Şimdi Ara

iRacing (2010-2015) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.562
Cevap
47
Favori
119.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yiğit benim istediğim button boxlar linkteki gibi. Eğer sen dersen ki ben yaparım bundan uğraşmayalım

http://www.derekspearedesigns.com/Button-Boxes.html
  • mtkp, onları yapması kolay...bu aralar zamanım yok bir iki mülakatım var...ama sana tavsiyem kendin yapman almaktansa...onun için leo nun sitesinden kullanmak istediğin tuslara göre bir board alman lazım, sadece pushbutton tarzı birşey istiyorsan o çok kolay..izmirdeysen beraber yaparız hocam, 2 aralıktan sonra müsaitim ben...
  • Mailime promosyon kodu ile birlikte 3 aylık üyelik 10 dolar diye mesaj gelmiş aldık bakalım ne olacak

Oyunu indirdim şimdi 1.5 gb lık updatenin inmesini bekliyorum
  • Gece yarısı denk geldi ne olduğunu anlamadan 2-3 tur antrenmandan sonra kendimi yarışta buldum.

4. turda öndeki araç kayınca ona çarpıp yarış dışı kaldım.

Kırmızı ışık falan yanmadan direk yeşil ışık yanarak yarış başladı bu tuhafıma gitti.

Videoda göreceksiniz son düzlükten çıkarken epey arkamda olan bir araç ben dahil 3 aracı finish çizgisine gelmeden tokatladı ilginç

• ulusalonur hoşgeldin.

Kırmızı ışık yanmıyor. Işıkları gösterdikten sonra yeşil yanınca kaptırıyorusun. Üst serilerde genelde 1 tur formasyondan sonra rolling start oluyor. Arkadaş listene beni ekleyebilirsin. Beraber antreman yaparız.
  • Pistlerin tam fiyatlarının yazdığı bir yer var mı? Kendi sitesinde 12-15 usd diyor.Bir de iracing in adam gibi bir forumu var mı? Kendi sitesi sırf satışa yönelik olduğundan öğrenmek istediğim şeylere ulaşmak mümkün değil.
  • Kendi sitesinde üye olanlar için çok detaylı bir forumu var ama üye olmayanlar buraya giremiyor sanırım.
  • Arkadaşlar iracing deki kullanıcı adlarınızı yazarsanız birbirimizi ekleyelim. Antremanlarımızı beraber yapar yeri geldiğinde kendi odamızı kurarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MtkP HuSnU

ulusalonur hoşgeldin.

Kırmızı ışık yanmıyor. Işıkları gösterdikten sonra yeşil yanınca kaptırıyorusun. Üst serilerde genelde 1 tur formasyondan sonra rolling start oluyor. Arkadaş listene beni ekleyebilirsin. Beraber antreman yaparız.

Sağol hocam hoşbulduk

Videoda son düzlükte arkalardan gelip geçip giden araca ne diyeceksin bu oyunda nos falanmı var yoksa bizmi çok yavaşız

• O viraj tur zamanlarında epey belirleyici bir viraj, belki de en belirleyicisi. Risk alan pilotlar o virajın en soluna kadar açılıp olabildiğince yüksek hızda geçiyorlar
    Görebildiğim kadarı ile sen o virajda fazlasıyla yavaşlamışsın ve virajı içten alıp içten bitirmişsin, o alien da dikiz aynadan göründüğü gibi olabildiğince dışarı açılarak hızını epey almış, o yüzden sizi geçmiş görünüyor, zamanla çok daha iyi olursun zaten Rookie klasını biran önce atlatmaya bak, kazalara falan karışma çünkü ilerki araçlar on numara keyifli

Saygılar, iracing'de görüşmek üzere.

• Hocam bunca yıllık sim oyuncusuyum,GTR2 ve Netkar Pro'da dünyanın online yarışını yaptım,ömrümde böyle geçildiğimi hatırlamıyorum,her ne kadar bu oyunda acemi olsamda gururuma yediremedim açıkçası

Gerçi önümdeki araca çarpmamak için biraz hız kestim ve canlı olarak fraps ile video kaydı yaptığımdan oyun 30 fps de hafif tekleyerek gidiyordu ama o mesafeden geçilecek kadarda yavaş değildim bilmiyorum önümüzdeki yarışlara bakacağız

Bu rookie klasını nasıl atlatacağız ne yapmamız lazım ve klası atlayınca yeni araç ve pistlermi açılacak yoksa yine pamuk eller cebemi olacak

• Doğrudur üstat da o viraj harbiden iyi alanı ödüllendiriyor

Rookie klası geçmek için ne çime çık ne de birine çarp. Yani hata yapmadan yarış bitirmeye çalış, o zaman SR (security rating)'ın yükselir ki ehliyetler bu SR'a çok bağlı. SR puanın 4.0'ı aştığı anda bir üst klasa çıkmış oluyorsun. Tabii bunun için 4 resmi yarış veya time trial'ı da yapmış olman gerekiyor.

