Şimdi Ara

Kampanya Sona Ermiştir (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
12
Favori
23.597
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de ilk kez sipariş geçtim. Hurma, kuru dut ve leblebi... Eğer beğenirsek, sevdiklerimize hediye olarak göndermek için de harika bir seçim gözüküyor.

Sipariş no: D1CA415F

Edit: Şimdi yeni bir sipariş daha geçtim: 780F4A6A Bu, hediye olacak. Fatura, hediye adresine gönderilmesin. "Kuruyemişli İncir" ürününüzde hangi kuruyemişler var? Ceviz ağırlıklı olsun lütfen. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolucionist -- 3 Aralık 2017; 20:58:28 >
  • hurmanın fiyatı zaten bu ektradan bir indirim yokki
  • Hurmadan yarın sipariş geçeceğim,yanına fıstık ve leblebi de alırız. hayırlı akşamlar herkese.
  • mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam size, gürbüzler yap bir güzelllik artık
  • Sipariş No : AAAF7119
  • önceki siparişimde kampanyada hediye ürün olan badem şekeri gönderilmemişti.telefonda yaptığımız görüşmede diğer siparişte göndereceğiniz söylenmişti.siparişe eklemeniz rica olunur.
    Sipariş Tarihi : 3.12.2017 21:15:40
    Sipariş No : DD8488D4
  • Ben alışveriş yapınca çek geliyor, hayrına dağıtılır ise bizim çekler anlamsız olur, fiyatlara yansır. Milletin beleş çekinin ceremesini biz çekeriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar genel itibariyle yüksek.. ayçiçeği 13 15 tl arasında fiyat yazılmış. Ondan sonrasına bakmadim daha.

Kolay gelsin

• mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle paylaşımcı davranışınızdan ötürü Sizi tebrik ediyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz Hocam.

Bütün sipariş kolilerine Hediye Çeki eklenerek gönderilmesi için fikir yöneticilerimize iletildi. Saat 22.30 itibariyle toplantı yapılıp karara bağlanacak Hocam.

Olumlu olmasını beklediğimiz toplantı sonucu buradan paylaşılacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÜRBÜZLER

Öncelikle paylaşımcı davranışınızdan ötürü Sizi tebrik ediyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz Hocam.

Bütün sipariş kolilerine Hediye Çeki eklenerek gönderilmesi için fikir yöneticilerimize iletildi. Saat 22.30 itibariyle toplantı yapılıp karara bağlanacak Hocam.

Toplantı sırasında yılbaşı kampanyası da görüşülürse çok güzel olur...
  • quote:

Rica ederim valla az aldım stantdan ama burada baya isteyen oldu . Keşke daha fazla alsaydım . 23 lira indirim gayet iyi . Çekler 31 aralıga kadar geçerli olduğu için sizde kalanları da paylaşsanız herkes yararlanır . Sipariş verene vermek ölü yatırım olur zira alan bir daha hemen almayabilir . Şahsi fikrimdir . Sonuçta elinizde basılı Çekler’in olduğunu düşünüyorum .

• İran deyince malum kişi olarak kafadan tamamladı. Hurmayı bile okumamışım İran hurması nasıl acaba rengi de güzel duruyor
  • GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    Siparişe mi çek vereceksiniz, sipariş öncesi mi, tam anlayamadım. Eğer buradan, daha önce hiç alışveriş yapmayana çek dağıtacaksanız benden size direk boykot hiç alanla almayan bir olur mu

• quote:

Var Hocam,

Dut Ulukale Süper ürünümüzde fiyatımız çok iyi. http://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/urun/dut-ulukale-super_8807.aspx?CatId=284

bu sattığınız dut kuru mu? herhalde kuru bende ki de soru yani

dutu soracaktım sizin kendi ürününüz mü diye ama ulukale'nin ürünüymüş. siz onlardan kuru şekilde mi alıyorsunuz acaba?

bizde kendi bahçemizde ki dutlardan kurutup satıyoruz az bir miktar. fakat sizin fiyatlar bana göre abartı geldi.. neden bu kadar yüksek anlam veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 3 Aralık 2017; 22:57:33 >

• 8 çeşit ürün, 130 liralık sipariş verdim yav çek' i kaçırdık mı :)) bari badem şekeri verseler :) sipariş no: 54F11A1B

teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

quote:

Var Hocam,

Dut Ulukale Süper ürünümüzde fiyatımız çok iyi.
    http://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/urun/dut-ulukale-super_8807.aspx?CatId=284

bu sattığınız dut kuru mu?

Merhaba Hocam

Belirttiğiniz ürün kuru dut tur.

Dut Ulukale Süper
    http://www.gurbuzlerkuruyemis.com.tr/urun/dut-ulukale-super_8807.aspx?CatId=284

• bende 5 paket hurma aldım. inşallah iyi gelir bakalım

sipariş no : 546B4B5F

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 3 Aralık 2017; 23:13:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: netkral42

Bu fiyati begenmedim 40 tl veripte dut kurusu yemem şahsen.Siz her fiyatta birazcik indirim yapip donanimhaber e ozel bir genel kampanya yapsaniz daha iyi olur.

Aynen hocam. Ben şıracılardan kilosunu 15tl ye alıyorum. Hemde çok kaliteli..
  • GÜRBÜZLER G kullanıcısına yanıt
    Dün akşam sipariş vermiştim çek olmayacak mı?

Edit: de bağlacına dikkat etmemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 3 Aralık 2017; 23:21:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş no: 37E270E4

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.