Şimdi Ara

İPTV Gecikme Süresi (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
31
Favori
129.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.milliyet.com.tr/dunya/buyuk-operasyon-iki-ogrenci-kurdu-700-bine-yakin-abonesi-var-6036944
    Sıkıntı büyük. Bazılarıda Avrupa Birliği üyesi olmadığımız için sıkıntı yok diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 26 Eylül 2019; 14:57:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

http://www.milliyet.com.tr/dunya/buyuk-operasyon-iki-ogrenci-kurdu-700-bine-yakin-abonesi-var-6036944
    Sıkıntı büyük. Bazılarıda Avrupa Birliği üyesi olmadığımız için sıkıntı yok diyor.
    Ne oldu beyler kimseden ses yok
  • Üstadlar iyi günler daha önce iptv alıp hiç kullanmadım nerden alınır nasıl kurulur tavsiyelerinize ihtiyacım var
  • Arkadaşlar son kez uyarıyorum. Bu konu altında İlegal IPTV yayıncıları ile ilgili mesaj atmak, tavsiye istemek, yorum yapmak ve hatta ve hatta bu ilegal yayıncıların adını geçirmek yasaktır. Bu başlığın amacı, IPTV ile ilgili teknik sorunlara çözüm aramaktır. Israrlı bir şekilde İlegal yayıncılar ile ilgili measaj atmaya devam eden arkadaşlar ceza alacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Mentor

Arkadaşlar son kez uyarıyorum. Bu konu altında İlegal IPTV yayıncıları ile ilgili mesaj atmak, tavsiye istemek, yorum yapmak ve hatta ve hatta bu ilegal yayıncıların adını geçirmek yasaktır. Bu başlığın amacı, IPTV ile ilgili teknik sorunlara çözüm aramaktır. Israrlı bir şekilde İlegal yayıncılar ile ilgili measaj atmaya devam eden arkadaşlar ceza alacaktır.
    İllegal ip tv ??? bunun legal olanı da mı var?
  • Peki hangi konu başlığına gitmemiz gerek yönlendirir misiniz ?
  • @Adolf_Hitler

Evet legal IPTV yayıncıları mevcut internetten araştırabilirsiniz.

@chief1905

Donanımhaber forumlarında ilegal IPTV yayınları üzerine paylaşım yapmak yasaktır.
  • İllegal yayınlar kurumsallardan daha iyi çalışıyor.

2 hafta oldu #Tivibu yayın veremiyor. Kaç kez teknik servis gönderdi problemi de çözemiyor.

Üyeliğimizi iptal edin diyoruz. Servis rapor vermesi gerekli diyorlar. Gelen servis rapor verme yetkim yok diyor.

Abone alırken iki dakika telden hallediyorsun.

İptal için rapor, cihaz vs. #Türktelekom müdürlüğüne gitmemiz söyleniyor.

Ondan sonra neden kaçak yayınlar çoğaldı....
  • Bizim mesajımız silinirken burda kendi sattigi illegal iptvyle ilgili mesaj atan adamin attigi mesaj kac gun durdu. Bu mu sizin adalet anlayisiniz?
  • alpika A kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Foruma atılan bütün mesajları takip edebilmemiz maalesef mümkün değil. Bahsettiğiniz mesaj şikayet edilmemişse gözden kaçmıştır. Bu tarz mesajları şikayet ederseniz ben veya başka bir yönetici müdahale edecektir.
  • ben öneri veremem ana hera iptvden uzak durun . adam tam bir dolandırıcı. ama suç bizde gidip yasal alacağımıza bu çakallardan alıyoruz. size tavsiyem gidip yasal almanız. bu dolandırıcılara paranızı kaptırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanafb

ben öneri veremem ana hera iptvden uzak durun . adam tam bir dolandırıcı. ama suç bizde gidip yasal alacağımıza bu çakallardan alıyoruz. size tavsiyem gidip yasal almanız. bu dolandırıcılara paranızı kaptırmayın.
    Günaydın :)

Türkiye'de IPTV alan kişilerin yüzde 99'u spor için alıyor. Bu ıptv ci olacak çoğu site sahibi sağdan soldan çalma yayınları panellerine koyuyorlar. Tek yaptıkları iş iyi bir reklam. Gösterişli siteler, full hd yayın reklamları vs.

Ama asıl suç yayıncı kuruluş olacak adamlarda.

Zarar ediyoruz diye ağlıyorlar, korsan bizi bitirdi diyorlar, artık inişe geçiyoruz diyorlar ama indirim yok.

Sen bu insanları neden legal yayınları teşvik etmiyorsun.

Bundan 2-3 yıl öncesine kadar digiturk play de promosyon olurdu. Nutella kampanyası vs. 1 hafta süper lig maçlarını hediye ederlerdi. Artık promosyon falanda yok. İyice işi paraya dökmüşler.

S sport plus desen sitesi berbat ötesi. Player falan rezil bir durumda. EURO 2020, epl, ufc gibi müsabakaların yayın hakları elinde ama smart tv uygulaması bile yok şu an.

Yani arkadaşım GELİŞEMEDİK daha. İnsanlara hizmet etmeyi öğrenemediler bu adamlar.

• Batsın iptv si..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sak0575

Batsın iptv si..
    niye hocam:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nefer1963

niye hocam:))

Alıntıları Göster
    500 - Internal server error.
  • Smart ip tv programına para vermeye değer mi? SSiptv den daha iyi olduğu söyleniyor. Satıcımda siptv öneriyor. Bilemedim.
  • Chile_Mix kullanıcısına yanıt
    Ssiptvden kesinlikle daha iyi ve daha seri kullandığım tv nin uydu alıcısından daha hızlı kanal geçişleri tabi bunda internet hızının etkisi de var
  • arkadaşlar, derbiler dahil yayınlarında donma gibi sorunlar yaşanmayan yayın var mı ? reklam amaçlı olmayan güvenebileceğimiz bir sağlayıcı var mı ?
  • ndrkns313 N kullanıcısına yanıt
    Oyle bir iptv yok üstad :)
  • yok mu :O vardır illaki ya, burada kullananların hepsi mi şikayetçi bir şekilde :D normalde 1 yıldır sorunsuz kullandığım bir yer vardı. ama yakın zamanda artık türkiyeye satış yapmıyoruz karlı olmuyor denildi, yine de türkiyeye özel euro üzerinden fiyat verdiler ama türkiye içinden daha uyguna bulursunuz dediler.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.