Şimdi Ara

İş Arayanlar Baksın ! ( Dolgun Maaşlı İş ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
12.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ingilizcem pek yok fakat abd vatandaşıyım birçok ülkeye vizesiz girebiliyorum. seyahat engelim yok.

not: 1-2 ay kadar kurs ile ingilizcemi baya ilerletebilirim.
  • selam. irtibat adresi verebilirmisiniz. p.m atamıyorum da size
  • quote:

Orjinalden alıntı: Citizen

quote:

Orjinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

quote:

Orjinalden alıntı: berkos1

Selam, arkadaşlar...

Bu ekonomik krizde biliyoruz ki insanlar maliyeti düşürmek için işçi çıkarıyor.Fakat biz maliyeti düşürmek amacıyla işimiz geriği daha çok çalışan almamız gerekiyor.

Yurt dışı seyahet engeli olmayan , yaş ve cinsiyet sınırı olmayan , iyi derecede ingilizce bilen eleman arıyoruz.

Bir meslek alanında bilgiye sahip olmasına gerek yok.Yapıcağı iş dünya ülkerine Türkiyeden mal ihraç etmek.Yani gayet basit.Uçak biletlerini , kalıcak yer ve diğer masrafları biz karşılıyoruz.

Aylık 3.000 TL + sigorta veriyoruz.Fakat , dediğim gibi alınıcak elemanın seyahet engeli olmaması gerekiyor.Çünkü zamanın çok büyük bir bölümünü Türkiye dışında geçircektir.

İlgilenenler buraya yazabilir....

Her an kestirmesi gerekebilir diyor yani :D

Cinsiyet sınırı yok yazısını görünce yemin ederim aklıma direk sen geldin burak..

• İlginç
  • bana pek inandırıc gelmedi ama gerçek olduğunu varsayarsam yanlış yolda olduğunuzu soyleyebilirim hiçbirşeyden anlamayan bi adama 3000ytl maaş vermek akıl karı değil size ancak deneyimli bir pazarlamacı gerekiyor ya da bununla alakalı bir bolum bitirmiş olan birisine ihtiyacınız var 3000tlyi alıp bişe satmayı beceremeyince ortalık karışacaktır...size abimi onerebilirdim aslında kendisi gemiyi araba diye satabilir kayseriliyiz zaten ama o su an biyerde çalışıyor zaten o paraya evet dermi onu bilemem fiyat yükselirse belki ilgisini çekerzaten yurtdışında kalarak 3000tl maaş almak pek de karlı değil

• Bu arkadaş geçen Range Rover'le 180 KM hızla duvara çarpan arkadaş degilmiydi?
    Ardından ispatlamasını istedik, onca kişi dalga geçti bi foto bile koyamadı sonra konuyu sildirtti.

Bilemiyorum yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

Bu arkadaş geçen Range Rover'le 180 KM hızla duvara çarpan arkadaş degilmiydi?
    Ardından ispatlamasını istedik, onca kişi dalga geçti bi foto bile koyamadı sonra konuyu sildirtti.

Bilemiyorum yani.

hahah
  • Cinsiyet sınırım var benim.Demekki bana uygun değil.
  • Yurtdışında bu adam ne yapacak? Sadece kuryelikmi yapacak evrak vs. Hiçmi pazarlama amacı olmayacak olacaksa sadece ingilizce bilmesi yeterlimi?
    Hiç inandırıcı gelmedi açıkcası.Kusura bakmayın dayha fazla bilgi verirseniz bu düşüncelermiz netleşebilir.
  • kızlar için eskortluk, erkekler içinse jigololuk gibi bişeymi yoksa? bu iş yaş. elemanın avatarından şirket araştırması yaparsanız belki bişeyler elde edersiniz. Ben uğraşamam asparagas şeylerle!
  • quote:

Orjinalden alıntı: caiz2005

kızlar için eskortluk, erkekler içinse jigololuk gibi bişeymi yoksa? bu iş yaş. elemanın avatarından şirket araştırması yaparsanız belki bişeyler elde edersiniz. Ben uğraşamam asparagas şeylerle!

Elemanın avatarı ATI'nin logosu.
    ATI'nın sahibi olacak degil herhalde yani kısa AMD'nin sahibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud Nine -- 14 Ocak 2009; 11:17:29 >

• kolpa ya...
  • sahte ilanla insanları ümitlendiriyor sonra kayboluyor bundan sonra bu arkadaşın açtığı hiç bir konuya bi şey yazmayalım hatta açılan konunun içine bile bakmayalım. belki ders olur ona
  • biraz destekli sallasaydın bari.

ihracat için adamın kapısına mı gidiliyor bu devirde. her şey teknolojiyle halloluyor.

ayrıca bu krizde kime ne ihraç ediyorsun?? ihracat rakamlarımız AB birliği ülkelerine yarı yarıya düştüğü bu dönemde.
  • hocam aile yaşantım yok 3 sene ortadan kaybolsam kimse nerde demez tam benlik iş.sadece ing engeli var işte....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 14 Ocak 2009; 11:46:40 >
  • Hmm fake gibi geldi ama giden varsa haber versin... benim ingilizcem çok iyi seyahat engelimde yok ama pek güvenemiyorum...
  • kolpa ya.

maliyeti düşürmek için işçi almanın mantığı nedir? hem de aylık 3000 ytl + yol masrafı felan.
  • Adamın profili gizli
    Pm almıyor. Birde pm'den iletişime geçin diyor

Cinsiyet sınırlaması da istemiyor

Her şeye rağmen başvurmak isteyenlerwww.sallasalla.com 'a başvuru yapabilirler

• Yurtdisindayim,seyehat, vize sorunum yok, ingilizce ve almancam belli bir düzeyde. Pm atamiyorsak sen bize at bari
  • kolpa değilse ben ilgileniyorum kardeşim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.