Şimdi Ara

Irk'lar hakkında genel bilgisi olan lütfen bakabilir mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ırksal özellik çoooooooooook önemli bir etken değil ama illede hangi ırk hangi ırk diyorsan Human ırkı neden adamın trinketi var. Geriye kalan bütün ırklar aynı bence çok mühim değil özellikleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenceKsK

ırksal özellik çoooooooooook önemli bir etken değil ama illede hangi ırk hangi ırk diyorsan Human ırkı neden adamın trinketi var. Geriye kalan bütün ırklar aynı bence çok mühim değil özellikleri.

trinket nedir açılayabilir misin acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enlprck

quote:

ırksal özellik çoooooooooook önemli bir etken değil ama illede hangi ırk hangi ırk diyorsan Human ırkı neden adamın trinketi var. Geriye kalan bütün ırklar aynı bence çok mühim değil özellikleri.

İki tane trinket slotu var karakterinde. Trinketlar kullanıldığında belli bir süreliğine sana faydalı bi özellik kazandırabilir(özellik trinketa göre değişir), açtığın anda kullanılıp biten bi özellik kazandırabilir ya da pasif olarak sen o itemi taktığın süre boyunca sana bi özellik kazandırabilir. Arkadaşın bahsettiği PvP trinketı, kullandığında karakterinin üzerindeki bütün stun, root vs. etkilerini siliyor, yanılmıyorsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fena değil ama feardan felan kurtulmak biraz daha iyi geliyor bana, aslında kullanmadıkça kimse bilemez, ömrümünde çürümesini istemiyorum oyunda :)
  • Valla o sana kalmış

• quote:

Orijinalden alıntı: OIS

quote:

Orijinalden alıntı: Enlprck

quote:

İki tane trinket slotu var karakterinde. Trinketlar kullanıldığında belli bir süreliğine sana faydalı bi özellik kazandırabilir(özellik trinketa göre değişir), açtığın anda kullanılıp biten bi özellik kazandırabilir ya da pasif olarak sen o itemi taktığın süre boyunca sana bi özellik kazandırabilir. Arkadaşın bahsettiği PvP trinketı, kullandığında karakterinin üzerindeki bütün stun, root vs. etkilerini siliyor, yanılmıyorsam.

Aynen 2 tane pvp trinketi takıyorum kafam rahat oluyo burst yaparken adama

• Herhangi bir tartismaya mahal vermek istemiyorum ama 82 lvl olan birinin trinket nedir bilmesi lazim gibi geliyor bana.kisa ve cok basit bir yolun var oyunu hemen her yonuyle ogrenmenin.hemen googleda turkce wow forum yaz ve arat.karsina cikan forumlarda hic bir seyi atlamadan butun konulari soru ve cevaplari oku.sahsen ben daha oyuna baslamadan yaptim bu dedigimi.hangi irk hangi class...ingilizcem var ve wow resmi sitesindeki game guide i okumama ragmen turkce forumlari da hatmettim.hic bir irkin veya classin veya bunlarin herhangi ozel bir birlesiminin bir digerine bariz ustunlugu yok.biri burda ustun ise digeri orda ustun.oyunda tamamen karakterini ne kadar verimli kullanabildigin onemli.

• E-buyer olabilir.Ayrıcada burada forumda da türkçe kaynak var.Azıcık search yapın neler bulucaksınız burda da google da da.
  • Race bakımından en iyisi şu an pandaların yemek buff'ı, uzun vadede etkili olmasada bence süper bir buff. Hele ki yemek malzemeleri ucuzsa tıkınıp dur. Panda warlock olmuyordu ama sanırım, komik olurdu olsaydı. Trollerin haste buff'ı güzel ama troll lock'ta yok sanırım. Yine de dedikleri gibi, race buff artık devede kulak ne yazık ki, tipini beğendiğinle oyna.
  • Su pandalarda hic savasci tipi yok. Cizgi film karakterine benziyorlar.

Bu arada undeadlarin Wotf artik ise yaramiyor diyorlar. Nedir sebebi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ImbaLanceD

Su pandalarda hic savasci tipi yok. Cizgi film karakterine benziyorlar.

Bu arada undeadlarin Wotf artik ise yaramiyor diyorlar. Nedir sebebi?

Ise yaramiyor derken? Suan gayet ise yariyor:)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.