Şimdi Ara

Iron Fist (17 Mart 2017) | Netflix (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
16
Favori
17.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • martial art calismayi birakip vucut yapmali. boyle sisma iron fist mi olur. ayrica umarim 2. sezonda aptal aptal herkese im immortal iron fist ayagi cekmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Alice Eve, kadroya katıldı.

Iron Fist (17 Mart 2017) | Netflix

2.sezon daha iyi olabilir belki

• Pek birşey hatirlamiyorum verilen arada Hikaye namina birşey yok.Gelsede olur gelmesede olur benim için...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. sezom cekilmemeli. rezalettttt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabus87 kullanıcısına yanıt

Yine iyiydi sonu falan, Kun-Lun yok olmuştu, Danny'nin kankasını kandırıyorlardı falan.

Bakalım belki sezon 2 sezon 1'i katlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu diziyi yerden yere vurdukları halde ben bu diziyi çok sevdim en azından DC çizgi roman dizilerinden dört dörtlük olduğunu düşünüyorum. Bir Daredevil bir Punisher olmasa da gideri olan bir dizi. 2.sezon ilk sezona göre daha iyi olacağını düşünüyorum. Marvel çıtayı aşıcaktır.

Ayrıca İMDB puanının bu kadar düşük olması kesinlikle haketmiyor gözümde 7.5'lık bir dizi.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzlerce dizi izledim sanırım bu izlediklerimin arasında en kötüsü olabilir millet övüp durmuş burda onlara Allah akıl fikir versin diyorum

• Bende begenerek izledim.izlemeyen kararsız olan varsa kimsenin etkisi altında kalmayın zevk meselesi .

• ilk sezonu yeni bitirdim, netflixi nasıl mahkemeye verebilirim? Hayatımdan kaç saat çalındı yav, dizi ha açıldı ha açılacak derken diziyi bitirdim. İzlemeyen arkadaşlar varsa izlemesinler.

• s2 çekimler bitmiş

.

(
    )

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ikinci sezon bölüm sayısı daha az ve öz olacakmış. muhtemelen 10 belki 8, iyi olmuş
  • çekimler bittiyse ve 13 bölümden azsa niye bu yılın sonbaharında falan çıkmıyor da 2019'da çıkıyor? kurgusu, montajı bu kadar uzun mu ki ?
  • sroad kullanıcısına yanıt
    Daha Luke Cage, Daredevil yeni sezon çıkmadı. Sırayla yaparlar dizileri aynı Defenders öncesi gibi.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    bir şey fark etmez ki hocam sonuçta ortak bir noktaları neredeyse yok. ayrıca defenders sezon 2 çıkacağı da belli değil. bayağı çakıldılar o yüzden çıkmayacak diye düşünüyorum ben.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    Ortak noktaları az derken? Hikaye gelişimi anlamında hepsi kendi karakterine göre dizi yapısına sahip olsa da evren aynı olduğu için major olaylar hepsini etkiliyor. Ki Defenders da bunun baş örneği. Böyle bir evren kurulduktan sonra Defenders Sezon 2’yi çekmeme gibi bir durum olacağını zannetmiyorum.

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    ortak noktaları sadece hand idi geçen sezonlar için. şu an çok da ortak bir noktaları yok. ayrıca jessica jones izlediyseniz görürsünüz ki 2. sezonunda defenders'tan gelen pek bir şey bile yoktu. yani dizilerin dediğiniz gibi tamamen kendi hikayeleri var o yüzden sıralamaları önemli değil bana göre. ayrıca defenders ile ilgili bir haber yok bildiğim kadarıyla. bir yerde jessica jones 2. sezonu çıktığı dönemdi sanırım, Krysten Ritter röportajda diyordu ki o bir sezonluk planlanmış bir projeydi şimdilik devamı olup olmayacağı hakkında bir fikrim yok gibi bir şey okumuştum. o yüzden çok ümidim yok. ayrıca genel olarak pek beğenilmeyen bir işti, en büyük esprisi tüm karakterlerin avengers misali toplanmasıydı.
  • Çıksa da izlesek.

Sanırım ilk Daredevil cıkıcak sonra Iron Fist ardından Punisher.
  • 2019'a kaldı daredevil baksana pufff kim napacak ıron fisti ya

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.