Şimdi Ara

İPTAL !!!ULTRA GAME PC ve Ekstralar (4770k + Sabertooth z97 Mark 1+ Evga GTX780 Classifield (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
2.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fckng

Böyle bir sisteme ssd takılmamıs

Valla hiç ihtiyacım olmadı desem yalan olmaz çünkü oyuna yönelik bir sistem toplamak istedim. Windows'un açılış ve kapanış süreleri beni pek rahatsız etmiyor hatta yükleme süreleri de o neden ile gerek duymadım ama zaten ürünü kullanamadan toplayıp bıraktım öylece duruyor ve yeni sahibini bekliyor.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Parça satışı olursa burdayım
  • parça satışı olursa işlemci için beklemedeyim.
  • PC'nin resimleri eklenmiştir.

• aynen işlemci için beklemekteyim
  • Corsair Vengeance Pro Black 2x4Gb DDR3 1866Mhz ram 27-08-2013 vatan faturalı

takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • parça satısı olursa anakart için takip
  • keyfi satis diye bisey yok hocam su lafi gordummu yazmadan duramiyorum millet tutdurmus keyfi ne keyfi ne alaka her keyfe gelen esya satarsa ooo millet evde esya birakmaz biseyi satiyorsan ya baska bisey akacaksindir ya para lazimdir sakin yanlis analam baltalama derdinde degilim ama o keyfi satis yazisini gordum mu

• quote:

Orijinalden alıntı: classcocuq

keyfi satis diye bisey yok hocam su lafi gordummu yazmadan duramiyorum millet tutdurmus keyfi ne keyfi ne alaka her keyfe gelen esya satarsa ooo millet evde esya birakmaz biseyi satiyorsan ya baska bisey akacaksindir ya para lazimdir sakin yanlis analam baltalama derdinde degilim ama o keyfi satis yazisini gordum mu

Arkadaşım ikidir aynı şeyi yazıyorsun ikaz etmeyeyim diyorum ama sende hep aynı konuda takılı kalıyorsun ilanı baltalamak istemiyorum diyorsun. O zaman yazma satılır satılmaz orası bana kalmış malda benim satanda benim. Keyfi olan bir satıştır evet nakitede ihtiyacım var evet ama sadece nakite ihtiyacım var diye fiyatı öldürüp de satma derdim yok satılır ise satılır satılmaz ise dert etmeyeceğim için o şekilde yazdım. Senden ricam bir daha satışıma müdahalede bulunmaman aksi takdirde şikayet etmekten çekinmem onuda belirtmek isterim.

• quote:

keyfi satis diye bisey yok hocam su lafi gordummu yazmadan duramiyorum millet tutdurmus keyfi ne keyfi ne alaka her keyfe gelen esya satarsa ooo millet evde esya birakmaz biseyi satiyorsan ya baska bisey akacaksindir ya para lazimdir sakin yanlis analam baltalama derdinde degilim ama o keyfi satis yazisini gordum mu

keyfi satış şudur:

Satılırsa satılır. Satılmazsa satılmaz. Yani acelemde yok.
    Evde 2 tane TV'im vardır. 3. yü almışımdır eski olan 1 tanesini satmak istiyorumdur. Acelemde yoktur açarım ilanı beklerim. He satılmadı mı ? Mutfağa takarım kullanmaya devam ederim.

Keyfi satış budur dostum. Forumda çok ölücü olduğu için fiyat düşmesini bekleyenler çok yani :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nibbleArt

quote:

keyfi satış şudur:

Satılırsa satılır. Satılmazsa satılmaz. Yani acelemde yok.
    Evde 2 tane TV'im vardır. 3. yü almışımdır eski olan 1 tanesini satmak istiyorumdur. Acelemde yoktur açarım ilanı beklerim. He satılmadı mı ? Mutfağa takarım kullanmaya devam ederim.

Keyfi satış budur dostum. Forumda çok ölücü olduğu için fiyat düşmesini bekleyenler çok yani :)

Tamda demek istediğim buydu çok güzel yazmışsın klavyene sağlık kardeşim :)

• Anakart + islemciye talibim

• Az kaldı az, yakında alacağım bu canavarı eğer satılmazsa.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.