Şimdi Ara

!!!! Irmscher Corsa D Bodykitlerde Kampanya !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
7.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle bu yazdıgım yazının sadece ve sadece DH üyelerine özel olarak yazıldıgını ve başka hiçbir sitede bu şekilde bir yazı yazılmadığını belirtmek isterim (daha önce bu konu ile ilgili sıkıntılar yaşadık ve yanlış anlaşıldık).

Moderator arkadaşlar konunun iyi niyetli oldugunu gorup umarım yanlış anlamazlar. (Senelerden beri siteye üyeyimdir, bu forumdan çok sey ogrendim veya ögrendik bende elimde bu sekilde bir imkan varken bunun kolaylığını site üyelerine sunmak istedim, bir nevi hizmet etmek istedim. Yanlış bir durum varsa konu silinebilir...)

Biz Ka Style Autoart firması olarak Irmscher markasının Türkiye Distribütörüyüz.

Sadece siz sevgili Opel Corsa D kullanıcıları için yaptığımız bu kısa süreli kampanyayı size duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

İzmir, Ankara ve Istanbul'da bayilerden diğer illerde ise kargo ile teslim alacağınız şekilde ürünleri tarafınıza sunmaktayız.

Urünler Orjinal Irmscher olup orjinallığı kutu içinden çıkan belgeleri ile tasdiklenmiştir.

Irmscher firması General Motors'un yetkili modifiye firmasıdır ve 40 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir... Bu sebeple Bodykit uygulamaları dahil Irmscher firması tarafından yapılan herhangi bir modifikasyon işlemi aracın garantisini bozmamaktadır.

Urunlerimizi tercih ederken tarafımızdan Bonus kartınıza vade farksız 12 taksit imkanınız da mevcuttur.

Herhangi bir sorunuz için telefon numaramız

Ka Style Autoart / Izmir (www.ka-style.com)

Telefon: 0323 462 45 45

Satış: Gökhan Kavuk - 0533 448 82 14

DN: Başka modeller için (Astra, Insignia veya daha önceki modeller) ihtiyacınız olan parça var ise lütfen irtibat kurunuz. (Astra J ve Insignia'nın bodykitleride stoklarımızda mevcut)

Corsa D Body Kit Paketimiz

• Ön Alt Etek
    • Yan Marşbiyel
    • Arka Cam Üstü Spoiler
    • Arka Alt Etek (3 Kapı veya 4 Kapı)
    • Egzoz Ucu

Şeklindedir.

Fiyat olarak boya montaj hariç siz değerli DH üyelerine 2.400TL olarak fiyatlandırdık. Bu fiyat komple kit fiyatıdır.

Ekstra olarak bu kitin yanında alabilecekleriniz ise

i1001050 Normal Panjur 340TL

i1001052 Aluminyum Panjur 420TL

i1008002 Performans Egzoz Sistemi 950TL (Dizel ve Benzinliler için ayrı sistem vardır)

i1017080 Corsa Paspas Seti 120TL

i9517339 Irmscher Krom Yazı Logo 30TL

i9517338 Irmscher Araç Silüyetli Logo 25TL

KDV Dahil Tek Parça Fiyatları:

On Alt Etek..............400TL
    Yan Marspiyel..........800TL
    Arka Alt Etek...........650TL
    Egzoz Ucu................300TL
    Cam Ustu Spoiler......550TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serencebey -- 21 Ekim 2013; 15:09:28 >

• merhabalar,
    egzoz sistemi çift çıkışlı görünüyor. ülkemizde standart 17 jantla gelen versiyonlar hariç yedek lastik havuzu nedeniyle çift çıkış yapmak oldukça zorlaşmakta. benim aracımda tek çıkışlı irmscher difüzör bulunmakta. çift çıkışlı sistemin sağlıklı olacağı konusunda ikna olursam sadece arka ile birlikte almayı düşünebilirm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

merhabalar,
    egzoz sistemi çift çıkışlı görünüyor. ülkemizde standart 17 jantla gelen versiyonlar hariç yedek lastik havuzu nedeniyle çift çıkış yapmak oldukça zorlaşmakta. benim aracımda tek çıkışlı irmscher difüzör bulunmakta. çift çıkışlı sistemin sağlıklı olacağı konusunda ikna olursam sadece arka ile birlikte almayı düşünebilirm.

Merhabalar, elimizde aracınıza gore performans sistemi bulunmaktadır. Yani aracınızda fabrika çıkışından tek cıkıs egzoz sistemi bulunuyor ise bizde tavsiye etmeyiz. Ancak aracınızın donanım ve modelini belirtirseniz bu konuda tarafınıza yardımcı olmaya calısırız.
  • 2008 model 90 hplik dizel 3 kapı sport. egzoz çift çıkışa teorik olarak dönebilir. sadece sağdaki çıkışa boru ve susturucu nasıl oturur onu bilemiyorum.
  • quote:

2008 model 90 hplik dizel 3 kapı sport. egzoz çift çıkışa teorik olarak dönebilir. sadece sağdaki çıkışa boru ve susturucu nasıl oturur onu bilemiyorum.

Zaten elimizde yani stoklarımızda olan ve Irmscher firmasının sizin aracınız icin ürettigi i1008016 kodlu egzoz sistemidir. Oda çift çıkışlıdır.

http://www.irmscher.de/int_shop/int_shop.php?todo=detail&artnr=i1008016&carid=1001&root=256&detail=exterieur

• bu parçayı istanbulda görmem mümkün mü. aracımın altını az çok biliyorum. oraya uyup uymayacağını anlayabilirim. veya sizde detay resimleri varsa mail atabilirseniz sevinirim.
  • quote:

bu parçayı istanbulda görmem mümkün mü. aracımın altını az çok biliyorum. oraya uyup uymayacağını anlayabilirim. veya sizde detay resimleri varsa mail atabilirseniz sevinirim.

Bugun gun icinde urunun kendı fotolarını çekip tarafınıza ulaştırmaya çalışacagım.
  • Sadece arka alt etek fiyatı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandybuck

Sadece arka alt etek fiyatı nedir?

KDV dahil Tek Parca Fiyatlarını yukarı ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serencebey -- 14 Nisan 2011; 12:43:52 >
  • ben belki 1 yıl önce ön alt etek almıstım şık ve hoş duruyor...
  • Ufaktan bir güncel diyelim belki görmeyen üyelerimiz olmuştur...
  • Mustafa Hocam senmisin yoksa Ka Style değince.
  • Irmscher bence corsalara en çok yakışan body kiti yapıyor. Bir ara almayı düşündüm ama fiyatı pahalı geldi. Hayırlı işler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seka_1905
    Irmscher bence corsalara en çok yakışan body kiti yapıyor. Bir ara almayı düşündüm ama fiyatı pahalı geldi. Hayırlı işler

Bu yorumuna katilamayacagim malesef parca parca irdelemek gerekirse irmscherin bir arka difuzoru guzel lexmaulun on spoileri cok guzel steinmetZin kide irmscherden bence şık yanlar zaten opc line ideali bagaj ustu icinde opc line buyuk spoiler sik ama ben kendi sahip oldugum urunu de cok begeniyorum simdi alcak olsam one lexmaul olabilir belki digerlri oldugu gibi ayni olur
  • Logosuz irmscher panjurum için irmscher logosu lazım yardımcı olurmusunuz....
  • Konu eski ama bilgiler ve referanslar için takipteyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.