Şimdi Ara

Irkçı Almanlar neden Hitler'i sarışın olmadığı halde destekledi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son dönemlerde Alman halkı sokaklarda sadece sarı kafa görmek istiyoruz demeye başladılar. Peki Irkçı Nazi döneminde neden Hitler'e destek verdiler?

• Hitler 1939 yılının sicak yaz günlerinde nasyonal sosyalist işçi partisinin başına geçtiğindeki efsane konuşması şöyledir;

Ey alman vatandaşları! ey dostlarım, beyler bayanlar çocuklar yaşlışar gençler. almanyanın kaderi versay ile bazı dış güçler tarafından belirlendi. Bu dış güçler bizim gelişmemizi istemiyir. Haklısınız devlet size bakmiyir. Ama Bizede bakmiyir. Hitlerinki 2cm diyen yahudiler varmış. O kalkmamış hali dostlarım ahada iki gözüm aksın öyle. Aha şuraya düşüp öleyim ki öyle. Goethe şöyle der ekmeği hitlerden pepperoni'yi de hitlerden yiyeceksin. Yani kaçarınız yok. Ya seve seve yada sevmeye sevmeye!
  • HİTLER BİR ALMANDI HEMDE ET VE KEMİKTEN ÖTE BİR ALMAN SAFKAN ALMAN
  • I. Dünya savaşının bedeli Almanya için çok kötü olmuştu kukla devlete dönmüştü Hitler bunu düzeltecegini söyledi ve zaten her anlamda bitmiş Alman halkı Hitlere tam destek verdi II. Dünya savaşının çıkma nedeni zaten Almanyanın kaybettiklerini geri almak istemesiyle patlak verdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tüm almanlar sarı kafamı oluyormuş bunuda kim uydurdu
  • hitler Avusturyalı(onlarında cermen olduğunu biliyorum) belki oranın ikliminden dolayı sarışın nüfus daha azdır salladım ama ondan daha saçma olan şey ise şu ss askerlerini seçen birisi vardı cermen ırkından olmak için uzun boy sarı saç mavi göz gerekiyor diyordu ama kendisi kısa boyluydu ve sarışın değildi yanlış hatırlamıyorsam engelide vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nükerbüker -- 6 Kasım 2016; 0:02:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sarışınım Almanya'ya gidebilirim. Ki gittim de zaten
  • Hitlerin kötü olduğunu size kim söyledi? Belki savaşa katılan diğer ülkelerin kendi pisliklerini ört bas etmek için ölen birisine suçu atıyorlardır? Sonuçta şuan, medya, teknoloji onların elinde değil mi? Profesörler onlardan çıkmıyor mu?

• Almanya ırkçı değildi hitler ırkçı idi birden yahudi ve alman ırkı süper ırk propogandası başladı ve hitler abimiz sagolsun yahudi devletinin kurulmasında katkıda bulundu nekadar güzelbi tesadüf

• Hitler 1939 yılının sicak yaz günlerinde nasyonal sosyalist işçi partisinin başına geçtiğindeki efsane konuşması şöyledir;

Ey alman vatandaşları! ey dostlarım, beyler bayanlar çocuklar yaşlışar gençler. almanyanın kaderi versay ile bazı dış güçler tarafından belirlendi. Bu dış güçler bizim gelişmemizi istemiyir. Haklısınız devlet size bakmiyir. Ama Bizede bakmiyir. Hitlerinki 2cm diyen yahudiler varmış. O kalkmamış hali dostlarım ahada iki gözüm aksın öyle. Aha şuraya düşüp öleyim ki öyle. Goethe şöyle der ekmeği hitlerden pepperoni'yi de hitlerden yiyeceksin. Yani kaçarınız yok. Ya seve seve yada sevmeye sevmeye!

• Tabii rotshcild ailesindende aldığı 30 milyar dolara yakın bütçeyide unutmamak gerekir.Ailenin bu paranın karşılığında tek isteği vardı oda hitlerin yahudileri orta doğuya sürmesi ve orada bir yapılanma kurması karşılığında hitlere diktatörlük ve yeni bir şans veriyorlardı kabul etti ve şimdi israil denen o yapı meydana geldi...
  • teknik olarak bu kadar büyük oyunlar dönüyorsa hiç kimse gerçeği bilemez. rotshcild ailesi 30 milyar dolar para harcıyor ve böyle bir yapılanmaya giriyorsa bu konuyu dh konu dışında senin benim haberimizin olması pekte mantıklı değil. komplo teorileri hepsi gerçekte olabilir tabi ama büyük ihtimal hiç bir teori doğru değil
  • Hitler sandığınız kadar ırkçı biri değil mesela hitlerin en yakın adamlarından biri olan joseph goebbels siyah saçlıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taklitçi karşıtı -- 6 Kasım 2016; 1:19:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LannisterSoyu

