Şimdi Ara

İRANDAN TELEFON ALINIRMI ??

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle herkese merhaba foruma yeni katıldım fakat uzun süredir takip ettigim bir forum bugun üye olmak nasip oldu daha önce oldugumda aktivasyon

kodu ya da sifre sıkıntısı cektigimden bayadır ugrasmıyodum üye olmak icin bugun bu sorunların üstesinden geldim simdi beyler benim bi tanıdıgım İRANA

gidecek ve bende orda telefon v.b seylerin daha ucuz oldugunu duydum ( sanırım devlet petrol yüzünden cok fazla vergi almıyor bu tür islerden ) bu yüzden

bende ona iphone 4s aldırmayı düsünüyorum fakat net olarak bi fiyat bulamadım farsca kullandıkları icin siitelerden de birsey anlamadım irana giden ordaki

fiyatları bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi ?? ve sizce bu telefonlar güvenilirmidir ?? alınırmı ?? birde bu telefonları nasıl islemlerden gecirmem gerek

türkiyede sorunsuz kullanabilmek icin pasaport olayı felan var sanırım cebimden ekstra kac para daha cıkar sizce ve bu islemleri nasıl gerceklestirebilirim son

olarak türkce dil eklentisi olmuycak sanırım bunu daha sonra halledebilirmiyim ? simdiden tesekkür yardımlarınızı bekliyorum

bu arada konu dısı bölümünde bu tarz konuları daha önce cok gördügüm icin bu bölüme actım yani en uygun bu bölüme gözüküyodu konu yanlısım varsa kusura bakmayın

SAYGILAR..

• Nasıl türkçe dil eklentisi olmayacak anlamadım? Telefon orjinal olmalı ve garantisi de olmalı.Haa garantisi burada geçmez orası ayrı konu ama kutusu,garantisi herşeyi olacak telefonun öyle tek elden al sana ayfon ver bana 400 dolar yapma.

Ayrıca iranda ki fiyatlarla buradaki fiyatların farklı olduğunu düşünmüyorum.Basra da 4 ay önce ıphone 4s 430 dolardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoungMaylay

öncelikle herkese merhaba foruma yeni katıldım fakat uzun süredir takip ettigim bir forum bugun üye olmak nasip oldu daha önce oldugumda aktivasyon

kodu ya da sifre sıkıntısı cektigimden bayadır ugrasmıyodum üye olmak icin bugun bu sorunların üstesinden geldim simdi beyler benim bi tanıdıgım İRANA

gidecek ve bende orda telefon v.b seylerin daha ucuz oldugunu duydum ( sanırım devlet petrol yüzünden cok fazla vergi almıyor bu tür islerden ) bu yüzden

bende ona iphone 4s aldırmayı düsünüyorum fakat net olarak bi fiyat bulamadım farsca kullandıkları icin siitelerden de birsey anlamadım irana giden ordaki

fiyatları bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi ?? ve sizce bu telefonlar güvenilirmidir ?? alınırmı ?? birde bu telefonları nasıl islemlerden gecirmem gerek

türkiyede sorunsuz kullanabilmek icin pasaport olayı felan var sanırım cebimden ekstra kac para daha cıkar sizce ve bu islemleri nasıl gerceklestirebilirim son

olarak türkce dil eklentisi olmuycak sanırım bunu daha sonra halledebilirmiyim ? simdiden tesekkür yardımlarınızı bekliyorum

bu arada konu dısı bölümünde bu tarz konuları daha önce cok gördügüm icin bu bölüme actım yani en uygun bu bölüme gözüküyodu konu yanlısım varsa kusura bakmayın

SAYGILAR..

arkadaşım iphone gibi yani dokunmatik bir telefon alcaksan dil eklentisi sorun olmaz. Fakat ordada kaçakcısı göçekcisi çoktur o yüzden telefonu aldırcağın kişi biraz telefondan anlamıki sen burdan ne kadar söylersen söyle ordaki adam eline aldığında karıştırdığında teleondan anlıyacak biri olmalı. Kayıt işlemi şöyle oluyor o alan ve ülkeye sokan kişinin pasaportunda 2 yıldır hiçbir telefon kayıtlı değilse 100 tl maliyeye yatırarak türkcelden 15-20 tl karşılığı telefonu pasaporta kayıt ettirirsin ve o kişi 2 yıl boyunca bir daha telefon kayıt ettiremez. Yok o kişinin pasaportunu kullanmıycaksan 100 tl civarı bu iş için aatılan pasportlara kayıt ettirirsin birde gene maliyeye 100 tl vergi verirsin. Toplmada 200 tlye telefonu kayıt ettirirsin. Fiyatlarıda bence çok takma oraya gitcek kişiye modeli söyle bir kaç telefoncuya sorsun zaten ne olduğu ortaya çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harekât

Nasıl türkçe dil eklentisi olmayacak anlamadım? Telefon orjinal olmalı ve garantisi de olmalı.Haa garantisi burada geçmez orası ayrı konu ama kutusu,garantisi herşeyi olacak telefonun öyle tek elden al sana ayfon ver bana 400 dolar yapma.

Ayrıca iranda ki fiyatlarla buradaki fiyatların farklı olduğunu düşünmüyorum.Basra da 4 ay önce ıphone 4s 430 dolardı.

öncelikle tesekkür ederim yorumun icin cok bi fark olmadıgını düsünüyorum demissin benimde görmüslügüm yok fiyatları yani benimde kesin bilgim yok bu konuda ama duyduguma göre öyleymis cünkü babamın iranlı bi tanıdıgı vardı o söylemis babama bizim burda daha ucuz felan diye ama tabi fiyatları bilmiyoruz kesin olarak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.