Şimdi Ara

iptal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W3BH3LP -- 14 Ekim 2014; 12:02:07 >

• iki model arasında hafıza farkı var sadece, yalnız 16GB için fiyat yüksek. Darty'de indirim vardı, fiyat daha uygundu.
    Darty'de 1799TL
    Darty'nin garantisini EVO diye bir firma veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat8634 -- 10 Ekim 2011; 14:47:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: W3BH3LP

quote:

Orijinalden alıntı: ferhat8634

iki model arasında hafıza farkı var sadece, yalnız 16GB için fiyat yüksek. Darty'de indirim vardı, fiyat daha uygundu.
    Darty'de 1799TL
    Darty'nin garantisini EVO diye bir firma veriyor.

teşekkürler az önce bakmıştım darty'e ama 12 taksit bile yapmıyor darty en fazla 10 taksit yapıyor üstelik vade farkı koyuyor benim kart için 2000 TL yi geçiyor 10 taksitte, o yüzde Kipadan başka bi alternatifim yok sanırım?

birde 32 GB lık ne işe yarıyacak ve arasındaki fiyat farkı nedir bilemedim.

arkadasim hafiza farki var iste biri 16 gb digeri 32 gb :)
  • Bence biraz bekle arkadaşlar belki daha uygun fiyata satan yerler önerir.
    İki model arasında 16GB'lık bir kapasite farkı var onun dışında herhangi bir fark yok. Bu kapasite farkının önemide kullanıma ve kullanıcıya göre değişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W3BH3LP

bana 16 GB yeter sanırım ingilizce sözlük veya google translate application varsa onları yüklicem 320kbps haftalık radyo showları yüklicem yeter sanırım zaten müzik arşivi yapçak olsam iPod 160 GB var ona yüklerim hepsini.

Şimdi sordum kipaya 32 GB lığı yokmuş. zaten bayağda bi fiyat farkı oluyor 16 GB ve 32 GB arasında.

muzik arşivinden dolayı degil mesela bazı applar var 1.5gb falan oyuzden hocam bu tur applardan 5 6 tane yüklesen hafıza direk doluyor
  • tam emin degilim ama aralıkta alsan daha ıyı olur bende bekliyorum 4S alacagım 4S gelince ister istemez düşecek fiyatı
  • yada simkilitsiz yurt dışı alırsın 1200 e falan garantisi olmaz sadece
  • turkcell bayılerinden alabilirsin vodafone satıyor mu bilmiyorum sözleşme olmadan satıyordur heralde
  • media markt a sorun yada bimeks e fiyatları uygun oluyor bazen yada bekle 4s gelecek sözlesöeli alırsın
  • Pahalı..
  • Ben beyaz 16 Gb'ı 1850 tlye almıştım. Söylemiş olduğunuz fiyatlar çok fazla açıkçası. Güvendiğiniz birisinden ikinci el temiz bir cihaz da alabilirsiniz.
  • metro ya bakın 16gb satılıyor ordada taksitli satış var ama garantisi istanbul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kipadan alırsanız eğer garanti konusunda sıkıntınız olmaz. garantisi istanbul veya başka yer olsun sizin için farketmez , kipa işlemleri sizin adınıza yürütüyor. benzer marketler gibi servis adresi bu diyip sizi bozuk malla başbaşa bırakmıyor
  • Worldcard varsa 1899/12 + 100 tl puan + 10-15 tl lik te hepsiburada puanı verir

http://www.hepsiburada.com/Liste/apple-iphone-4-16-gb/ProductDetails.aspx?productId=telcepiph416&categoryId=371946&gclid=CIDTs46u3qsCFahZmAodHROrOw

Nova da 1837/12 --- Akbank, Garanti ve Y.Kredi

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=7768

Nacizane tavsiyem, 12 ay taksitle Iphone 4 alacaksanız 2 ay daha bekleyin, operatörler 4s i getirdiğinde daha uygun fiyatlar olacağını düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.