Şimdi Ara

iriver t30 da nasıl olduysa müziklerimi goremıyorum sorun CHK uzantılı dosyalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler music klasorunde mp3lerim vardı artık ne olduysa o klasorde mp3lerimi goremıyorum ama t30 sag tıklayıp ozelliklerine baktıgımda hafızası dolu gozukuyo yanı sarkılar sılınmemıs olabilir ama klasor gozukmuyo bi kaç tane sarkı attıgımda hafıza dolu dedi klasor ozellklerinden gizli klasorleri goster dedim yine olmadı en son vista uyumlu bi loptopa takmıstım o zamanda görmemişti sarkıları vista bi engelleme koymus olabilirmı sorun ne acaba şarkıları silmeden düzeltebilrimiyiz sistemi biraz kurcalayınca içinden FOUND.000 adlı bi klasor cıktı ve içinde FILE000.CHK dan baslayıp FILE210.CHK ya kdar giden dosyalar cıktı ve sarkı sayısıda yaklasık 210 cıvarıydı bunu nasıl duzeltebilirz bu arada t30 u tmp den ums ye cevirmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genccimbomlu -- 21 Ağustos 2007; 15:34:05 >

• t 30 sadece xp de calışıyor.int. sitelerinde okumuştum. ve - yönlerinden birisiydi.
  • ben vistaya taktıgım için mi gitti okadar sarkı acaba ?
  • FILE000.CHK bu uzantılar scandisk sonra dosyalarda uluşan hatalardan sonra oluşturulan dosyalardır. eğer dosya uzantısını FILE000. mp3 olarak değiştirmeyi dene çalarsa ne mutlu sana eğer çalmasza müziklerine elveda demelisin bu genelde cihazı usb portundan çıkarırken donanım kaldır sekmesini kullanmadığımız için oluşan bi sorundur. eğer pcnin bağlı olduğu elekrtik şebekesinde topraklama yoksa cihazda kalıcı hasar bırakması mutemel bi sorundur. İPUCU: eğer dosya ismi senin çok fazla önemli değilse chk uzantısını mp3 e ya da daha önceden hangi uzantıya sahipse çevirmek için öncelikle mp3 çalarındaki müzikleri bi klasöre kopyala (gizli olabilirler o yüzden gizlilik sekmesini değiştir) daha sonra not defterini aç ve şunları yaz "ren *. chk *. mp3" (tırnak işaretli olmıcak ve mp3 olan kısmı dosya uzantın hangisiyse onu yazacaksın ve aralarında boşuk yok yani yıldıznoktamp3 olcak) dosyayı bat dosya uzantısına sahip olacak şekilde herhangi bir isim ver ama uzantısı mutlaka com ya da bat olsun. daha sonra oluşturduğun dosyayı çift tıkla bu kadar umarım faydalı olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free WiLL -- 22 Ağustos 2007; 12:51:46 >

• ya guzel anlattın ama soledıklerınıde yaptım bişey olmadı com ve bat olarak da yaptım duzelmedi bunları çift tıklayınca nolcak hepsi mp3 mu olcak zaten dosyaların hepsi mp3 tü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****ky

FILE000.CHK bu uzantılar scandisk sonra dosyalarda uluşan hatalardan sonra oluşturulan dosyalardır. eğer dosya uzantısını FILE000. mp3 olarak değiştirmeyi dene çalarsa ne mutlu sana eğer çalmasza müziklerine elveda demelisin bu genelde cihazı usb portundan çıkarırken donanım kaldır sekmesini kullanmadığımız için oluşan bi sorundur. eğer pcnin bağlı olduğu elekrtik şebekesinde topraklama yoksa cihazda kalıcı hasar bırakması mutemel bi sorundur. İPUCU: eğer dosya ismi senin çok fazla önemli değilse chk uzantısını mp3 e ya da daha önceden hangi uzantıya sahipse çevirmek için öncelikle mp3 çalarındaki müzikleri bi klasöre kopyala (gizli olabilirler o yüzden gizlilik sekmesini değiştir) daha sonra not defterini aç ve şunları yaz "ren *. chk *. mp3" (tırnak işaretli olmıcak ve mp3 olan kısmı dosya uzantın hangisiyse onu yazacaksın ve aralarında boşuk yok yani yıldıznoktamp3 olcak) dosyayı bat dosya uzantısına sahip olacak şekilde herhangi bir isim ver ama uzantısı mutlaka com ya da bat olsun. daha sonra oluşturduğun dosyayı çift tıkla bu kadar umarım faydalı olmuştur.

valla aynen yaptım kardeş olmadı şu hatayı veriyor...iç ya da dış çalıştırılabilir program ya da toplu iş dosyası çalıştırılamaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.