Şimdi Ara

İPTV Gecikme Süresi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
412
Cevap
31
Favori
129.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 arkadaş iptv yayını almak istiyoruz. ortak kullanım değil. 1'er yıllık. google da birçok site gördük ama karar veremedik. tavsiye edebileceğiniz uygun fiyatlı yayıncı var mı? ben philips tvden ss iptv diye bir programdan izleyebilirim. tavsiyelerinizi beklerim arkadaşlar. (nero ve snow pahalı geldi)
  • İptv şuanda kimse alamaz yenileyemez xtream firması baskın yemiş panellere erişim yok. O yüzden bekleyin derim. Hatta yayınlar giderse iptv işi durabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketoral

İptv şuanda kimse alamaz yenileyemez xtream firması baskın yemiş panellere erişim yok. O yüzden bekleyin derim. Hatta yayınlar giderse iptv işi durabilir
    Yanlış bilgi. kendi yazılımı ile iş yapanların panelde bir sıkıntı yok. Sadece lisanslı panel kullananlar patladı li bu %99 u :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DGT

Yanlış bilgi. kendi yazılımı ile iş yapanların panelde bir sıkıntı yok. Sadece lisanslı panel kullananlar patladı li bu %99 u :D

Alıntıları Göster
    xtream paneller işte iptv yüzde 99 bununla değilmi.. kendi yazılımı olan varsa iyi o zaman devam eder.. komple gitmesinden iyidir ama xtream kalitesine benzermi o kalanlarınki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketoral

İptv şuanda kimse alamaz yenileyemez xtream firması baskın yemiş panellere erişim yok. O yüzden bekleyin derim. Hatta yayınlar giderse iptv işi durabilir
    Son gelismeler ne hocam? Cok agir gecisler oluyor bir tek kanallar arasi.malum maci izledik sikinti yoktu :)

• Ben mesajımda bahsettiğim iptv ile herhangi bir sıkıntı olmadan akşamın başından beri çimleri sayabileceğim kalitede izliyorum valla; xtream olayından da etkilenmedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxi_rocker

Ben mesajımda bahsettiğim iptv ile herhangi bir sıkıntı olmadan akşamın başından beri çimleri sayabileceğim kalitede izliyorum valla; xtream olayından da etkilenmedim :)
    Zaten şuan yayınlar var devam ediyor ama iptv satıcıları panele giremediği için ne yeni üyelik açabiliyor nede test veya süre uzatabiliyor. Giderse gidecek şuan yayınlar devam

• erkanuygur kullanıcısına yanıt
    Tüm platformlarda aynı şekilde çalışması gerekiyor.
  • reddit'te gördüğüm mesajdan bir alıntı. kısaca iptv sağlayıcıları bu xtream codes yazılımını kullanıyormuş lisanslı şekilde. bu yazılımın merkezi ve ana sunucuları bulgaristan'da ele geçirilmiş, sunucular kapatılmış.
    öncelikle iptv sağlayıcılarının sunucularındaki yazılım bir süre daha çalışır ama lisans kontrolü yaparken hata alacak ve çalışmayı durduracaktır deniliyor. yani son kullanıcılar etkilenecek.
    ayrıca bu bulgar hıyarları tüm iptv sağlayıcıları ve satıcılarının (xtream codes kullanan) bilgilerini kaptırmış, ip adresi, isim, mail vb. muhtemelen polis onları da yakalacayak deniliyor.

quote:

The providers all have locally hosted Xtream Codes panels for customer connections which means end-users still don't notice anything wrong yet. But those self-hosted panels may go offline soon when they can no longer connect home to Xtream Codes to verify their license. I am not sure how long those servers will function after the XC master server went down.

https://www.reddit.com/r/IPTV/comments/d64e4p/summary_of_information_regarding_eurojust_raiding/

• Bu iptv satıcıları belli bir kesimden yayın alıp mı satıyorlar acaba hep benzer kanalların olduğu yayınlar oluyor genelde yanda kıyıda köşede olan logolar simgeler oluyor birisi gitse diğerlerindede aynı yayın hatası falan oluyor.
  • iptv nin sonu mu geldi bu olaydan sonra şimdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan341

iptv nin sonu mu geldi bu olaydan sonra şimdi?
    Muhtemelen avrupadaki iptv sağlayıcıları işi bırakıp ortadan kaybolacaklar.

• tam heveslendik almaya. olacak iş mi bu şimdi. bakalım...
  • ketoral K kullanıcısına yanıt
    O zaman ana yayıncıları bulmakta iş ötekiler bayininde bayisi haline geliyor.
  • ''Herkese selam,
    Hepiniz muhtemelen Xtream Kodları ile ilgili haberlerde neler olup bittiğini merak ediyorsunuz.
    Bu sisteme aşina değilseniz açıklamama izin verin. Xtream Kodları, müşterilerimizi sunucularımıza ve akışlarımıza
    bağlamak için kullandığımız bir IPTV Panel Sistemidir. Bu sistemde bir çöküş yaşandı. Endişelenmeyin, bilgilerinizin
    hiçbiri bu sistemde saklanmaz. Müşterilerimizin bilgilerini korumalı bulutta güvende ve güvende tutuyoruz.

Bu bizi nasıl etkiler?
    Zaten şirketimizde bir geri dönüş yok akışlarımız hala sunucularımızda işleniyor.
    Hesabınız AKTİF ise ve süresi dolmamışsa sorun yok. Sorun şu anda YENİ İSTEMCİLERİ veya YENİLEME HESAPLARINI
    etkinleştiremiyoruz.
    Xtream kodlarını başka bir panelle değiştirene kadar bu durum böyle devam edecek.

Bunu nasıl düzelteceğiz?
    Bugün kendi panelimizi yazmak için diğer IPTV servisleriyle birlikte bir SCRIPT üzerinde birlikte çalışacağım.
    Bu birkaç gün sürebilir. Bir çözüm bulmak için onlarla beraber çalışıyorum. Sabrınız için teşekkürler.

Bu hiçbir şekilde planlanmış bir şey değildi.
    Eğer bunu engelleyebilseydik bunu yapardık ama bunu elde ettik!
    Tekrar teşekkürler.''

-alıntıdır. doğruluğunu bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnncer

O zaman ana yayıncıları bulmakta iş ötekiler bayininde bayisi haline geliyor.
    Ana yayıncıları bulamazsın çünkü onlar sadece paneli olan iptvcilere veririler. Biz son müşteriler bana göre bayi olmuş olmamış farketmez güzel yayın donmasız yayın veren buldumu ondan almaktır.. düzgün donmasız izledikten sonra gerisi hikaye

• ketoral K kullanıcısına yanıt
    Evet dünya genelinin %75 i bu paneli kullanıyordu. Ama mesela bazı kesim lisans parası vermemek ve sınırsız balans için için kendi kırmıştı mesela hiç lisans parası vermedim :) Bu arada internette dolaşan crackli sürüm on deamond olmayan sürüm o işe yaramaz .

temel sorun lisanslı kullananların lisansı biterse veya kanallara müdehale gerekirse :)

kanal geçişleri falan yavaş çünkü herkesin panelde ısp bulma aktif ve şuan xtream api çalışmadığı için ısp bilgileri çekilemiyor ve kanal geçişleri ve ilk bağlantı yavaşlıyor.
  • omerkrtt kullanıcısına yanıt

• Nero da etkilenme yok satisda var testte herkes etkilendi diye birsey yok 4k si h265 i hepsi de aktif ? Cok seviyonuz hemen yaygarayi bos muhabbeti amator yerlerden uzak durun.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.