Şimdi Ara

İPTV Gecikme Süresi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
412
Cevap
31
Favori
129.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun zamandır araştırıyorum gerek buradan yardımcı olanlar gerek başka kaynaklar. 7 ekimde malum firma üyeliğim bitiyor ve ip tv alacağım. Şuan 2 ip tv arasında kaldım birincisi nero ikincisi snow. İkisinide denedim görüntü kalitesi vs olarak ikiside güzel aklımda nero var fakar snowun vod arşivi daha iyi. Pc de vlc üzerinden izleyeceğim. Bu iki ip tv nin herhangi birini kullanan oldu mu? Tecrübelerini aktarabilirse yada başka bir ip tv önerisi olan varsa ve bu önerisini benimle paylaşırsa sevinirim. Almak için son 20 günüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nikefootball

Receiver kalitesine, IPTV yayın kalitesi ve TV kalitesine göre değişir tabi ama olabilecek en kaliteli yayını IPTV box ile alırsın.
    IPTV Box üzerinden hangi programı tavsiye ediyorsunuz peki en stabil ? Ben IPTV Extreme Pro kullanıyorum ama yeterince stabil olmadığını düşünüyorum.
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Nero kullanıyorum aktif olarak 15 aylık kampanyası vardı o şekilde aldım donma sorunu yok en azından bende yok 50 mbps internet hızım sadece malum kanalı izliyorum 50fps yayını da olması lazım ikisinin de görüntü kalitesi benzer test yayını almıştım ordan hatırımda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bütün iptv Proğramlarını kullandım bana iptv extreme pro mükemmel geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratakyuva kullanıcısına yanıt
    prog tv yi ve xc iptv mutlaka deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

prog tv yi ve xc iptv mutlaka deneyin.
    prog'u ilk defa duydum. iptv smarters ve gse öneriyorlar genelde. xc iptv'yi de duydum ama vodlar için güzel maç izlemek için ise iyi gelmedi bana. Bazen maçtan kanal listesine attığı oluyordu. Daha tam oturmamış o program.
  • Tivimate ve mytvonline deneyebilirsiniz

• iptvcihaz İ kullanıcısına yanıt
    50 fps ve 4k var mı

• Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    H265

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soickan -- 17 Eylül 2019; 21:13:21 >
  • Soickan S kullanıcısına yanıt
    Bitrate bakma şansın varsa bakar mısın kaç

• Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    4000 ama yukarıdaki kişinin değil

• Soickan S kullanıcısına yanıt
    Karıştırdım

• Arkadaşlar smart ip tv programı nasıl en iyi diyebilirmiyiz 4 yayında hafif donaksamalar var gibi
  • Xtream yurtdışında çöktü engellendi diyorlar. Şuanda iptv yayınlarını izleyebiliyormusunuz. Yeni abonelik oluyormu panele..

• Bence en iyi program smart iptv sadece dizi ve film izlmk icinse kodi bence👍

• vavoo güzel de 1.20 dk geriden geliyo sanki
  • En iyi, kişiye göre değişir.
    Bende bütün programların prosu car ama benim için mükemmel iptv extreme pro dur.

• Ben android tv box ile hepsini denedim. Akıcılık olsun görüntü olsun hiçbiri pc'de vlc ile izlediğim keyfi vermedi. Box dandik gerçi biraz ondan olabilir . Pc monster çünkü
  • Merhaba arkadaşlar, gerek burada gerekse de diğer platformlarda haftalarca iptv araştırdım ve bir çok seçenek arasında kayboldum. Sonrasında ise kararımı yayın kalitesi ve konuştuğum kişinin ilgisine bakarak verdim ve çok memnun kaldım. aslında senelerdir digitürk üyesiydim ama onda bile hiçbir zaman bu kalitede bir yayın izlememiştim. hem ben, hem de sonrasında aldırdığım arkadaşlar aşırı memnunlar. Ben gibi kafası karışmış olanlar varsa özel mesaj atabilirler, yardımcı olmaya çalışırım.
  • iptvcihaz İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tlf da düzgün çalışıyor ancak smart lg tv ile wife'den bağlandığım zaman tlfdaki gibi akıcı yayın olmuyor bu normal mi?Yarın aboneliğimin son günü ona göre yenilemek istiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.