Şimdi Ara

Iron Man (2008) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
0
Favori
8.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • septic ripini indirdim fakat görüntü her zamanki berbat CtrlHD bekliyecez artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: feedthenet

septic ripini indirdim fakat görüntü her zamanki berbat CtrlHD bekliyecez artık

CtrlHD hiç indirmedim pek bilmiyorum ama 720P'de en kralı ESiR
  • Su An IRON.MAN.2008.DL.1080p.BluRay.x264 .Çekiyorum .
  • quote:

Orjinalden alıntı: £mre

Su An IRON.MAN.2008.DL.1080p.BluRay.x264 .Çekiyorum .

Bende 1080p indirmek istiyorumda şimdi onu yazdırmak için dl dvd lazım kıyamıyorum ona xbox360 oyunlarına lazım oluyor ikiye bölmektende hiç hoşlanmıyorum filmleri tek parça olmalı siz iyi indiriyorsunuz yani heralde sizde 2'ye bölüyosunuzdur
  • Değil 1080p 720p bile fazla bu filme.

Prodji var. Onu ekledim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Değil 1080p 720p bile fazla bu filme.

Prodji var. Onu ekledim.

Prodji dvdrip var şuan sadece yanılmıyorsam, arşiv için görüntü kalitesi pek iyi değil hdrip beklenmeli bence
  • aXXo'da çıkmış neyinize yetmiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Değil 1080p 720p bile fazla bu filme.

Prodji var. Onu ekledim.

Prodji dvdrip var şuan sadece yanılmıyorsam, arşiv için görüntü kalitesi pek iyi değil hdrip beklenmeli bence

Çok bile.

• quote:

Orjinalden alıntı: mastenc

quote:

Orjinalden alıntı: £mre

Su An IRON.MAN.2008.DL.1080p.BluRay.x264 .Çekiyorum .

Bende 1080p indirmek istiyorumda şimdi onu yazdırmak için dl dvd lazım kıyamıyorum ona xbox360 oyunlarına lazım oluyor ikiye bölmektende hiç hoşlanmıyorum filmleri tek parça olmalı siz iyi indiriyorsunuz yani heralde sizde 2'ye bölüyosunuzdur

Genelde hdd duruyor filmler ama gine her zman 2 ye bölüp.Kenara koyuyurm yedegini ne olur ne olmaz

• quote:

Orjinalden alıntı: X@ndeR

aXXo'da çıkmış neyinize yetmiyo

Aynen

Bende filmi dün izledim.. Görsel efekler güzeldi.. daha çok Aksiyon olsa tadından yenmezdi film.
  • quote:

Orjinalden alıntı: feedthenet

septic ripini indirdim fakat görüntü her zamanki berbat CtrlHD bekliyecez artık

Hadi yav? Ben de SEPTIC çekiyordum şu an. Çok mu kötü?
    Fazla seed gördüm, atladım direk
  • dün gece rüyama girdi bu film anlatsam IRONMAN-2 nin senaryosu olur
  • bence vasat bi film ama beyenen vardır tabiki de
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Bir sürü saçmalığının ve mantık hatalarının yanında bir de Amerika'nın kendini üstün gösterme amaçlı mesajlarının gözümüze sokulmaya çabalandığı bir film olacağına eminim.

Valla 11 Kasım 2007 tarihinde böyle demiştim. Çünkü bu süper kahraman filmlerinin bu özelliğine sinir oluyordum.

Ama yaz başlayınca filmi seyrettim ve itiraf etmeliyim ki hakkını yemişim. Öyle bir şey hiçö gözümüze sokulmadı. Güzel filmdi hatta. Arşivime katabilirim diye düşünüyorum.
  • Bence Downey abi çok yakışmış,boyunun kısa oluduğunu siz diyince fark ettim açıkçası. Adam tam tony stark ama! Helal olsun...
  • biraz geç olcak heralde yazmak için ama olsun geç olsun güç olmasın demişler

neyse film güzeldi görsel efektlere diycek yok zaten espriler falan da eğlenceliydi belki biraz daha aksiyon olsa cok daha güzel olurdu ama bu hali de fazlasıyla iyiydi bence,filmi beğenenler fazlasıyla yazmışlar zaten yazılcakları benim filme puanım 10 üzerinden 9
  • Prodji altyazısı çıkınca bi daha izlemeliyim. Herkes mükemmel diyor ben neden çok beğenmedim çözmem lazım.
  • Bende 1080p inidiriyorum altyazısı çıkınca izlerim artık..
  • Görsellikten ileri gidemeyen bir film. Teknolojinin, atraksiyonla birleşmiş halidir.
  • Çok güzel değildi ama izlemesi zevkliydi.Beni en çok heycanlandıran teknolojik oyuncaklardı.Söndürme Robotu çok komikti.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.