Üst seviyelere çıkınca mecburen pamuk eller cebe giriyor

Saygılar.
  • Setup olayını çözemedim yarışta kendimiz setup atayamıyoruz galiba,oyunun setubunu kullanıyoruz başka şansımız yok değilmi

Başka sınıf araçlarla yarış olmuyormu hep mazdamı kullanacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Setup olayını çözemedim yarışta kendimiz setup atayamıyoruz galiba,oyunun setubunu kullanıyoruz başka şansımız yok değilmi

Başka sınıf araçlarla yarış olmuyormu hep mazdamı kullanacağız

Hocam Rookie Class'ta setup değişmiyor ancak D Class'a geçtiğiniz zaman muhtemelen Skippy ile yarışacaksınız ve onda setup değişikliği çok detaylı olmasa da yapılabiliyor. Her üst sınıfta setuplar biraz daha detaylanıyor. Hatta A Class'taki F1 araçlarında aşırı detaylıymış diye duydum

Başka sınıf araçlarla da yarışlar oluyor ama işte önce SR'ı 4.00'ın üzerine çıkarıp sınıf atlamanız lazım. Sonra Yarışacağınız aracı ve o seride yarışılan pistleri almanız lazım.

• Bizim SR bırakın 4.00 lara çıkmayı olaylara karışmaktan aşağılara doğru gidiyor
  • quote:

Bizim SR bırakın 4.00 lara çıkmayı olaylara karışmaktan aşağılara doğru gidiyor

Maalesef çaylak yarışlarda bu tarz olaylar çok oluyor. Herkes biran evveln D klasa yükselmek istiyor. Bundan dolayı birbirini gereğinden fazla zorluyor. Kazalarda beraberinde geliyor. Hiç acele etme çok rahat bir şekilde 4 üzerine çıkarsın. Bazı günler 3 üzeri çaylak yarışçıları direk D klasa çıkarıyorlar . Yakında böyle bir uygulama olursa haberdar ederim.
  • Startta ilk viraja önde girebilmek için adamlar kural falan tanımıyorlar,illa kafayı içeri sokacaklar.Bir yarış hariç diğerlerinde hep ilk virajda arkadan gelenler bana çarpıp yarışı mahvetti.Hasar alınca sürüşte değişiyor,pite girsen bir türlü girmesen bir türlü

Saat 16:00 daki yarış öncesi test sürüşünde 1.00.9 lu bir derece yaptım,tam o gazla yarışa girecekken site bakıma girdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulusalonur -- 18 Kasım 2011; 16:41:21 >
  • quote:

Startta ilk viraja önde girebilmek için adamlar kural falan tanımıyorlar,illa kafayı içeri sokacaklar.Bir yarış hariç diğerlerinde hep ilk virajda arkadan gelenler bana çarpıp yarışı mahvetti.Hasar alınca sürüşte değişiyor,pite girsen bir türlü girmesen bir türlü

Saat 16:00 daki yarış öncesi test sürüşünde 1.00.9 lu bir derece yaptım,tam o gazla yarışa girecekken site bakıma girdi

Aynı şeyleri bizde yaşadık Tarık . D klasa çıktığında bu kadar sorun yaşamıyorsun. Üst klaslarda daha da azalıyor bu tarz problemler. Yakın zamanda gerçek hızına ulaşırsın.

• Ya bugün iyice deli oldum,yarışa ikinci başladım startla beraber ilk virajda önümdekini geçtim,ikinci turda ilk virajda geldi arkadan çarptı

Neyse sonunculuğa düşüp yola devam ettik önümdekini son viraj çıkışında yakaladım solu tamamen kapatmıştı sağına girdim yanyana gelince üstüme kırdı aynen bariyerlereTabii SR 2.30 lara indi

Anlamadığım hatayı başkaları yapıyor cezayı biz yiyoruz.Merak ettiğim SR sıfır olunca oyundan şutluyorlarmı,bu gidişle görünen o yani

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.