Şimdi Ara

iran yolunda adım adım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya arkadas bu araba fiyatları daha ne kadar artacak 50bine kadar arac bakıyorum yurtdısında 1k euro altı arabaların fıyatları.. Artık bu arabalar fiyatları 70 60 bandında galericiler fiyat veriyor ülkede ne kadar karaktersizi var toplanmıslar pandemi öncesinde 50bin tl 2010araç bulabiliyorduk az parada değil 50k

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Haklısın piyasayı yükselten halk, aracın 3 katı vergi alan devletimiz kusursuz

adam 70 binlik arabayı sana 50 bine vermediği için birde karaktersiz oluyor sende haklısın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Canbey96 kullanıcısına yanıt
    Aynn galericiler masumm

• Up

• Yazıp yazıp sildim , protein önemli sürekli karbonhidrat ile beslenince insan, prof derecede olayı anlat kapasite belli!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA7034F2D -- 10 Haziran 2021; 0:41:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devletin suçu fahiş veriler, eyvallah. Milletin (bilhassa da galerici ve al-satçı tayfanın) suçu ise sıfırı 200k olan arabanın 10 yaş 200k km olan bol hasarlı modeline 120k fiyat biçmesi. Konuda zaten sıfır araçtan bahsedilmemiş, ikinci el araçtan bahsedilmiş. İkinci ellerde de zaten malum dengesizlik sayesinde kimse araç sahibi olamıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.