Şimdi Ara

Kampanya Sona Ermiştir (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
12
Favori
23.596
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba sipariş verdim kargom geldi ama hediye çeki gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Wheelbarrow

quote:

Orijinalden alıntı: sükût

quote:

Orijinalden alıntı: Red Wheelbarrow

Hocam bunlar Hz. Muhammed zamanindan olabilirmi?

Her yerde 50 lira çünkü.

Şakanıza dikkat edin biraz. Mesajını düzenle ve özür dile.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bende müslümanım.

Burda kesinlikle Peygamberimle dalga falan geçmiyorum.

O ifadeyi kullanmamın sebebi o dönemde yani 1400 yıl önce hurmanın önemli bir ticaret ürünü olmasıydı.

Ama sonuç olarak haklısınız dini ve hassas değerler güldürme vs espri amaçlı kullanılmamalı. Bu mesajım nedeniyle sizi veya bir başkasını rahatsız ettiysem özür dilerim.

Ben dininizi sorgulamadım. Neye inandığınız beni ilgilendirmiyor. Fakat en önemli bir kutsal değerin hiç bir şekilde bir şaka içerisinde olmaması gerekiyor. Hani şu ifade özgürlüğü adı altında kutsal değerlerler dalga geçenler oluyor ya. Şakada kullanıldığı için ismi geçmemesi daha iyi olur. O dönemi farklı bir şekilde anlatmayı deneyin lütfen. Teşekkürler.

• Ben 5 kutu hurma aldım. Ağırlıkları hassas makineyle ölçtüm,en hafifi 508 en ağırı 527 gr geldi. Üstelik kutunun üzerine 650 gr +-100 gr yazıyor ki gram uluslararası bir ölçü birimidir ülkeden ülkeye değişmez.bu gramaj işine daha dikkat edilmesi lazımdı.bir de ben böyle kabuklu hurma görmedim hiç.Sanırım hurmalar ağustos 2016 üretimi olduğundan kurumaya bağlı kabuklaşma ve gramaj düşüşü gerçekleşmiş.isteyene çek verebilirim, tekrar sipariş geçmeyi düşünmüyorum.

Kampanya Sona Ermiştir
    Not: çekler verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi napsak ki -- 11 Aralık 2017; 22:33:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iki kutu hurma ve leblebi aldım , hurmalardan biriden ağlanma olmuş iyi ki fazla almamışım dolaba koydum hemen leblebide sert geldi bizim yaşlılar yiyemedi tadı fena değil ama sert
  • ilk siparişimde hurma, süper ağın leblebisi ve kuru üzüm sipariş vermiştim hepsinden de çok memnun kaldım.ikinci siparişimde bugün geldi dut orciğini denedim tadını çok beğendim içindeki cevizler çok lezzetli herhangi bir acı tat yok..yerli ve ithal badem almıştım daha denemedim..siparişlerim içinde özellikle ağın leblebisinin tadı çok hoşuma gitti tabi kişiden kişiye değişir..

• 45 tllik baklavayı beğendim. Kabuklu cevizden 2 tane yedim daha tadi guzeldi bi sorun olmadi. 60 tllik karisik kuruyemiste badem cok guzel, digerleri vasat geldi. Tulumu denemedim daha. Badem sekeri cok guzel.

Ekleme:kabuklu ceviz almayin kotuler var icinde. alacaksaniz kabuksuz alin o guzelmis. Agin leblebisi alinabilir. Kuruyemis alinsa da olur alinmasa da. Badem sekeri kesinlikle denenmeli. Badem de alinabilir farkli ve güzel bir tadi var. Pismaniye güzel. İğde güzel. Baklava güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 11 Aralık 2017; 15:10:29 >
  • sitesinde bir sorun var galiba. sepete ürün eklenemiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci büyük paket sipariş geldi. Şimdi iş yerinde çiğ fıstığı açtık, malesef bayat bu. Alacak olanlar, çiğ yer fıstığından uzak dursun. Diğerlerini denemedim, denedikçe yazarım.

• 2 sene önce aynı hurmaları 3 tl den sattınız geçen ramazan 4 tl zaman yapıp 7 yaptınız. 7 tl den 5 düşüre biliyorsanız bu üründe kar'ınız Oldukça fazla Türkiye de hurmanın zamanı olmadığı için. Yine 3 tl ye düşürebilirsiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Aluç satışınız varmıdır acaba

aluç aldığınız başka yer var mı?

