Şimdi Ara

İrfan Değirmenci #HAYIR dedi diye işine son verildi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iste bu diktatorluktur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aydın Doğan ve medya grubu rengini açıkça belli etmiştir.
    Birisi der "Dolar bozdurmayan teröristtir."
    Diğeri der "Hayır diyenler teröristtir."
    Ve bizim koyun sürüsü bunların oyununa gelip insan ayırıyor.
  • Kanal D'nin senelerdir süren Arka Sokaklar dizisinin "Mesut Komiser" karakterini canlandıran Şevket Çoruh, Değirmenci'ye destek verdi.

Twitter adresinden Değirmenci'ye yazan Şevket Çoruh, "Ben de 'hayır' diyorum beni de kovun" ifadelerini paylaştı.

İrfan Değirmenci #HAYIR dedi diye işine son verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plan-M -- 11 Şubat 2017; 21:55:56 >
  • https://www.facebook.com/bizmahluklariz/videos/1784142528580082/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MağaraAdam -- 11 Şubat 2017; 21:56:36 >

• thawne kullanıcısına yanıt
    Biz Doğan Grubu diye biliyorduk, Bu bildiğin erDOĞAN grubu.

#İrfanDeğirmenciYalnızDeğildir

• quote:

Orijinalden alıntı: HunterDare

Yalnız harbiden evet diyen bi adamı atsalardı işten kıyamet kopardı.

Evet diyeni baş tacı bile yaparlar.

• https://m.facebook.com/IrfanDegirmenciYalnizDegildir/

Facebook Sayfası Açılmış Burdanda Destek Verebilirsiniz...

#Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

quote:

"daha çok özgürlük" diye pazarladıkları anayasa değişikliğine "hayır" diyen ya tutuklanıyor, ya kovuluyor ya da vatan haini oluyor.

• Halk bu kadar cahil ve eğitimsizken bu tür haksızlıklara gıkını çıkarmaz ve sittin sene bu böyle gider

• Her sabah severek izlerdim artık başka kanal izlerim. Kendileri kaybettiler

• TheDifference35 kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum foxun kadrosuna alması gereken biri.
  • Nerde bu aktroller.Görün bakın daha kazanmadan yaptıkları böyleyse siz görün kazandıktan sonra neler yapacaklar.Böyle rezillik kepazelik görülmedi.Bundan bile ders almayan varsa artık birşey demiyorum.

• Bİr evetçinin işten atılmasından sonra olacaklar:

1.Sosyal medyada büyük bir ak birlik oluşup işten atılana destekler gelecek cehape zihniyeti lanetlenecek.
    2. Evetler yüksek diye korkuyorlar susturmak isteniyor milletin iradesine engel olunuyor denilecek. Trendi topikler yükselecek.
    3. işten atılan kişi havuz medyasında sabahtan akşama kadar programa çıkarılıp acıtasyon yapılacak. Hakaretler edildi elleri eldivenli deri kıyafetli erkekler arabama işediler eşimi çocuğumu tehdit ettiler diyecek.
    4.Cehape den üst düzey yöneticiler her gün çalıştığım yeri arayıp daha bunu kovamdınız mı diye soruyorlar diyecek.
    5.Olayla alakası olmayan Ankara belediye başkanı bu işlerde Amerika parmağı var fetoculer yapmış gibi şeyler sayıklayacak.
    6.Başbakan çıkıp Ey cehape ey Atatürk ün partisi sana mı kalmış milletin iradesini susturmak. Siz zaten hep halkın iradesinden kaçtınız oyle yada böyle bu anayasa geçecek diyecek.
    7. konu reisin kulağına gidince o zaten dünden razı külliyeden canlı yayınla
    Halkımızın milletimizin milli iradenin sesi kesilmek isteniyor. Ey cehape siz zaten ötekileştirme de çok iyisiniz. sizden olmayanları dışlamakta birincisiniz.
    Ey cehape zihniyeti bu hareketleriniz ile Büyük Türkiye Güçlü Türkiye projesini engelleyemezsiniz.
    Ey patron olacak densiz sen ne karışıyorsun halkın sesine o işten çıkardığın kardeşimiz milli iradenin sesidir. Ne oldu rahatsız mı oldun sen demi faiz lobisinin uşağısın.

işten atlan kardeşimizi TRT de istihdam edeceğiz böyle güçlü düşüncesinin ardında sağlam duran insanlara ihtiyacımız var.
    İnşallah referandum dan çıkacak sonuç ile ülkemiz bu tip pisliklerden çürümüşlerden ebediyen kurtulacaktır.

8. Bahçeli de çıkıp bu hayırcılar da çok oluyor artık yetti söz milletin cehape sen çok oluyorsun artık.

• Doğan medya kaybetti. Cepten periscope ile yayın yapsın ordan izleriz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.