Şimdi Ara

Iron Man 4 (????) l Robert Downey Jr. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
4
Favori
3.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu film Avengers 3 ten önce çekilecekse ve Avengers 3 te RDJ olacaksa arada saçma sapan bir adamın gözükmesi saçma olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hydra Mjollnir

Bu film Avengers 3 ten önce çekilecekse ve Avengers 3 te RDJ olacaksa arada saçma sapan bir adamın gözükmesi saçma olur.

Avengers 3 resmi olarak duyuruldu mu ? takip edemedim ben. 2017 sonu 2018 başı gibi gelir bence. Araya sıkıştıracaklarını sanmıyorum ben. 2018'den sonra da RDJ oynamaz haliyle.

Bu arada bütün marvel konularını gezdin.
  • Rdj oynamazsa çöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Orijinalden alıntı: Hydra Mjollnir

Bu film Avengers 3 ten önce çekilecekse ve Avengers 3 te RDJ olacaksa arada saçma sapan bir adamın gözükmesi saçma olur.

Avengers 3 resmi olarak duyuruldu mu ? takip edemedim ben. 2017 sonu 2018 başı gibi gelir bence. Araya sıkıştıracaklarını sanmıyorum ben. 2018'den sonra da RDJ oynamaz haliyle.

Bu arada bütün marvel konularını gezdin.

Evet bu hafta çok uzaklaştım filmlerden vs. Toplayayım dedim kendimi. :)
  • Robert Downey Jr. Film için bir planlarının olmadığını söylemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Death52

Robert Downey Jr. Film için bir planlarının olmadığını söylemiş.

Bu film şirketlerini az bucuk tanıdiysam Robert olsun ya da olmasın o dördüncü film muhakkak çekilir gerçi Robert olmadan çöp olacağını kendileri de biliyor ama yine de çekerler

• quote:

Robert Downey Jr. önümüzdeki sene vizyona girecek olan Sherlock Holmes'in devam filminde oynayacak diye biliyorum. Bu yüzden oynamayacaktır muhtemelen Iron Man 4'te.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omeremin

quote:

Robert Downey Jr. önümüzdeki sene vizyona girecek olan Sherlock Holmes'in devam filminde oynayacak diye biliyorum. Bu yüzden oynamayacaktır muhtemelen Iron Man 4'te.

Sherlock Holmes'ün devam edeceği kesin değil. Guy Ritchie 6 filmlik bir seriye başladı. Gelmeyebilir.
  • quote:

quote:

quote:

Sherlock Holmes'ün devam edeceği kesin değil. Guy Ritchie 6 filmlik bir seriye başladı. Gelmeyebilir.

Senaryosunun bittiğiyle ilgili ve çekimlerin başlayacağıyla ilgili bir haber okumuştum. Ama sizin dediğiniz doğru olabilir. Guy Ritchie hangi seriyi çekecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeremin -- 8 Eylül 2014; 12:14:07 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Senaryosunun bittiğiyle ilgili ve çekimlerin başlayacağıyla ilgili bir haber okumuştum. Ama sizin dediğiniz doğru olabilir. Guy Ritchie hangi seriyi çekecek?

Ne zamandır bakamadım bitmiş mi senaryo ? Drew Pearce çok titiz davranıyordu. Guy Ritchie King Arthur a başlıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ne zamandır bakamadım bitmiş mi senaryo ? Drew Pearce çok titiz davranıyordu. Guy Ritchie King Arthur a başlıyor.

Doktoru oynayan Jude Law onaylamıştı senaryo işini geçen sene:http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2487328/Jude-Law-confirms-plans-join-forces-Robert-Downey-Jr-Sherlock-Holmes-3.html Ancak dediğiniz olaydan dolayı Guy Ritchie yönetmeyecektir muhtemelen 3. filmi.

• Örneğin örüncek adam e batman filmlerinde hep bi artış ar kalite olarak.

Ama iron man tam bir hayal kırıklığı. En güzeli ilk filmdi
  • Mel Gibson çekerse cidden acaip bi film olabilir, ayrıca adam daha geçenlerde Cehennem Melekleri 3 de oynadı nasıl Hollywood dan dislanma bu anlamadım

• Bende mandarini onemli bi sey bekliyordum,sacmalamislar orada.

4.filmin gelecegi zaten belli adamlar 3.filmin sonunda 'tony stark will return' diye bosuna yazmazlar heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mars. -- 8 Ekim 2014; 11:43:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: decotrk

Bende mandarini onemli bi sey bekliyordum,sacmalamislar orada.

4.filmin gelecegi zaten belli adamlar 3.filmin sonunda 'tony stark will return' diye bosuna yazmazlar heralde.

1 ci bolum filmlerinde de hepsinin sonunda Avengers ta geri dönecektir yazmistir.Avengersta oynayacagina delalet

• Shadow in the Dark kullanıcısına yanıt
    Evet hocam o da olabilir ama marvel o kadar çok film çekiyor ki bu aralar iron man 4 de kesin gelir gözüyle bakıyorum.
  • quote:

Evet hocam o da olabilir ama marvel o kadar çok film çekiyor ki bu aralar iron man 4 de kesin gelir gözüyle bakıyorum.

Para varsa sonuna kadar zorlarlar.yeterki kalitesi çok dusmesin

• Shadow in the Dark kullanıcısına yanıt
    Bence zaten kaliteli de degil hocam su an marvelin kaliteli olarak cikardigi avengers ve guardians of the galaxy yi gordum.

• quote:

Bence zaten kaliteli de degil hocam su an marvelin kaliteli olarak cikardigi avengers ve guardians of the galaxy yi gordum.

Ben yaptıklarının o kadar kotu olduğunu düşünmüyorum.Tek sevmediği tarafi biraz çocuksu tarafinin olmasi ama sinema çevresini takip eden biri olarak bu da kabul edilebilir bi olay.eğer bu tarz yapmasalardı bu kadar çok kazanamaz ve bir yilda tek stüdyodan 3 film çıkartabilecek ne sermayeye ne de sisteme sahip olabilirlerdi.
    Ben tek istediğim şuan büyük ihtimalle gerçekleşecek olan Sony ile anlasip spider man in teliflerinin büyük kismini eline alması.Sırf bu yüzden ellerinde olup da yapamadaiklari çok güçlü senaryolar var.SCREEN RANT ve Geek Yapar dan takip edin.Sony son filmde kullanilan bütçe ve kazanc oranindan çok mutsuz.Bunu artirmanin yolunu avengers booster kullanarak yapmayi planliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow in the Dark -- 8 Ekim 2014; 19:39:20 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.