Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

[Silindi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mutiege97 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
32
Cevap
2
Favori
22.855
Tıklama
Giriş
      1355 Mesaj
      14 Kasım 2017 20:36:28
      İstediginiz hiza sahip olun, maç saatinde o yayın donacak arkadaşlar.

Türkiye'de önce internet altyapisinin geliştirilmesi, Avrupa düzeyine gelmesi gerekli.

İptv alacaksanız Avrupa liglerini izlemek için alın, CL maclari ve lig maçları en kralında bile donar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1256 Mesaj
      15 Kasım 2017 12:50:35
      Artık gına getiren konular,150 tane başlık açılmıştır heralde hakkında
      |
      |

Yaşama hakkın mücadele gücün kadardır...
    • Çavuş
      79 Mesaj
      20 Kasım 2017 13:53:35
      ip tv de beklentiniz uydu yayını ile birebir düşünüyorsanız hiç bulaşmayın İnternet iniz en kötü 8 mb altı ise bulaşmayın kota sıkıntınız varsa bulaşmayın ortak internet kullanıyorsanız bulaşmayın ama fiyat performans olarak düşünürseniz orta seviyede fazlasıyla memnun bırakır ona göre beklentilerinizi tartın sonuçta verdiğiniz fiyatlar 1 platformun 2-3 aylık parasına denk geliyor ip tv de donma olmaz diyen yalan söyler inanmayın sonuçta; İnternet üzeri yayın elbet olacaktır ama bunu en minimal şekilde yaşamak önemlidir o yüzden test isteyin alacağınız yerlerden bakın bu sistemin garantisi olmadığını da unutmayın donmaz hayatta olmaz bizde on numara, yüz numara yayınlar vardır kral biziz diyenlere de inanmayın.Umarım düşünen arkadaşlara az da olsa faydası olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlg -- 20 Kasım 2017; 13:55:24 >

• Er
      2 Mesaj
      17 Aralık 2017 21:46:00
      KESINLIKLEhttps://www.joymaxiptv.com/ ÖNERMEM. Simdiye kadar kullandigim en berbat IPTV. UZAK DURMANIZDA FAYDA VAR... BU TIP FORUMLARDA TAVSIYE EDENLER KESINLIKLE KENDI ÇALISANLARI, KANMAYINIZ...
      |
      |

• Yüzbaşı
      682 Mesaj
      17 Aralık 2017 23:04:14
      quote:

Orijinalden alıntı: hakanlg

ip tv de beklentiniz uydu yayını ile birebir düşünüyorsanız hiç bulaşmayın İnternet iniz en kötü 8 mb altı ise bulaşmayın kota sıkıntınız varsa bulaşmayın ortak internet kullanıyorsanız bulaşmayın ama fiyat performans olarak düşünürseniz orta seviyede fazlasıyla memnun bırakır ona göre beklentilerinizi tartın sonuçta verdiğiniz fiyatlar 1 platformun 2-3 aylık parasına denk geliyor ip tv de donma olmaz diyen yalan söyler inanmayın sonuçta; İnternet üzeri yayın elbet olacaktır ama bunu en minimal şekilde yaşamak önemlidir o yüzden test isteyin alacağınız yerlerden bakın bu sistemin garantisi olmadığını da unutmayın donmaz hayatta olmaz bizde on numara, yüz numara yayınlar vardır kral biziz diyenlere de inanmayın.Umarım düşünen arkadaşlara az da olsa faydası olur

lig maçları için digitürk play alsak geri kalan yayınlar(maç sonu,premier lig,sporextra vs.) için iptv alsak idare etmez mi ?

• Çavuş
      79 Mesaj
      18 Aralık 2017 08:58:56

bence o kadar para vermeye gerek yok ama tabi karar sizin ben idare ediyorum
      |
      |
      Nizam-ı Cihan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      352 Mesaj
      05 Şubat 2018 19:33:28
      Mgold aldim pişman oldum bütün maç keyfimi kaçırdı acin periscopedan izleyin daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      645 Mesaj
      08 Şubat 2018 11:59:04
      Anlaşıldı ,tencere altın kara demiş..seninki benimkinden de kara demiş..Hiç biri hırlı değil..Yalan rüzgarı dizisi gibi..
      |
      |

