Şimdi Ara

IRAK BASRA'da calışmak üzere teklif aldım, ama kararsızım :( (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
8
Favori
49.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende buna benzer teklif almıştım 6 ay önce kadar.ama gitmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yolgezer

Arkadaslar, su anda Istanbul'da ayni sirkette calisiyorum. Buradaki maasim 2000YTL civarinda. Irakta verecekeleri maas ayda 7000$, toplam 8 ay surecek proje. Maas cok iyi, bosuna kararsiz kalmadik yani

Basra'da soyle adam akilli bir otel bulsam, karar vermem daha kolay olacak, arazideki guvenlik olayini bir sekilde hallederiz diye dusunuyorum. Mesele kalacak yerin guvenli olmasi. Bagdattan sonra 2. buyuk kentte dogru duzgun bir otel yok yaa, Saddam hic bakmamis guneye

bende yazıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydeprem -- 24 Ağustos 2011; 14:16:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mz~

hocam hala ihtiyaç v ar mı inşaat mühendisine?

Şu an için başka mühendise ihtiyaç yok. Ama 2 ay kadar sonra Irak Erbil'de yeni başlayacak proje için 2 veya 3 yeni inşaat mühendisi alacağız. Tecrübeli mühendislerimizin yanında işi öğrenecekleri için yeni mezun olanlara öncelik vereceğiz. İngilizceyi iyi bilmesi yeterli.
    Zamanı geldiğinde yine ilk buradan duyuracağım.
  • basraya prefabrik bina yapıyoruz. orda çalışan elemanlarımız var. hiçbir sıkıntının olmadığını söylüyorlar. öyle düşünüldüğü gibi can guvenliği sıkıntısı falan da yok. çok eskidendi onlar...
  • arkadaşlar ırakta bağdatta çalışmak için teklif aldım. yeni mezun inşaat teknikeriyim. 2750$ alacağım ücret. şantiyede kalacağım sanırım. ne diyorsunuz sizce değer mi gitmeye? güvenli midir oralar konu 2006 yılında açılmı o zamandan bu zamana neler değişti acaba ırakta ?
  • Git
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

arkadaşlar ırakta bağdatta çalışmak için teklif aldım. yeni mezun inşaat teknikeriyim. 2750$ alacağım ücret. şantiyede kalacağım sanırım. ne diyorsunuz sizce değer mi gitmeye? güvenli midir oralar konu 2006 yılında açılmı o zamandan bu zamana neler değişti acaba ırakta ?

Ben de gitmeni öneririm. Eskisinden çok daha güvenli. Şantiyede kalacaksan riskin yok denecek kadar az.
    Maaş da normal sayılır.
  • 8 ay çalışır gelirsin işte hem de çok iyi para toplamış olursun.
  • git bence 7000 dolar iyi para risk alinir
  •  IRAK BASRA'da calışmak üzere teklif aldım, ama kararsızım :(

Güzel yer bence gitmelisin.
  • yeni mezun inşaat mühendisiyim her türlü iş için hazırım Acaba yurt dışındaki 7-8 aylık işler için askerlik şartı aranıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pc_kopatt

kafan büyükse gitme eğer ki kafan küçükse git derim ben...çünkü kafan büyük olursa kafanı keserlerken kesmesi uzun sürer ve çok can çekişirsin.ama küçük kafalı biriysen yani tüy sikletsen git bi kılıç darbesiyle anında ahirete uçarsın...

• Üstad harita teknisyeni lazımsa beraber gidelim :)
  • Beyler tekniker veya mühendis dışında iş yok mu ?

Ayrıca arkadaş konuyu tee ne zaman önce açmış. O konunun üzerinden geçmiş şirket bile kurmuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyinn31 -- 20 Eylül 2011; 14:14:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paez

paranın o kadar yüksek olması riskin ne kadar fazla olduğunu da gösteriyor iyi düşün derim..

bu parayi veriyolarsa cok ciddi tehlike var demektir orada yaralanmak ve olme riski icin 7000 degil 17000 dolar verseler gidilmez canindan kiymetli olamaz hicbir para su an oralarda hareketlenme ciddi tv leri izle yazik etme kendine
  • o değilde 5 yılda kendi şirketini kurup 7.000 maaş verecek hale geldiysen helal olsun

inşaat sektörü bu yüzden iyi riskli çalışma koşulları zor ama parası iyi işler rahatlıkla bulabiliyorsunuz
  • 5000 dolardan az veriyorlarsa gitme.

Edit: Okudum şimdi, 7000$ teklif etmişler, eğer şirket iyise, ve maaşları ödüyorsa zamanında, hemen git bence, şantiyede kalcan büyük ihtimalle, güvenli sayılır artık oraları, başına bişey gelmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caipirinha -- 20 Eylül 2011; 14:47:39 >
  • arab money ha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık net maaş 7000 dolar (yaklaşık 12500 TL). iyi para valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: pc_kopatt

kafan büyükse gitme eğer ki kafan küçükse git derim ben...çünkü kafan büyük olursa kafanı keserlerken kesmesi uzun sürer ve çok can çekişirsin.ama küçük kafalı biriysen yani tüy sikletsen git bi kılıç darbesiyle anında ahirete uçarsın...

Bu arada konu 2006'dan Bosa yorum yazmayin Üstteki elemana cok güldüm ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unzerstörbar -- 20 Eylül 2011; 15:41:50 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.