1 ay önce 1 poşet getirdiler dağ alucu ,yedik bitti

• :Fatih: kullanıcısına yanıt
    Bulsam şöyle taze güzel alıcamda hiçbiryerde bulamıyorum.
  • Araya hafta sonu girdiği için ürünleri biraz geç teslim aldım.
    Hepsinin tadına baktım.
    Leblebi bana sert geldi. Kuruyemişçilerden aldığınız yumuşak kıvamdaki dolgun leblebilere hiç benzemiyor. Daha kuru ve sert. Ayrıca biraz tuzlu. Tuzla arası iyi olmayanlara tavsiye etmem.

Fıstık beni hayal kırıklığına uğrattı. Tadı hiç güzel değil. Hatta biraz yanmış ya da bozulmuşa benzeyen bir tadı var. Boyutları çok küçük. Kabukları çoğu zaman soyulmuyor. Arada bir iki tane normal bir fıstık denk gelirse kendinizi şanslı sayabilirsiniz.

Hurmaya gelince: İran hurmasını bilen, daha önceden yiyen ve beğenen birisi olarak söylüyorum, kalitesi vasatı aşmıyor. Sap kısmından şekerlenme yapmış ve kurumuş. Yerken ağzınıza sert parçacıklar halinde gelip keyfinizi kaçırıyor. Şekerlenme yapmış olmasına rağmen hurmanın tadı tatlı da değil. Dediğim gibi vasatı geçmiyor. Son kullanma tarihine de dikkat etmenizi tavsiye ederim. Hurmalar ömrünün sonuna gelmiş. Belki de o yüzden kampanya diye pazarlanmaya çalışılıyor.

Söylemeyi unutuyordum kargo bedava olsun diye kırık leblebiden almıştım. O da normal leblebi gibi ama kırık olduğu için mi ne sert olmasına rağmen daha kolay yeniyor. Fiyatına göre aldığım ürünler içinde görece olarak en iyisi diyebilirim.

Diğer ürünleri almak isteyenler bir kere daha düşünerek alsınlar diyorum.

Kampanya Sona Ermiştir

Kampanya Sona Ermiştir

Kampanya Sona Ermiştir

Kampanya Sona Ermiştir

Kampanya Sona Ermiştir

Kampanya Sona Ermiştir

Ben bir daha alışveriş yapmayı düşünmediğim için gönderilen hediye çekinin numarasını veriyorum.
    Yüklü alışveriş yapmak isteyen alıp kullansın.

Kampanya Sona Ermiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 11 Aralık 2017; 19:24:1 >

• çek kullanmak isteyen varsa gönderebilirim.

verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcroses -- 11 Aralık 2017; 20:55:51 >
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    Selamlar alabilir miyim

• yukarıda ayrıntılı anlatan arkadaşa katılıyorum. hurma şekerlenmiş. il başta tek bir paket alıp denemiştim, o düzgündü, ama sonradan gelenler malesef iyi çıkmadı. üstelik çok da almıştım. toplam 225 tl civarı aldım ve bunlara çeklerle 180 civarı para ödedim. bir nevi ilk gelen hurmaya aldandım. malesef sonradan gelenler ve diğer ürünler bayat ya da sıkıntılı çıktı. 1-2 lira fazla verip semt kuruyemişçisinden almak lazım. beğenmedim bu işi ben. önermiyorum alacaklara.

• Hurmaların toplanış tarihi bir buçuk öncesine tarihlenmiş, skt ise 8 ay sonra..Hurmaların birinde canlı kurt yakaladım ama benim için sorun değil, hurmaların ilaçsız yetiştirildiğini gösterir.

Ama hurmalar kendilerini salmış, içlerindeki sıvıyı akıtmış, şekerlenmiş, sertleşmiş... İlk pakette sorun yoktu , sonra diğer aldığım 4 paket ise anlattığım şekilde çıktı..

Çok sayıda paket almayı düşünüyordum ama böyle çıkınca vazgeçtim...

Sanırım hurmaların halini gördüler ve ziyan olmadan elden çıkarmak için bu fiyata veriyorlar..

Satıcıyıa fotoları attım ama hala cevap vermemiş..

Hurmalar tüm bunlara rağmen lezzetli ...

https://i.hizliresim.com/V3JkMq.jpg?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

https://i.hizliresim.com/ZOy8O0.jpg?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Çek için alt limit var mı? çek kullanmayacak olan birinden çek alabilir miyim?
  • mersin123 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, kullandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Teşekkürler, kullandım.

Umarım size faydam olmuştur. Aldığınız ürünlerden memnun kalmazsanız buna sebep olduğum için üzülürüm.
    Şahsen ben memnun kalmadım.
  • mersin123 kullanıcısına yanıt
    Ben burada bahsedilen ürünlerden almadım. Şavak ve kahve aldım.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.