Şimdi Ara

iRiver Clix-2 Ayrıntılı İncelemesi (Tüm Konular Buraya) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
2
Favori
33.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar ben geçen yıl aldım iriver cliximi ve üç gün önceye kadar kullanıyodum.. hiç bi problemim yoktu, arkadaşlarıma hava da atıyodum.. o mükemmel bi aletti üstelik ona mutlu olsun die px100 kulaklık bile aldım.. ama sonra kuzenim usb şarj aletimi kırdı.. şimdi ne yapmam lazım? bu kabloyu nerde bulabilirim? ayrı satarlarmı acaba?? benimki 1. nesil bide..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatshepsutt -- 7 Haziran 2008; 23:08:16 >
  • Piyasa da satılan kaliteli usb > mini usb kablolar var.. Bu kablo ile pc'den şarj yapabilirsin..
  • peki nerden almak lazım?? alete giriş yeri önemli sonra voltajı fln tutarmı ki?? normal usb giriş değil ki alet tarafı?? :S
  • Clix-2'ler için usb kablosu ancak Doğubank'ta bulabilirsin.. Ben t60 gibi standart mini usb girişi var sanıyordum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 9 Haziran 2008; 0:54:01 >
  • arızalı olan cihazımı garanti kapsamında tamir için Almanya' ya gönderdim...
    gelişmeleri buradan yine sizlerle paylaşırım...

kablo konusuna gelirsek standart 5-pin mini usb kablosunun işe yarayacağını düşünüyorum...
    teknoloji marketlerin hemen hepsinde rahatlıkla bulabilirsiniz...
  • @phobias, kardeş 8 gb lık clixim bozuldu. ekrana görüntü gelmiyor. gg den almıştım. almanya ya garantiye nasıl yolladın. benimkinden de 1 yıllık uluslarası garanti çıktı. yardımcı olursan sevinirim.
  • özel mesaj attım sefilmen...
    umarım yardımım dokunmuştur...
    tekrar geçmiş olsun...

benim cihazla ilgili bir gelişmeyi paylaşayım;

iki gün önce iriver dan cihazın onlara ulaştıgına dair mail geldi...
    en kısa zamanda geri göndereceklerini eklemişler...
    esas bekleyiş başladı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: phobias

özel mesaj attım sefilmen...
    tekrar geçmiş olsun...

esas bekleyiş başladı...

Oo süper.Umarım en kısa zamanda cihazına ulaşırsın.Gerçekten clix'in tadı bir başka.
  • quote:

özel mesaj attım sefilmen...
    tekrar geçmiş olsun...

esas bekleyiş başladı...

kardeş ilgin için çok teşekkürler...
  • Yaaa Arkadaşlar Benim Bi sorunum var gerçi konuyla alakası yok ama sizden yardım alırım diye düşündüm bende iriver h10 var fakat usb ve power cable yok kaybettim acaba türkiyede nerden temin edebilirim şimdiden teşekkürler....
  • ayın 10 da e-posta geldi...
    clixi tamir edip kargoya vermişler...
    gelince yine buradan sizlerle paylaşacağım...
  • bugün yaklaşık olarak saat 16:30 da clix elime ulaştı...
    yanında gelen notta lcd nin değiştiği yazılmış...
    şu ana kadar incelediğim kadarıyla düzgün çalışıyor...
  • quote:

bugün yaklaşık olarak saat 16:30 da clix elime ulaştı...
    yanında gelen notta lcd nin değiştiği yazılmış...
    şu ana kadar incelediğim kadarıyla düzgün çalışıyor...

Haydi geçmiş olsun:).
  • arkadaşlar şu aralar bir mp3 player almak istiyorum. fakat bu iriver bulması da çok zor, pil bitince de sorunmuş. samsung t10 alsam iriverın kalitesinden çok mu taviz vermiş olurum. ille de iriver demeli miyim. bir de trekstor vibez varmış. o da çok kaba saba, radyosunun iyi çekmesi de önemli benim için. samsungda durum nedir bilmiyorum. vibezde de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 21 Temmuz 2008; 15:14:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: coupant

arkadaşlar şu aralar bir mp3 player almak istiyorum. fakat bu iriver bulması da çok zor, pil bitince de sorunmuş. samsung t10 alsam iriverın kalitesinden çok mu taviz vermiş olurum. ille de iriver demeli miyim. bir de trekstor vibez varmış. o da çok kaba saba, radyosunun iyi çekmesi de önemli benim için. samsungda durum nedir bilmiyorum. vibezde de

Radyosu çok iyi çeksin ve pil sorunum olmasın diyorsan;iriver t60 modelini tavsiye ederim.. AAA kalem pille çalışır ve radyosunu yolda yürürken bile bozulmadan dinleyebilirsin.. samsung t10'u iriver t60'la mukayese dahi edemezsin.. t60 her bakımdan çok üstün.. Amerika'nın en çok satan mp3 player'ı iriver
  • t60 la clix 2'nin ses kalitesi aynı mı, hangisi üstün
  • Clix2
  • ikinciş el forumunda -altunok74- abd den getireceğini söyleyen bir arkadaş var. 290 ytl 4 gb. uluslararası garantili.
    bi arkadaş da -yılmaz196- 8 gb olan modeli bir ay kullanılmış, temiz, son ayarlar yapılmış halde yine aynı fiyata satıyor. ne tavsiye edersiniz arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. maalesef türkiyede satılmıyor bu ürün
  • clix 2'nin siparişini bugün verdim. bakalım akg k 530 kulaklıkla nasıl sonuçlar verecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: coupant

clix 2'nin siparişini bugün verdim. bakalım akg k 530 kulaklıkla nasıl sonuçlar verecek

hayırlı olsun...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.