bu zamana kadar herhangi bir kesinti olmamıştı.Ancak bu sabah hesap da kalan 14 lira civarındaki parayı hesap işletim ücreti olarak kesmişler,Şu anda hala öğrenciyim (AÖF'den 4 yıllığa tamamlıyorum) bankaya gidip bu ücreti geri alma şansım varmı acaba?

arkadaşım üstünde "işte üniversiteli" yazan kart aldıysan 4 yıl boyunca hiçbir ücret kesmemeleri lazım, kartı çıkardığın yere git söyle ben bu kartı 4 yıl ücret kesilmeyecek diye çıkarttım neden kesildi diye, vermezlerse paranı kapattır başka bankadan çıkart (akbankta vardı sanırım), zaten kapatmak için kararlı olursan aldıkları parayı geri iade ederler kullanmaya devam ettirirler..

benden öğrenciyken 4 yıl boyunca kesmediler ama şimdi 5. yıl oldu duygularımı aşağıda yazıyorum

İŞ BANKASI kartı olanlar hesaplarınızı kontrol edin bu yıl 2. kez hesap işletim ücreti kesmişler

haziran ayında toplam 35 TL kesmişlerdi
    aralık ayında toplam 40 TL kesmişler

TOPLAM 75 TL yuh artık ya arkadaş yapıkredi de anakart ve 2 ek karta 65 TL verdi, ben 1 karta 75 TL mi vercem şimdi

önerisi olan

• Arkadaşlar hesap işletim ücretinin iadesi ile ilgili adam gibi bir dilekçe örneği bulamadım. Hep kredi kartı için dilekçe var.

Hesap işletim ücretinin iadesi ile ilgili dilekçe hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim. Yoksa bankada bununla ilgili dilekçe örnekleri varmıdır. Şubeye gittiğimizde yardımcı oluyorlar mı?

Hep aşağıdaki gibi bir dilekçe örneği var. Lakin son ödeme tarihli hesap bildirim cetvelinin bankamatik kartı (vadesiz TL hesapları) ile alakası yok. Burayı nasıl değiştirmek lazım?

quote:

…………….. Bankası Genel Müdürlüğü'ne,

Konu :Hesap işletim ücreti

…………….. nolu hesabımdan, …../……./20… son ödeme tarihli Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan …..... , ... TL. tutarlı hesap işletim ücreti talebiniz 4077 sayılı yasaya göre haksız olup Hesap Bildirim cetveline itiraz ediyorum.

Talep edilen ….. , …. TL hesap işletim ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu diler aksi takdirde hukuki yollara başvuracağıma bildiririm.

Adı, Soyadı

• quote:

Orijinalden alıntı: mehipek

Arkadaşlar hesap işletim ücretinin iadesi ile ilgili adam gibi bir dilekçe örneği bulamadım. Hep kredi kartı için dilekçe var.

Hesap işletim ücretinin iadesi ile ilgili dilekçe hakkında bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim. Yoksa bankada bununla ilgili dilekçe örnekleri varmıdır. Şubeye gittiğimizde yardımcı oluyorlar mı?

Hep aşağıdaki gibi bir dilekçe örneği var. Lakin son ödeme tarihli hesap bildirim cetvelinin bankamatik kartı (vadesiz TL hesapları) ile alakası yok. Burayı nasıl değiştirmek lazım?

quote:

…………….. Bankası Genel Müdürlüğü'ne,

Konu :Hesap işletim ücreti

…………….. nolu hesabımdan, …../……./20… son ödeme tarihli Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan …..... , ... TL. tutarlı hesap işletim ücreti talebiniz 4077 sayılı yasaya göre haksız olup Hesap Bildirim cetveline itiraz ediyorum.

Talep edilen ….. , …. TL hesap işletim ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu diler aksi takdirde hukuki yollara başvuracağıma bildiririm.

Adı, Soyadı

hesabıma mahsubunu diler vs vs diye yazabilirsiniz...

• nasıl ya 4 sene kullandım hiç belge falan goturmedim benden kesmediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: harun95

peki o sırada hesaptan para çekerlerken hesapta çekecekleri kadar para yoksa napıyorlar ?
    oldugu kadar mi cekiyorlar?hic mi cekmiyorlar?negatif değere mi düşüyor hesap?

bunları istiyorum.

Düşmüyor pusuda bekliyor adamlar. EFT yapıldı bana Finansbank'tan anında çektiler. Aklımdan ne geçtiklerini tahmin bile edemezler. Küfür de edemiyorum ceza alıyoruz.
  • bu konu cok iyi denk geldi ya.yapıkredi benden 3ay icinde 2defa para kesti.toplamda bi 90 lira flan..hakeme flan basvurcam da braz daha ayrıntlı anlatır mısınız yapmam gereken adımları ..4.hakem federasyon artık kim varsa basvurcam :D
  • Belgen olsa şu an okusan alırsın da zorlanarak.
  • bende lisedeyken çıkartmıştım o zaman kesmiyorlardı.bu sene üniversiteye başladım geçen hafta kestiler.öğrenci belgesi fln götürsem bu para kesilme işlemi bitecekmi.bana bankadayken 18 yaşını doldurduktan sonra kesilmeye başlanıyo gibisinden bişey denilmişti o mu doğru yoksa
  • Öğrenci kimliğinle gidersen halloluyor. Lakin öğrenci olup olmamanın bir önemi yok aslında aldıkları ücret yasal dayanaktan yoksun.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.