Şimdi Ara

◘◘Irak'ta Laptop Fiyatları Nasıldır?◘◘

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
15.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir tanıdık Irak-Erbil'e gidiyor; oradan laptop aldırmayı düşünüyorum.Laptop fiyatları orada hemen hemen ne kadar fark eder buraya göre?Msi ge60 veya ge70 core i7 li modellerinden birini aldırmayı düşünüyorum özellikle.Burada hemen hemen 3000tl.

-Bilgisi olan oradaki mağazalardan birinin site linkini verirse de çok makbule geçer :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __SpartacuS__ -- 6 Ekim 2014; 20:57:43 >

• hocam orada aradığınız ürünleri çok kolay bulamazsınız msı apache hele çok zor..max 600/700 dolarlık dandik hp /dell toshiba markaları var .kesinlikle bulamzsınız demiyorum belirttiğiniz ürünleri yanlış anlamayın ama oralar henüz bizim zamanımıza göre 10 yıl kadar geriden geliyorlar biz nasıl diğer ülkelerin bir çok konuda 10 yıl gerisinde olduğumuz gibi.

3 yıllık ırak süleymaniye tecrübeme dayanarak yazıyorum .kesinlikle yanıltıcı bir şey yok hocam .

mesela son moda telefonları bulabilirsiniz 6 plus z2 g3 gibi ama pc ve uydu sistemleri konusunda çok heves etmeyin bence..6 plus alınmaz tr ile hemen hemen aynı fiyata gelir ama iphone dışında diğer telefonlarda nispeten rakamlar baya iyidir..

selamlar..
  • Kardeş en son baktığımda IRAK diye bir ülke yoktu hard müslümanlar ele geçirdi orayı klavye arapça olur kullanamazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçinden bomba falan çıkar patlamayın sonra aman diyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeyfimBilir

hocam orada aradığınız ürünleri çok kolay bulamazsınız msı apache hele çok zor..max 600/700 dolarlık dandik hp /dell toshiba markaları var .kesinlikle bulamzsınız demiyorum belirttiğiniz ürünleri yanlış anlamayın ama oralar henüz bizim zamanımıza göre 10 yıl kadar geriden geliyorlar biz nasıl diğer ülkelerin bir çok konuda 10 yıl gerisinde olduğumuz gibi.

3 yıllık ırak süleymaniye tecrübeme dayanarak yazıyorum .kesinlikle yanıltıcı bir şey yok hocam .

mesela son moda telefonları bulabilirsiniz 6 plus z2 g3 gibi ama pc ve uydu sistemleri konusunda çok heves etmeyin bence..6 plus alınmaz tr ile hemen hemen aynı fiyata gelir ama iphone dışında diğer telefonlarda nispeten rakamlar baya iyidir..

selamlar..

Türkiyede 2. ellerine felan mı baksam o zaman hocam? 2.el alırsam kaça patlar bu aletler bana?
  • Aynen hocam pc için 2.elden bakın daha iyi yada rakamı yükseltirken sıfır alın

• Son durum nedir acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.