Şimdi Ara

İPTV Gecikme Süresi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
31
Favori
129.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ketoral

Zaten şuan yayınlar var devam ediyor ama iptv satıcıları panele giremediği için ne yeni üyelik açabiliyor nede test veya süre uzatabiliyor. Giderse gidecek şuan yayınlar devam

Alıntıları Göster
    Ben az önce üyeliği uzattım.

Kanallar yavaş açılıyor nedenini arkadaş yukarıda açıklamış ve bazı kanallar açılmıyor ama kısa sürede düzeleceğine inanıyorum. Talep olduğu sürece arz bir yolunu bulur.
  • Bizim iptv de sorun yok herkesin tek bir kaynaktan alma gibi bir durumun olduğunu sanmıyorum. Burada yazılanları gördükçe şaşırıyorum hiç problem yaşamadık çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadow006

Ben az önce üyeliği uzattım.

Kanallar yavaş açılıyor nedenini arkadaş yukarıda açıklamış ve bazı kanallar açılmıyor ama kısa sürede düzeleceğine inanıyorum. Talep olduğu sürece arz bir yolunu bulur.

Alıntıları Göster
    Zaten yayınlar gitmediki iptvcilerin kullandığı xtream panel sistemi ve iptvciler bu panele giriş yapamıyor.. crackli kırılmış panele geçiyorlar yavaştan o yüzden geçen iptvciler süre uzatımı falan yapmaya başladı.. 1-2 haftaya bakalım neler olacak göreceğiz. Sıkıntısız devam etsin isteriz tabi

• Benim sorunum enigma2 tabanlı cihazımda ip tv yayınlarının göstermemesi. Telefon, bilgisayar ve normal uydu cihazında problem yok. Çözüm önerisi olan var mı acaba??

• quote:

Orijinalden alıntı: paradoks16

Benim sorunum enigma2 tabanlı cihazımda ip tv yayınlarının göstermemesi. Telefon, bilgisayar ve normal uydu cihazında problem yok. Çözüm önerisi olan var mı acaba??
    Buket olarak at listeni..

• ketoral K kullanıcısına yanıt
    Putty ile bağlanıp atıyorum, onu kastettiniz sanırım. Kanallar gözüküyor fakat oynatmıyor. Acaba yeni bir codec falan mı yüklemek gerekli? Yalnız bir şeyi farkettim çözmeye çalışırken; dreamboxedit programından kanal özelliğini dvd/ts'den non-ts'ye alınca görüntü geliyor fakat bu sefer de kanal geçişleri çok yavaşlıyor.

• quote:

Putty ile bağlanıp atıyorum, onu kastettiniz sanırım. Kanallar gözüküyor fakat oynatmıyor. Acaba yeni bir codec falan mı yüklemek gerekli? Yalnız bir şeyi farkettim çözmeye çalışırken; dreamboxedit programından kanal özelliğini dvd/ts'den non-ts'ye alınca görüntü geliyor fakat bu sefer de kanal geçişleri çok yavaşlıyor.
    Demek istediğim wqet ile başlayan kodu atmayı değil.. enigma 2 buket dosyası olarak linkini indir öyle buket olarak at diyorum.. anlamıyorsanda iptv satıcına sor bence

Teşekkür ederim cevabınız için. Acaba bunu yapmanın bir yolu var mıdır, program vb. vasıtasıyla?

• quote:

Teşekkür ederim cevabınız için. Acaba bunu yapmanın bir yolu var mıdır, program vb. vasıtasıyla?
    İptv aldığın yerden enigma2 buket için olan linkini iste.. onu indir masaüstüne. Ftp programı flashxp veya filezilla gibi programlarla cihaza bağlanıp etc-enigma2 içine at yeniden başlat. İptv listen buket şeklinde eklenir..

• quote:

Benim sorunum enigma2 tabanlı cihazımda ip tv yayınlarının göstermemesi. Telefon, bilgisayar ve normal uydu cihazında problem yok. Çözüm önerisi olan var mı acaba??
    dreamsetten
    yeni buket oluştur
    sağ tıkla alttaki kanal kısmına , import video/audio stream(m3u) de sonra from web url de. linki yapıştır. kanallar gelir.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    kanallar geliyor. Fakat daha önce stream formatı DVB/TS idi ip kanallarının ve normal açılıyordu. Ama son bir haftadır her yöntemle attığım ip tv kanalları dvb/ts değil de yalnızca non-ts formatında açılıyor. bu da kanal değişim hızını neredeyse 2-3 kat yavaşlatıyor. service app uygulaması da işe yaramadı, ya da eksik yaptığım bir şey var çözemedim. ip aldığım yerde enigma2 de neymiş demekten başka bir şey yapamadı. kala kala buradaki ustalara kaldı işimiz. lütfen başına daha önce böyle bir şey gelmiş ya da çözüm önerisi sunacak birileri varsa yardım edebilir mi?
  • quote:

kanallar geliyor. Fakat daha önce stream formatı DVB/TS idi ip kanallarının ve normal açılıyordu. Ama son bir haftadır her yöntemle attığım ip tv kanalları dvb/ts değil de yalnızca non-ts formatında açılıyor. bu da kanal değişim hızını neredeyse 2-3 kat yavaşlatıyor. service app uygulaması da işe yaramadı, ya da eksik yaptığım bir şey var çözemedim. ip aldığım yerde enigma2 de neymiş demekten başka bir şey yapamadı. kala kala buradaki ustalara kaldı işimiz. lütfen başına daha önce böyle bir şey gelmiş ya da çözüm önerisi sunacak birileri varsa yardım edebilir mi?
    hangi imaj ı kullanıyorsun.

• cihaz gigablue quad, imaj: openatv 6.3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradoks16 -- 22 Eylül 2019; 1:21:3 >
  • tvbox için en kullanışlı iptv player hangısı acaba.. ben iptv smarters pro kullanıyorum ama? daha kullanıslı ve kanal gecıs hızları daha hızlı olan tv gıbı varmı acaba ?
  • İptv extreme pro.

• Smart iptv

• Sarsılır ama yıkılmaz. Avrupada olsam iptv nin yüzüne bakmam. 20 euroya DAZN üyelik alırım tüm ligleri izlerim.

• Sanırım xtream code patladıktan sonra enigma2 kullanıcılarında sıkıntı oldu.. enigma2 de izleyen hangi şekilde izliyor bilgi alalım arkadaşlar

Dreamboxedit tarzı programdan ip tv tipini non-ts yapınca geçte olsa açılıyor kanallar. Sanırım şimdilik böyle idare edicez

• Arkadaşlar lütfen konuyu amacından saptırmayın.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.