Şimdi Ara

iRobot temizlik robotları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
40
Favori
37.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 698 modeli ile 671 arasında çok fark var mıdır? Bir de haritalama yapabiliyor mu? 671 in 1800 gibi bir fiyatı var alınır mı? Bu zaöana kadar hep xiaomiyi araştırmıştım ancak bu markaya da bakmaya başladım hiç bilgim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tatliyosun T kullanıcısına yanıt

İki model de çok benzerdir, arada kozmetik farklar var. Her ikisi de haritalama yapmaz.

Halı performansları çok iyidir.

• Zeamot Z kullanıcısına yanıt

Ev Üssünün yaklaşık 3m yakınındaki bir alana bırakıp home tuşuna bastığınızda hiç tereddütsüz yuvasına dönmesi lazım. Tabii EvÜssünün prize takılı olduğunu varsayıyorum.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

çok teşekkür ederim, haritalama yapması çok önemli bir şey mi? olmazsa olmaz mı peki? sanırım haritalama olunca fiyat ekstra artıyor. iroombanın hangi modellerinde haritalama var?

• tatliyosun T kullanıcısına yanıt
    R9XX modellerinde kısmi, i7 modelinde tam haritalama var efendim.
    Mekan büyüdükçe haritalı robotlar daha etkili ve düzenli temizlik yapıyorlar
    Saygılarımla
  • salih38yildirim S kullanıcısına yanıt
    R976 serisinde ekstra urun yok. O bahsettikleriniz farkli model. O urunler oldugu icin modeli farkli zaten.
  • iRobot temizlik robotları
    Living room a 2 kere emir verdim, 2 kere tam olarak bitirmeden başarışı bir şekilde tamamlandı diyerek evine döndü. Temizleme performansını çok beğensek de haritalamada bence başarılı değil. Arkadaşın biri de üstte yazmış; şarj sonrası kaldığı yerden değil evine yakın yerden devam ediyor. Kamera filan hikaye bam güm oraya buraya vuruyor kendini keşke lidarlı olan roborocklardan mı alsaydım dedirtti. Kısacası aldığımdan beri süpürgeden memnun olduğumu söyleyemeyeceğim.

• ygtatli kullanıcısına yanıt

iRobot'u arayıp bilgilendirdiniz mi? Yaklaşımlarının gayet iyi olduğunu biliyorum.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Yarın arayayım hocam da bu konuda ne yapılabilir
    Siz derdinizi anlatın. Firmanın yayını haritanın sorunsuz olduğu şeklinde, sonuçta haritadan memnun değilsiniz.
    Bir çözüme varması lazım değil mi?
  • R976 2 gündür kullanıyorum ilk iki çalıştırmada harita verdi birinde hata verdi 3.de iş tamamlandı dedi harita vermedi..manuel çalıştırmada evini bulamadı.. temizliği çok güzel yapıyor..şarj azalınca şarj istasyonu nu bulup şarj olduktan sonra kaldığı yerden devam etti..çift silikon fırça harika rombayi tercih sebebim... çöp haznesinden çıkan kıl saç vs muadillerindeki tek fırçaya dolanacak ve temizliği çok zor olacaktı!

iRobot temizlik robotları

• i7 geldiğinde harita oturuncaya kadar 3-4 kez training map yaptırmayı düşünüyorum. İyice bi tanısın evi önce; içine sindirince time to work. İsmi Alfred olacak. 😁

• Mrb r976 temizlik sonrası harita vermedi 2 kez

@break sizin 976da benzer sorun oldu mu olduysa nasıl çözdünuz?

Mrb i7 sorun çözüldü mü?

• salih38yildirim S kullanıcısına yanıt
    Hocam ilgilenemedim daha sonra, artık sadece orayı değil birkaç yeri seçerek emir verdim. O zaman olmuştu
  • Cevap için teşekkürler.

• iRobot temizlik robotları iRobot temizlik robotları iRobot temizlik robotları
    Eşim bugün defaatle emir girmesine rağmen bu saçmalıkları yapmış. Yarın müsait bir zaman yaratabilirsem, irobota ulaşmaya çalışacağım

• Roomba i7 bugün adrese ulaştı. Şarjını doldurmasını bekleyip hemen bir training map yaptırdım. Harita daha oluşmadı tam olarak; yarın bir kez daha training map yaptıracağım. Bugün iyi kafa attı heryere; iki üç kez dokunuyor acaba büyük bir engel mi yoksa yolumdan çekebilir miyim diye! Köşelerde bazı yerlere uğramadan gri dönüyordu önünü kestim tekrar geri dönüp iyice dolaşmasını sağladım. Yarın nasıl davranacak bakalım; ilk haritayı çıkarttı ve biraz tanıdı artık evi.

• iRobot temizlik robotları
    2 kez mapping run yaptırdıktan sonra haritayı oluşturdu ve odaktı ayırma ve isimlendirme özelliğini etkinleştirdi. Ben de odaları ayırıp isimlendirdim ve ilk görevine yolladım. Sonuç oldukça başarılı; devamı gelir inşaallah! 😁

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.