Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İran dan yeni göç dalgası geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
419
Cevap
0
Favori
27.318
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> İran dan yeni göç dalgası geldi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1352 Mesaj
    Rezalet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Ülke zaten yol geçen hanına döndü en son bir 3 milyon euro olmaz 6 milyon isteriz vardı ne oldu ne bitti anlamadım 20 milyon harcadık dediler ama suriyeliler sokakta geziyor yada terminallerde nasılsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3DV3D11 -- 3 Nisan 2017; 3:15:16 >
    |
    |
    Ben artık hükümete saygı duymaya başladım .. yani bu profilde milyonlarca multeciyi kabul eden bir %40-50 kesim var ülkemizde kesinlikle büyü yapıyor olmalılar yoksa bu kadar büyük bir kitlenin bu kadar etki altında kalmasının başka nedenini bulamıyorum :)

|
    |
    I7 8700k - Z370 MSI Gaming Carbon AC - ASUS ROG STRIX 1080 Advanced Edition - 16GB GSKILL RipjawsV DDR4 3000MHz CL15 - Corsair H115i Pro RGB - EVGA 650 Watt G3 Modular - NZXT H700i - SAMSUNG 850 EVO 120GB - SAMSUNG 860 EVO 500GB - ASUS ROG SWIFT PG279Q 2K G-SYNC 165Hz IPS - Logitech G430 - Logitech G710 Brown - Corsair M65
  • Yarbay
    2880 Mesaj
    hala daha nolcak ? 80 milyon vatandaşın yanında 3-4 milyon ne ki ? adamlar yardıma muhtaç geliyor zaten yaptığınıza bakın insanlık nerde diyen var yahu adamlar 5 senede 10 milyon oluyorlar yarısı eline bıçak alıp çıksa şehir işgal eder lan bunlar trt den izlersin.
    Suriyeli mültecilere ülkelerinde savaş var diye yardım ettik. Peki bu adamlar niçin geldi ülkemize?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Anlamadığım nokta Avrupalı devletler bir mülteci almamak için 40 takla atarken bizim bu mülteci alma sevdamız niye? Neden bu kadar cahil kitleyi bünyemize katıyoruz gerçekten bunun mantıklı bir açıklaması var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfsungerHeisen -- 3 Nisan 2017; 5:31:47 >

Kinlenmeyin arkadaşlar dış güçlerin istediği şey bunlar

Birbirimize kenetlenmemiz lazım

Din kardeşlerimize kucak açmalıyız

Selam ve Dua ile hayırlı sabahlar

|
    |
    bundan sonra da bir şeylerin düzeleceğini ümit ve hayal edene "salak" derim.

4-5 yıl kadar zamanımız var, hazırlıklarınızı yapın, paranızı biriktirin, gerekli eğitiminizi alın ve beklemede kalın.
    |
    |
  • Yarbay
    4405 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serhatwxe

quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

Ülkenin gerçekten çivisi çıktı. Özal kürtleri aldı, Tayyip suriyeli ve afganlilari alıyor. Nedir bu çektiğimiz arkadaş.Gelen her mülteci ülkenin içine ediyor ve vatandaşı oluyor, uzay da yaşam bulsalar da gidip kurtulsak

Özal Kürtleri aldı yazmışsın da bilinçsiz bir şekilde konuştuğun çok açık ortada. Özal'ın kimseyi aldığı yok, Kürtler zaten her zaman oradaydı.
    Kürtler M.Ö 2500 li yıllardan beri Guti krallığı, M.Ö 1250 yıllardan beri Hurri ve Mitanni krallığının soyundan, Karduk'ların, MÖ 858-824 yıllarında ki Med İmparatorluğundan ve Mervanilerin soyundan geliyor. Bugün soysuz, tarihi bile olmayan kişiler olarak görülen ırk, M.Sonra 580. yıllardaki gibi Kavimler göçü yaşayarak Orta Asya'dan göç etmiş bir toplum değil. Bu ırk 3 bin yıl önce ve sonra Türkiye'nin doğusu, Suriye, Irak, İran'ın parçasında yaşamını sürdürmekte ve devleti olan bir topluluktu. Sevseniz de sevmeseniz de tarih her zaman yazmaya devam edecek. Yine bu bazı kesim tarafından yok sayılan topluluk, o kesimin dedesiyle sırt sırta Osmanlı devletinde de savaştı, Kurtuluş Savaşında da savaştı, savaşmaya devam edecek. Tabii bu tür faşizan yorumlarınıza son verirseniz. Zihniyetiniz den kurtulursanız kimse yeni bir devlet kurma arayışına girmez, kimse normal yaşantısını bırakıp, ülkenin arananlar listesine girip terörist sıfatına girmeyi tercih etmez.

