Şimdi Ara

iptv için bilgisayar gereklimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. lg marka smart tv sahibiyim. iptv kullanmak istiyorum smart iptv uygulamsını indirip satın alacağım ancak kanal yüklemesi ve diğer ayarlar için bilgisayara ihtiyaç varm mı? vede ne oc ne de notebook var bunlar olmadan nalaları tv ye nasıl yüklerim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cep telefonunun tarayıcısından https://siptv.app/mylist/ adresine girersiniz. Tv mac adresini yazıp link veya m3u dosyası olarak kanalları yüklersiniz. Ben öyle yapıyorum şahsen

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    peki link veya m3u dosyalarını iptv satıcılarından aldığımızda bize linki atıyorlar mı?. yani hiç bir bilgisayar gerekmeden telefondan halledebiliyoruz dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: liberta50

peki link veya m3u dosyalarını iptv satıcılarından aldığımızda bize linki atıyorlar mı?. yani hiç bir bilgisayar gerekmeden telefondan halledebiliyoruz dimi
    çoğu iptv satıcısı linki verir. Bazıları da cihaz mac adresini isteyip yükleme yapıyor sanırım. Elinizde link olduktan sonra bilgisayara ihtiyaç duymadan telefon üzerinden yükleme yaparsınız.

• Bilgisayarsız yükleme yapabilirsiniz,

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cevaplarınız için tşk ederim. 1. aşama tmm. sizin açıklamalara göre smart ip tv yi aldım. şimdi güvenilir satıcılar bulmam lazım maç sırasımda donmayacak dolandırıcı olmayacak

• Yardımcı olurum, PM

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.