Şimdi Ara

IRAK BASRA'da calışmak üzere teklif aldım, ama kararsızım :( (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
8
Favori
49.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kratocfil

quote:

Orijinalden alıntı: yolgezer

quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

quote:

Özel mesaj atan arkadaşlara cevap yazdım, birkaç gündür foruma uğrayamamıştım, mesajları ancak cevaplayabildim. Bundan sonra daha sık forumu takip ederim :)

vay be 6 sene olmuş.Irakta 6 sene :)

Hiç sorma :)

Hocam hangi uni. Mezunusunuz? Ayrica irak ve arap yarimadasinda suan hangi muhendislik alanlari revaşta? Kardesim bu sene ossye girecek ve muhendislik istiyor.Mezun olduktan sonra da o taraflari dusunuyor.arapcasi var az cok.Hangi muhendislikleri onerirsiniz?

Bu bölgede çalışmak isterse, en geçerli meslek yine inşaat mühendisliği. Önümüzdeki 20-25 sene bu bölgede iş garanti diyebilirim. Altyapı ve üstyapıda sürekli iş potansiyeli var.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kratocfil

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

quote:

Özel mesaj atan arkadaşlara cevap yazdım, birkaç gündür foruma uğrayamamıştım, mesajları ancak cevaplayabildim. Bundan sonra daha sık forumu takip ederim :)

vay be 6 sene olmuş.Irakta 6 sene :)

Hiç sorma :)

Hocam hangi uni. Mezunusunuz? Ayrica irak ve arap yarimadasinda suan hangi muhendislik alanlari revaşta? Kardesim bu sene ossye girecek ve muhendislik istiyor.Mezun olduktan sonra da o taraflari dusunuyor.arapcasi var az cok.Hangi muhendislikleri onerirsiniz?

Bu bölgede çalışmak isterse, en geçerli meslek yine inşaat mühendisliği. Önümüzdeki 20-25 sene bu bölgede iş garanti diyebilirim. Altyapı ve üstyapıda sürekli iş potansiyeli var.

Merhaba usta petrol ve maden mühendisleri iş bulabiliyolar mı?

• Irak'ta birkaç petrol firması var, bu firmalarda iş bulunabilir belki. Ama dediğim gibi, birkaç firma sadece.
    Bol şanslar..
  • Herkese selam. İnşaat mühendisiyim yeni mezunum Irak Duhok'ta çalışmak üzere iş teklifi aldım. 22 yaşındayım. Arapça,ingilizce, kürtçe biliyorum. Henüz işverenle görüşmedik. Görüşmeden önce de sizin fikirlerinizi almak istedim. :) Sizce hangi şartlar ve hangi maaşa işi kabul etmeliyim? Yalnızca bu konuda tecrübeli abiler cevaplarsa sevinirim.
  • @yolgezer
    Harita teknikeri abim var ama amele olmak istiyormuş, varmı iş imkanı ortadoğuda?
  • Evli misiniz?
    Eğer değilseniz ırak kızları nasıl
  • Arkadaşlar merhaba,

Kasım ayında 2 haftalığına Erbil ve civar köylerinde bir doğalgaz boru hattı için gezeceğiz (5 kişilik bir ekiple) koruma felanda sağlayacaklar ama ben açıkçası emin değilim. Şehir merkezinden uzak Türkiyeye doğru olan güzergahta bizi neler bekler. Köylerde sorun var mıdır? Acaba gitmemek doğru bir tercih olur mu? Tehlikeler nelerdir yoksa kimilerinin dediği gibi artık bir tehlike yok mudur?
  • Hocam 0 sermayeyle mi gittiniz bende rusyaya gidip 5-10 yil kalip turkiyeye donup kendi isim kurmak istiyorum siz de bu s3kilde mi yaptiniz yoksa onceden maddiyat varmiydi insaat muh.yim 3.sinif

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yukarı diyelim o bölgede çalışan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşabilirler mi bize de faydası dokunur belki
  • mimar lazımmı hocam
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.