Şimdi Ara

iptal. silinebilir. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
1.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Gethron

Bana çıksaydı çok sevinirdim lakin daha yeni başlamıştım :D kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.. Konuyu açan arkadaşı da ayrıca tebrik ediyorum o kadar emeği devrediyor :)

henüz hesap elime geçmedi.geçince yardımcı olabilirim size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wow

quote:

Orijinalden alıntı: Gethron

Bana çıksaydı çok sevinirdim lakin daha yeni başlamıştım :D kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.. Konuyu açan arkadaşı da ayrıca tebrik ediyorum o kadar emeği devrediyor :)

henüz hesap elime geçmedi.geçince yardımcı olabilirim size.

Gerçekten çok teşekkür ederim :) hayırlı olsun bu arada :)
  • beyler hesabın şifresini kardeşim biliyordu değiştirmiş sanırım ben giriş yapamıyorum. şifreyi alır almaz ödülleri vereceğim. kusura bakmayın gecikme için.
  • ödüllerin dağıtılması ile ilgili bir gelişme var mı?
  • beyler şu sıralar işlerim aşırı yoğun. bu çekiliş tamamen aklımdan çıktı yani. demiştim ya hesabı kardeşim de kullanıyor, şifreyi almayı unutuyorum her seferinde. merak etmeyin ödüllerinizi vereceğim. muhtemelen pazar günü teklifleri kabul eder hesabın şifresini de kazanan arkadaşa pm yoluyla atarım. kusura bakmayın gecikmeden dolayı.
  • ngerekli kullanıcısına yanıt
    Vay be poke_yasso sendin he seni crater zamanından beri hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:: Death ::.

ben de seni hatırlıyorum moruk. harbiden güzel günlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ngerekli

quote:

Orijinalden alıntı: .:: Death ::.

ben de seni hatırlıyorum moruk. harbiden güzel günlerdi.

Keşke şimdide öyle olsa.
  • Şu Crater i bilmeyen bi benmi varım neden önceden pokemon oyunlarına bakmadım ki ah salak kafam ah
  • quote:

Orijinalden alıntı: ngerekli

beyler şu sıralar işlerim aşırı yoğun. bu çekiliş tamamen aklımdan çıktı yani. demiştim ya hesabı kardeşim de kullanıyor, şifreyi almayı unutuyorum her seferinde. merak etmeyin ödüllerinizi vereceğim. muhtemelen pazar günü teklifleri kabul eder hesabın şifresini de kazanan arkadaşa pm yoluyla atarım. kusura bakmayın gecikmeden dolayı.

hocam bizim ödüller noldu ya ilk defa bi çekilşde bişey çıktı onuda alamadık kbakma ısrarcı olmak istmyrumda belki unutmussundr diye sordum merak ettim ona göre bekleylim bizde

• up
  • hala gelişme yok
  • arkadaşlar uzun süredir evde kalmıyorum. hesabın şifresi de kardeşimde, o oynuyor. şu anlık çekiliş iptal oldu diyebilirim yani. ama konu burada dursun hesabı alır almaz ödülleri aktarırım ama bu kısa zamanda olmayacak gibi görünüyor. kusura bakmayın.
  • hahaha yasin :D eskilerden birini burda görmek çok güzel ya, ara ara girip nostaji olsun diye okuyorum forumu :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.