Şimdi Ara

İran'ın pjak'ı bitirmesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bağımsız olduğumuzu iddia eden biz izin çıkmayınca pkk için operasyon yapamıyoruz, adamlar 3 yılda pjak'ı bitirdiler, dağlara karadan ve havadan girdiler, sağ kalanları astılar, onlara yardım edenleri astılar, sempati oluşabilecek bölgelere hizmet götürmediler, hiç acımadan kararlılıkla bitirdiler.

İran Türkiye'den daha büyük devlettir, daha onurludur, bizim gibi ülkesinin topraklarını Abd'ye peşkeş çekmemiştir, komşularla sıfır sorun deyip Avrupa'da iplenmezken, süper gücüz bizi çekemiyorlar derken İran güzel bir diplomasiyle bölgesel güç olmuştur biz boş konuşurken İran'ın Avrupa ve Abd için bir ağırlığı vardır, İsrail gemimize saldırdığında sesimiz çıkmazken adamlar her tehdide karşı dik durup üstüne ambargoyu kaldırdı.

• İran bizim gibi amerikanın köpeği değil ki ama

Amerikanın daha orta doğuyla işi bitmedi Işid olaylarından sonra bizi kürtlere soykırım yapmakla suçlayıp bizede girecekler.
  • İran'ın bölgede bizden güçlü olduğu çok açık.Türkiye üstlerine biat ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar güzel bir tespit yapmışsınki yazının her cümlesi doğru. Zaten bunu bilmeyen veya kabul etmeyen ortadoğuyu bilmiyor demektir. Bu bölgede amerika'nın ve avrupa'nın en sadık kuklalarından biri Bu ülkedir. Amerika'nın Türkiyeyi işgal etmesine gerek yok çünkü ekonomiden tut askeriye her şey batıya bağlı. Hemen hemen bütün bölge ve şehirlerimizde nato üsleri var zaten fiilen işgal altındayiz. Devleti hükümeti gectim halkta bunu kanıksamıs benimsemiş durumda. Çanakkale sarıkamış yemen mekke mısır suriye için milyon kişi şehit olurken şuanda 80 milyon nüfustan kaç kişi şehit olmak ister. İnsanlar rahata alışkın haliyle zillet hayatı yaşantısı ve kuklalığa mahkumsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülke demokrasi ile yönetilmez şeriat şart

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iran çok katı kurallarla yönetilen bir ülke.şia şeriatı var.burada şeriat desek woooo dersiniz.hangisi kardeşim karar verin.işinize geldimi iranı iyi örnek veriyorsunuz işinize gelmedimi vooo iranmı olacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

iran çok katı kurallarla yönetilen bir ülke.şia şeriatı var.burada şeriat desek woooo dersiniz.hangisi kardeşim karar verin.işinize geldimi iranı iyi örnek veriyorsunuz işinize gelmedimi vooo iranmı olacağız.

Sia seriati:munafiklik

• Pjak bizim buradaki kadar güçlü değil,
    ikincisi İran'da kürdistan diye eyalet uzun zamandan beri var...
    üçüncüsü İran teröristlere karşı aşırı katı,bu katılığı bizimde göstermemiz lazım
  • quote:

iran çok katı kurallarla yönetilen bir ülke.şia şeriatı var.burada şeriat desek woooo dersiniz.hangisi kardeşim karar verin.işinize geldimi iranı iyi örnek veriyorsunuz işinize gelmedimi vooo iranmı olacağız.

Şeriatı halk istemiyor kardeşim halkın istemediği yönetimi nasıl getireceksin.

Burada şeriat isteyip duran birisinin profiline baktım adam turkiyede satılmayan bir kulaklığı %700 karla satmaya kalkıyordu. Siz kendiniz samimi değilsiniz kalkmış bide şeriatı getirmeye çalışıyorsunuz

• ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Mesele yönetim biçimi değil mesele dik durma bağımsızlık gibi kavramlar, Türkiye'de şeriat olsa yine İran gibi olamaz.
  • istiyonuzmu istemiyonuzmu bende onu soruyorum işte.iran amerikadan ve batıdan kendini soyutladığı için böyle.bunu da şeriatle yaptı.bizde terörü bitirmek istiyorsak kendimizi iran gibi soyutlamamız lazım.bunun için de ya şeriat gibi bir rejim seçeceğiz ya da kuzey kore gibi olacağız.yoksa o şekilde amerika burdan sana hadi aslanım hadi koçum deyip gaz verirken öbür taraftan pkknın sırtını sıvazlayıp militanları yetiştiremez.

@White Devil

@yec44 onu alalım demedim adamalr böyel yaptı dedim.
  • Iran orgutu destekledi. Kendine yonelince en sert sekilde mucadele etti. Ulke icinde yardim eden var ise ya yok etti yada surgun etti.

Bizde bunu yaparsan hemen insan haklari diye ayaklanacak bir suru sigir var.