HİTLER BİR ALMANDI HEMDE ET VE KEMİKTEN ÖTE BİR ALMAN SAFKAN ALMAN

Birazcık araştırmadan konuşmayın lütfen hiç değilse kendi ağzından yazdığı kitabını bile okumadan konuşmak çok üzücü alman olmak ve hitler saf ari ırktan gelen melez ve yahudi geni taşıyan birisidir iyice araştırınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PembePanjur

Tabii rotshcild ailesindende aldığı 30 milyar dolara yakın bütçeyide unutmamak gerekir.Ailenin bu paranın karşılığında tek isteği vardı oda hitlerin yahudileri orta doğuya sürmesi ve orada bir yapılanma kurması karşılığında hitlere diktatörlük ve yeni bir şans veriyorlardı kabul etti ve şimdi israil denen o yapı meydana geldi...

Dikkat et, Mossad almasın seni

• Ciddi cevap:

Alman halkı o kadar aşşağılanmıştı ki 1.WW sonunda... Halk sürekli değişen hukumetlerden falan bkmıştı... Monarşi çökmüş solcu partiler kendi arasındaki en ufak fikir değişikliklerine kadar bölünmüştü... Eflasyon o kadar yüksekti ki 1 tirilyon alman markına anca 2 yumurta yada 1 ekmek alınıyordu... İşsizlik %60 seviyelerindeydi..
    Yurtdışı ilişkileri berbattı ve ülkede ajanlar cirit atıyordu.. İngilizlerle, kominist Ruslar ülkede bzen açık açık kapışıyordu.. Orduya duygusal bağ ile bağlanmaya alışmış Alman halkı yenilgiyi gururuna yediremiyordu.. İlk alman prensliklerinin kurulduğu Alasas-loren ve Saar bölgeleri Fransaya verilmişti..

Halk artık bir peygamber gibi kurtarıcı bekliyordu.. Ve hitler fırsattan istifade ve sağcı alman sanayisinin sayesinde bunların hepsini düzeltti.. ( Tabi savaş ekonomisiyle..)

Halk o devirde ırkçılığa taktığından değil, içine dustukleri durumdan çıkmak için hitleri destekledi.. Savaşın sonlarına doğru ingilizlerin tespitine gore hitleri hakikaten sadece %20-25 gibi bir halk destekliyordu, onlar da savaşa girdik bi b.k yedik desteklemek zorundayız ayağına...

• Hazır konu açılmış iken sorayım tarih bilgim zayıftır , Almanya 2. Dünya Savaşında Stalin e yenilgisinden sonra nasıl bugun ki konumuna gelebildi ?
  • Hitler'in şoförü ve yakın arkadaşı olan Emil Maurice aslında yahudi asıllıdır. Yahudi olduğu 1935 yılında Himmler tarafından ortaya çıkarılmış fakat Hitler'in emriyle görevinde kalmaya devam etmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Hawk -- 6 Kasım 2016; 2:18:14 >
  • Boeing747 kullanıcısına yanıt
    USA sovyet tehlikesine karşı batı Almanya ve japonyayı destekledi.. Hatta japonyayı özellikle kendisi baştan aşağı imal etti.. Amerika bunları desteklemese turkiye gibi olurlardı... :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ßÈ®Tu_

quote:

Birazcık araştırmadan konuşmayın lütfen hiç değilse kendi ağzından yazdığı kitabını bile okumadan konuşmak çok üzücü alman olmak ve hitler saf ari ırktan gelen melez ve yahudi geni taşıyan birisidir iyice araştırınız.

BEN RUHUNDAN BAHSETTİM HOCAM
    NASIL Kİ KENDİNİ TÜRK HİSSEDEN HERKES TÜRKSE HİTLER İÇİNDE AYNI ŞEY GEÇERLİDİR
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ßÈ®Tu_

quote:

BEN RUHUNDAN BAHSETTİM HOCAM
    NASIL Kİ KENDİNİ TÜRK HİSSEDEN HERKES TÜRKSE HİTLER İÇİNDE AYNI ŞEY GEÇERLİDİR

Sadece bir forumun anlıyamayacağı kadar büyük bence bu işler ben hitlerin okuduklarımızdan öte olarak bunu bilerek yahudi yanlısı olduğu için yaptığını düşünüyorum şahsen. Bilinki mason bu adamlar bu adamların hep daha büyük planı oldu, Sonuç olarak hitlerin katliamının sonucu ne oldu israil!. Yahudiler bu soykırımdan ne kazandı kendilerine ait bir devlet.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.