Kürt İrani bir ırktır. Kimse bana gelip de yok asırlardır oradalar demesin. Nerede oldukları çok belli, açarsın tarih kitabını okursun.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    287 Mesaj
    ulan ben askerde olayim bu adamlarda gelsin benim ulkemde rahat rahat gezsin adalete bak

|
    |

Yorum nick uyumu

|
    |
    Heinz Guderian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Corsair Severler Derneği Corsair Fan Club

AMD Ryzen 7 2700X // MSI GTX 1060 6GB GAMING X // Corsair 570X // Corsair AX1500i // Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz // Corsair H100i PRO // ASUS Crosshair 7 X470 // OCZ RD 400 NVMe 256GB M.2 // WD Green 1TB // Seagate Barracuda 11 1TB

OnePlus 3T 128GB
  • Yarbay
    9202 Mesaj

Seçmen kitlesi seviyor çünkü mülteci almayı

|
    |
    EfsungerHeisen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Corsair Severler Derneği Corsair Fan Club

AMD Ryzen 7 2700X // MSI GTX 1060 6GB GAMING X // Corsair 570X // Corsair AX1500i // Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz // Corsair H100i PRO // ASUS Crosshair 7 X470 // OCZ RD 400 NVMe 256GB M.2 // WD Green 1TB // Seagate Barracuda 11 1TB

OnePlus 3T 128GB
  • Yarbay
    3352 Mesaj
    Evsizler ülkesi miyiz? Tek enayi biz miyiz? Amerika bile yakında ülkesindeki Meksikalı mültecileri bize yollar göç akını diye. Kavimler göçüne sebep olmuş bir milletin geldiği hale bak.
    Yakında bal reklamları gibi reklamlar başlar:
    "Ülkende rahatsız mısın? Ülkende karışıklık mı var? O zaman sizleri Türkiye'ye bekliyoruz. Bedava eğitim ve sağlık hakları burada. 3+1 aile göç paketi sadece 5000€ (Not: Evcil hayvanlar bu pakate dahil değildir!).

AMD Ryzen R5 1600 @4.1GHz 1.416v ~ @3.925GHz 1.232v || MSI B350M Pro-VD Plus || AMD Sapphire R9 280 @1125 | 1500MHz || ARCTIC Liquid Freezer 240 Cpu Cooler || Crucial Ballistix Tactical 3000 MHz 16 GB DDR4 || EVGA SuperNOVA G2 750w || Deep Cool Kendomen Red || PHILIPS 23" 234E5QSB/01 LED IPS || Xbox 360 Wireless Controller || Logitech G502 RGB & G633 & G710 & F710 Wireless Controller

• Binbaşı
    1946 Mesaj
    Her evet oyu verene bir tane mülteci hediye etsinler, madem çok seviyorlar, çok istiyorlar başkanlığı, bu da hediyesi olsun.
    köye falan yerleşmek lazım artık . vallaha ya rahat rahat büyük şehirler bitti.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Evsizler ülkesi miyiz? Tek enayi biz miyiz? Amerika bile yakında ülkesindeki Meksikalı mültecileri bize yollar göç akını diye. Kavimler göçüne sebep olmuş bir milletin geldiği hale bak.
    Yakında bal reklamları gibi reklamlar başlar:
    "Ülkende rahatsız mısın? Ülkende karışıklık mı var? O zaman sizleri Türkiye'ye bekliyoruz. Bedava eğitim ve sağlık hakları burada. 3+1 aile göç paketi sadece 5000€ (Not: Evcil hayvanlar bu pakate dahil değildir!).

Tabiki Beleş tek şart vatandaş oldunuz mu bizim istediğimiz doğrultuda oy verin yeter olur.
    |
    |
    |
    |
    Ben Türküm burası Türkiye benim ve hepimizin vatanı ama ben ne yazık ki artık ülkemi MÜSLÜMAN-TÜRK ' ten ziyade MÜSLÜMAN-ARAP olarak görmeye başladım ve bu benim biraz açıkçası kanıma dokunuyor. Ben aziz Atalarımın kanlarıyla suladığı bu topraklarda MÜSLÜMAN BİR TÜRK olarak yaşamak istiyorum yozlaşmış ve Araplaşmış bir Türk olarak değil. Bu olanlar hiç hayra alamet değil.
    |
    |

Neyse evet verelim de her eve bir mülteci düşsün

|
    |
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Blogio
SEO
Paykasa
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,315
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.