Şimdi Ara

<< Iriver Spinn >>

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
11.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Iriver'in piyasaya sunmaya hazırlandığı taşınabilir medya çaları "spinn" oldukça etkileyici. Spinn'in öne çıkan özelliklerinin başında, sağ-üst köşesine yerleştirilmiş kullanışlı döner kumanda düğmesi geliyor. Ürün oldukça ince ve sade tasarlanmış. 4, 8 ve 16GB flash tabanlı dahili bellek seçenekleri olan cihaz, MPEG-4 ve WMV9 videoları 30fps kalitesiyle gösterebiliyor. Spinn'de kullanılan 3.2" lik LCD, 480x272 piksel çözünürlükte. TV çıkışı, FM radyo, Bluetooth, DMB / DVB-H dijital TV yayın alıcı, yerleşik mikrofon diğer donanımsal özellikleri. MP3, WMA, OGG, JPG, GIF, BMP, TXT, Flash Lite 2.1 cihazın desteklediği formatlar. Cihazda metin gösterici, flash oyunlar, sözlük, ses kaydedicisi gibi yazılım uygulamaları da bulunuyor.

video
    kaynak

• cihazın şekli gerçekten güzelmiş ya
  • Hakikaten muhteşem bir cihaza benziyor.
  • gerçekten çok güzel tasarlamışlar...
  • hala piyasaya sürmemişler mi...
    bir tarih var mı ortada yaklaşık da olsa?
  • adamlar yapmış yaa helal olsun : )
  • Son Eklenen Detayları:

Fm Radio, Mini SD kart girişi ve Bluetooth özelliklerine sahip olacak.

Clix serilerindeki gibi d-click sistemine sahip olacak

27 saat audio ve 5 saat video gösterme süresine sahip olacak.

Çıkış tarihi olarak da ağustos belirtilmiş.
  • özellikler açısından çok beğendim, ama tasarım açısından daha iyisini görmüştüm.
  • vay güzel görünüyor d2 ye rakip çıktı...
  • Kore fiyatları:

4GB > $259

8GB > $299

<< Iriver Spinn >>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmltnman -- 29 Temmuz 2008; 12:04:08 >
  •  << Iriver Spinn >>

<< Iriver Spinn >>

<< Iriver Spinn >>

<< Iriver Spinn >>

<< Iriver Spinn >>

<< Iriver Spinn >>

<< Iriver Spinn >>

<< Iriver Spinn >>

• Ürün üstte belirtmiş olduğum fiyatlarla bugün itibariyle Kore'de satışa sunulmuş.

kaynak
  • quote:

Orjinalden alıntı: anchoret90

Hayır COWONların sesi çok çıkıyor. Yani iRiverın sesi gayet yeterli. COWONunki biraz aşırı.

Şimdi oldu.
  • ben bilmem gün geçtikçe clix 2'mi giderek daha çok sevmeye başlıyorum, kardeşim bu kadar tatlı ses kalitesi olur mu ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ıspanak

ben bilmem gün geçtikçe clix 2'mi giderek daha çok sevmeye başlıyorum, kardeşim bu kadar tatlı ses kalitesi olur mu ya.

Ispanak kardeşim, öyle deme. Bak param yok zaten.
  • Kişisel görüştür tabi ama ben iriver in en güçlü ses çıkışına sahip h320 kullanıyordum (taa ki çalınana kadar) 20+20 ses çıkışı vardı fakat o bile bazı parçalarda yetersiz kalıyordu.. Yani dış ortamlarda in ear kulaklık kullanmıyorsanız iriverin sesi az gelebilir. Daha 5 dk önce sipariş ettiğim cowon iaudio7 geldi, cowonlarda da bildiğimiz gibi gereğinden fazla ses çıkışı var :) Ama ses kalitesi olarak karşılaştırırsam tabi ki iriver bu konuda rakip kabul etmez.. Daha önce de söylediğim gibi eğer alıcı varsa cowon iaudio7 16gb sıfır kutusunda satılıktır :) 400 lira civarı düşünüyorum..
  • Ne şanslıyım ki ablama sordurtmuştum İsviçredeki fiyatları nedir diye, indirime denk gelmiş Iriver Clix 2 4 GB almış bana.

Benim de Iriver'im olacak artık.
  • Hayırlı olsun fuducuk, kesinlikle doğru marka seçimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: metabax

Hayırlı olsun fuducuk, kesinlikle doğru marka seçimi

Çok teşekkür ederim. Sadece fiyatını sorduracaktım ama jest oldu, ben de beklemiyordum.

Evdeyken 2+1 ses sistemime bağlamayı düşünüyorum, şimdiden iştahlandım.
  • iyi günlerde kullanın. Şirin cihazdır clix
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.