Şimdi Ara

Iron Maiden Fan Club - Since 2007 © (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
2
Favori
17.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: icarus06

quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Seneye birdaha gelseler keşke ben hala gidişlerine çok üzüldüm ve harbiden böyle olcağını hiç zannetmedim When The Wild Wins Blows şarkısı ve Hallowed Be Thy Name şarkılarını dinledikçe duygulanıyorum sonuçta altı üsütü bi grub diyordum ama öyle değilmiş hala etkisi sürüyorsa!

From Fear To Eternity turu kapsamında tekrar geleceklerini tahmin ediyorum. adamlar maidena açlığımızı gördü şarkıların sadece gitar sololarına eşlik etmedik tüm şarkıların müsait yerlerinde melodiye uygun uğuldayarak eşlik ettik . adamlar anladı bunlar maidena çok hasret kalmış .. konser öncesi mikrofonun ses ayarını yapan elemana bile eşlik ettik daha ne olsun gelmezlerse ayıp ederler

Harbiden ayıp ederler kaç sene beklettiler bizi senelerce bekledik artık bi stat konseri istiyoruz maidene özel. Onlarca saçma sapan adam getireceklerine hersene maiden gelse stat full çeker!

• Beni de ekle
  • Ekle de beni
  • ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: FendersTraT

quote:

Orijinalden alıntı: M4id3N

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CoupDeGrâce

Powerslave
    Rime of the ancient mariner
    Wasted years
    Aces high

Canlı dinlemeden ölmesek bari

Bide Run to the Hills..

hallowed be thy name

Ben onu dinledim

biz gidemedik ama

• Merhaba,
    Bundan sonra fan cluba üye alımı yapılırken;
    İsmini yazdıran kişi için iron maiden'ın ne ifade etmesi?
    Favori iron maiden parçası?
    Ve son olarak ise düzgün bir üslup kullanmasını rica ediyorum. Anlayışınız için teşekkürler. İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay

Merhaba,
    Bundan sonra fan cluba üye alımı yapılırken;
    İsmini yazdıran kişi için iron maiden'ın ne ifade etmesi?
    Favori iron maiden parçası?
    Ve son olarak ise düzgün bir üslup kullanmasını rica ediyorum. Anlayışınız için teşekkürler. İyi forumlar.

Yaz hocam.

1) Iron Maiden bana metal müziği sevdiren grup. En sert şarkısını bile dinlediğimde huzuru hissettiren grup. Bruce'suz sıradan olacağını düşündüğüm grup. Hayatında neredeyse hiçbir filmi iki kez izlemeyen bana kendi filmlerini iki kez izlettiren grup. Başkası facebookUnda Iron Maiden şarkısı paylaştığında içimden hadi lan ordan senin neyine Iron Maiden dediğim grup. Bir şarkısını istersem 300 kez dinleyeyim hiç sıkılmayacağım grup. Başkası Eddie'ye dair 'şeytani' tarzı eleştiri yaptığında cevap verme gereği duymadığım grup. Konserinde kendimden iki kat büyük adamlarla kol kola şarkılarını söylediğim grup. En sevdiğim albümü The Final Frontier olan grup. Şarkı sözlerine hasta olduğum grup.
    2) En sevdiğim parçası yok. Ama en sevdiğim bölüm Flight 666 izleyenler bilir, youtubeda da bulunan [Part 2] Rime of the Ancient Mariner dır.

Çok uzun yazdım sanırım herkes böyle yazarsa kota sorunu oluşturacak konu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pachelbel's Canon

Yaz hocam.

1) Iron Maiden bana metal müziği sevdiren grup. En sert şarkısını bile dinlediğimde huzuru hissettiren grup. Bruce'suz sıradan olacağını düşündüğüm grup. Hayatında neredeyse hiçbir filmi iki kez izlemeyen bana kendi filmlerini iki kez izlettiren grup. Başkası facebookUnda Iron Maiden şarkısı paylaştığında içimden hadi lan ordan senin neyine Iron Maiden dediğim grup. Bir şarkısını istersem 300 kez dinleyeyim hiç sıkılmayacağım grup. Başkası Eddie'ye dair 'şeytani' tarzı eleştiri yaptığında cevap verme gereği duymadığım grup. Konserinde kendimden iki kat büyük adamlarla kol kola şarkılarını söylediğim grup. En sevdiğim albümü The Final Frontier olan grup. Şarkı sözlerine hasta olduğum grup.
    2) En sevdiğim parçası yok. Ama en sevdiğim bölüm Flight 666 izleyenler bilir, youtubeda da bulunan [Part 2] Rime of the Ancient Mariner dır.

Çok uzun yazdım sanırım herkes böyle yazarsa kota sorunu oluşturacak konu.

Aynı şey bana da oldu bi abi vardı yanımda 45 yaşındaydı.Kafalar iyiydi baya gaza geldik maiden ı beklerlen 1 saat kadar onla sohbet ettik.
    Sattelite 15 The Final Frontier da bruce sahneye koşarak girdiğinde adam kafasını omzuma yasladı ağladı yaa Bende kötü oldum tabi sonra
    İnsan o kadar bekledikten sonra önce farkına varmıyor insan sonra "aaaa lan ben harbiden Maiden dinliyorum galiba " diyor. Sonrada nedense
    gözler doluyor

Bak sen böyle konserden bahsedince o güzel anlar canlandı kafamda iyi oldu sağolasın

Up The Irons o zaman ne diyek

• 1 gecemi de bu şarkı yedi . Dinlemeyenlere şiddetle tavsiyemdir .
  • imzadaki resimler ölü yenilersen sevinirim berkay.
    edit:düzelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vladimir Lenin -- 11 Ekim 2011; 21:30:34 >
  • Dream TV de Festival 2011 Haftasonu var.

Bon jovi moby falan çıktı umarım MAİDEN ı yakalarım. Çok merak ediyordum Profesyonel çekimleri acaba sesimiz harbiden o kadar yüksekmiydi
  • Fear Of The Dark a benzer bir parça önerebilir misiniz?
  • Genelde metal vb. şeyleri dinlemem ama Iron Maiden farklı insanı kendine çekiyo
  • Iron maiden bizim isimiz.Saka maka gecen sene de geldiler gidemedim sinavlardan dolayi acep gelirler mi bir daha ya ?
  • O zaman,

• quote:

Dream TV de Festival 2011 Haftasonu var.

Bon jovi moby falan çıktı umarım MAİDEN ı yakalarım. Çok merak ediyordum Profesyonel çekimleri acaba sesimiz harbiden o kadar yüksekmiydi

Bu kayıtları nerden edinebiliriz, internete düşer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

Bende merak ediyordum bunu. Etrafta kameralar vardı 3-4 tane ama hiç profesyonel kayıt ile ilgili bir şey görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoupDeGrâce

quote:

Orijinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

Bende merak ediyordum bunu. Etrafta kameralar vardı 3-4 tane ama hiç profesyonel kayıt ile ilgili bir şey görmedim.

Dışardan nasıl görünüyorduk çok merak ediyorum. Ayrıca bütün konser kaydını da saklamak istiyorum, özel bir gündü.

• Ekle hocam benide, en sevdiğim IM parçası diye birşey yok bütün parçaları güzel adamların ama Hallowed Be Thy Name'in yeri ayrıdır
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.