Şimdi Ara

İş Bankası Altın Gençler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
2
Favori
6.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ödüller 28 Ocak'ta şubelere yollanacakmış arkadaşlar. Şubat'ın ilk haftası gibi alırız muhtemelen.
  • Hayirli olsun tebrik ederim basarili arkadaslari
  • huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt
    Aynen, ilk 30’a giren sözelcinin kazanacağı imkanlar noktan. Bu yüzden bu abinizi dinleyin. Çok bilgili gözüküyor (!)
  • yokatlas.yok.gov.tr
    SÖZ | Lisans Tercih Sihirbazı
    https://yokatlas.yok.gov.tr/tercih-sihirbazi-t4-tablo.php?p=s%C3%B6z

buyur burdan bak. bu bölümlerden kaç tanesi popüler sayısal bölümleri ile kapışabilir? sözelde kıçını kaşıyan ilk 1k yaparken sayısallarla karşılaştırmayın sözeli. bırak sözeli eşitağırlık bile sayısalla yarışamazken gelip de sözelle karşılaştırınca komik oluyor. sayısaldaki rekabet şampiyonlar ligiyse sözeldeki rekabet anca ptt 1. lig olur.

benim babam senin babanı döver tamam mıııı  

Tabii sayısal bölümlere ulaşılması ve iyi derece yapılması sözelden bin kat daha zor. Bunun farkındayım. Ama sözel bölümleri osuruktan görmek, ilk 30’u geçtim, ilk 100’e girenleri karalamak, basit göstermek doğru değil.
  • aslında ilk 100e girenleri karalamaıyorum. ama sayısal 101. si burs alamazken sözel 100. sünün burs alabilmesi büyük saçmalık. kimin daha çok hak ettiği ortadayken sayısal sözel eşitağırlık dil hepsinin eşit tutulması adaletsizlik.

• İlk 100e giren sözelcilerin neredeyse tamamı saydan ilk 100 bursu almak isteyen cengaver sayısalcılar.
    Katılıyorum hocam. Keşke sosyal bir devlet olabilsek, her başarılı genç rahat bir şekilde sadece eğitimine odaklanabilse güzel olurdu.
  • Biliyorum hocam. Ben ondan bahsetmedim ki zaten.
  • Is bankasi odulu ne kadarmis
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.