Iran terorle muzakere degil mucadele edilir prensibini benimsedi. Demokrasi diyerek ulke guvenliginden taviz vermek bizim gibi aptal humamistlerin yasadigi toplumlara ait bir durum.

Teroriste bomba atinca bizdeki sigirlar hemen silahlari susturun diyor. Millette gaza gelip bunlarin pesinden gidiyor. Ulkede sorun var sayin gerizekali humanist terorist sevici.

• quote:

istiyonuzmu istemiyonuzmu bende onu soruyorum işte.iran amerikadan ve batıdan kendini soyutladığı için böyle.bunu da şeriatle yaptı.bizde terörü bitirmek istiyorsak kendimizi iran gibi soyutlamamız lazım.bunun için de ya şeriat gibi bir rejim seçeceğiz ya da kuzey kore gibi olacağız.yoksa o şekilde amerika burdan sana hadi aslanım hadi koçum deyip gaz verirken öbür taraftan pkknın sırtını sıvazlayıp militanları yetiştiremez.

@White Devil

@yec44 onu alalım demedim adamalr böyel yaptı dedim.

İstemiyoz kardeşim istemiyoz hemde ülke olarak istemiyoz daha fazla uzatma..

• ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    İdeoloji önemli değil önemli olan dik durmak diyorum, siz gelmiş daha şeriat diyorsunuz soyutlama diyorsunuz, Çin, Venezuela, Küba, bir sürü örnek ne kendini soyutladı ne de şeriat var.
  • Alp Er Timur kullanıcısına yanıt
    yahu istemiyorsan istemiyorsun bana ne?sana mı cevap yazıyorum ben.bi bırakmadın peşimi yapıştın üzerime ya..
  • kardeş ipin ucunu amerikaya ve batıya çoktan vermişin az çekilmek istiyorsun ortalığı karıştırıyor adamlar.amerikanın boyunduruğundan kendini kurtarabilenler iran ve kuzey kore gibi ülkeler.çin küba nasıl soyutlamadı kendini?adamlar komunizmle soyutladı zaten seneler önce.komunizm yarı devam ediyor zaten bunlarda.küba zaten pes etmek üzere biraz dünyayı merak edip araştırsanız göreceksiniz.
  • quote:

yahu istemiyorsan istemiyorsun bana ne?sana mı cevap yazıyorum ben.bi bırakmadın peşimi yapıştın üzerime ya..

Terörü bitirmek için illa şeriat mı lazım

Onu araya nasıl sıkıştırdın ya .
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    ula şeriat veya kuzey kore gibi dedim.amerikadan ve batıdan soyutlaştırmamız lazım kendimizi falan dedim.yoksa amerikanın batının boyunduruğundan kurtulmazsan,sana buradan gaz verirken öbür taraftan pkkya alenen yardım ederlerse bu işi çözmen zor dedim.orada kuzey koreyi niye yazmadın işine mi gelmedi?
  • quote:

ula şeriat veya kuzey kore gibi dedim.amerikadan ve batıdan soyutlaştırmamız lazım kendimizi falan dedim.yoksa amerikanın batının boyunduruğundan kurtulmazsan,sana buradan gaz verirken öbür taraftan pkkya alenen yardım ederlerse bu işi çözmen zor dedim.orada kuzey koreyi niye yazmadın işine mi gelmedi?

İyi de senin düşünceni az da olsa biliyorum şeriatı sıkıştırmana şaşırmadım ama alakası nedir ?

Laik devlet olup Pkk bitirilmiyor mu yani ? Soyutlaştırma işi rejimle olmaz kararlı bir liderin olacak . Orada burada yahudilere laf atıp onlardan madalya alan değil mesela.

Çıkacak konuşacak biz bu işi bitireceğiz kimse karşımıza çıkmasın bu terörü bitirmeden de kimseyle muhattap olmayacağız desin.

Bunu kararlılık ile yapsın teröristler hariç herkes destekler .

Dünya'nın her yerinde teröristleri besleyen ülkeler var zaten sen şeriatı da kabul etsen onlar desteğine devam eder ama sen bitireceğiz diye kafana koyduktan sonra rejim farketmez.

İpin ucunu veren de Adnan Menderes'ti diyeyim de iyice karışsın ortalık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 2 Ağustos 2015; 16:38:27 >

• Terörü bitirmek için kararlı ve dürüst olmak yeterli. Zamanında rahmetli Ecevit de eğer Amerika'yı falan dinlemiş olsaydı, o zaman Kıbrıs'ı kaybetmiştik. " Minareyi çalan kılıfını hazırlar " diye atasözümüz vardır. Sen eğer bu işte kararlıysan, ne olursa olsun örgütü yok edip, onunla bağlantı kuranları da aynı şeklide yok edip veya ilişkini kesip, Amerika'nın ambargosuna, yaptırımına da kendini hazırlamalısın bir şekilde. Başka türlü olmaz bu iş.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.