• Teğmen
      219 Mesaj
      08 Şubat 2018 20:28:11
      ben de yeni bulştım bu işe.. donmadan tv kanalı izlemek imkansız gibi..ayrıca sürekli güncellemek gerekiyor..ben de smart tv den makul bi para ödeyip merektan denedim ama vlc player da aynı işi yapabiliyromşş boş yere zman ve para harcamak kötü oldu öğrenmiş olduk hepsi bu..iptv link ve m3u8 dosyaları veren siteler var ve bunnları edinip vlc player ile aynı işlemi yapabiliyorsunuz ...para vermeye değmez..ama iptv barındıran uydu cihazları nasıldır onu bilmiyorum..belki onlarda olmaz böyle sorunlar ama insan terddtte kalıoyr yine de ..altta iki adet örnek site var ..merklı olan inceleyebilir zamnı varsa ..vlc player dışında bs player ve simple tv programlarıyla da izlenebiliyorr..
      https://freeworldwideiptv.com/
      http://www.iptvsat.com/

ayeıca google chorme un alttaki eklentisiyle de bazı kanalları izlemek mümkün..
      https://chrome.google.com/webstore/detail/play-hls-m3u8/ckblfoghkjhaclegefojbgllenffajdc

eklntiyi kurduktan sonra alttaki sitede göz gezdirebilrsiniz..
      http://ipradyotvdelisi.blogspot.com.tr/2016/01/turk-televizyonlari-guncel-simple-tv-ip.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskikitap -- 8 Şubat 2018; 21:38:22 >
      |
      |

• Teğmen
      219 Mesaj
      15 Şubat 2018 00:32:37
      30 saniyede bi donan bi görüntü..ya da kendini yenileyen bi görüntü başka bişy değil..smart iptv uygulamasyla izlemeye çlşıorm ama maalesff çıldrtıo donmalar..bir de habire 3mu kodlarını yenilemesi var..

• Yüzbaşı
      456 Mesaj
      15 Şubat 2018 12:21:12

Türkiyenin internet alt yapısı IPTV için uygun değil .
      Hele korsan IPTV ler için tamamen uyumsuz . Boşuna kendini yorma .
      HD görüntü kaliteleri 576p kadar dahi yok . ucuz kurtarmışın .
      Al doğru dürüst bir uydu alıcısı bak keyfine .
      |
      |
      eskikitap kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      5075 Mesaj
      16 Şubat 2018 02:56:27
      quote:

Orijinalden alıntı: kruegerfred

Türkiyenin internet alt yapısı IPTV için uygun değil .
      Hele korsan IPTV ler için tamamen uyumsuz . Boşuna kendini yorma .
      HD görüntü kaliteleri 576p kadar dahi yok . ucuz kurtarmışın .
      Al doğru dürüst bir uydu alıcısı bak keyfine .

arkadaşım...uydu alıcımın faprika ayarlarında kayıtlı local iptv sistemiyle 1500 dünya kanalından sadece 555 tanesi çalışıyo mağalesef çoğunluğu çalışmıyo çünkü free iptv olduğu için premium kanalların linkleri patlamış yani çabuk şifreleri değiştiriyolar sürekli yeni şifre bulabilmek gerekir çalışan 555 kanalında yarısından fazlası mağalesef üzücü şekilde donma yapıyo fakat yarısından azıda yağ gibi kayıyo yani başarıyla çalışıyo evimizdeki internetimizin sürati maximum 24 mbps akn limitimiz aylık 250 gb idare ederiz piyasa üzerinden premium iptv alsak şayet sence hepsi başarıyla çalışamazmı türkiye sınırlarında imkansızmı?...donanım haber uydu teknolojileri forumuna saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 16 Şubat 2018; 2:58:39 >

hiremco zapper uydu ve iptv yayını...netmaster kablonet modem...schaub lorenz plazma televizyon...samsung laptop...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...filmbox servisi...sony dream machine alarm radio clock...lg lcd tv...tv exe online world tv programı...next hc 12 teledünya settopbox üst paketi+vizyon paketi...playstation oyun makinası...canon video kamera...samsung dijital fotoğraf makinası...apple tv settopbox...renault 2016 model...bmw 2017 model...

• Yüzbaşı
      456 Mesaj
      16 Şubat 2018 06:39:20

Kotası , AKK vs var , ADSL ile bu iş zaten hiç olmaz .
      Türkiye şartlarında en doğru Çözüm Uydu alıcısıdır .

3-5 IPTV dolandırıcısı milletin beynini bulandırıyor .
      Aile ortamındasın diyelim . Misafirler var dolu kanal boş kanal uğraşıp duracam bana gerekli kanalı .

Favori düzenlemeye kalksan cacık olur .

İşin yoksa uğraş dur . Benim IPTV ile kaybedecek zamanım yok . Zamanda para .
      |
      |
      kartilkisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
paykasa
SEO
paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.