Şimdi Ara

Fractal Design Node 804

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Fractal Design Node 804

Fractal Design Node 804

Ekim 2020 Boss Bilişim faturalıdır. Kutu ve kutu içeriği eksiksizdir. Herhangi bir sorunu , vuruk çıkık , kırık yoktur. Türkiyede satılmayan bir kasadır. Yüksek performanslı küp kasa kurmak isteyenler için idealdir. 31 cm uzunluğa kadar ekran kartı, 240 lık radyatör, uzun PSU ları takabilirsiniz. 

Not:Sadece Mini-ITX ve MicroATX anakartları destekler. ATX anakartları desteklemez.

Fiyat SATILDI

Arkadaşlar kasa 2 odadan oluşuyor, güç kaynağı ve radyatör sağ odada olduğu için sıcaklık bakımından büyük avantaj yaratıyor. Resimde görüldüğü üzere 3000 serisi strix kart takılabiliyor ve hemen üst tarafına fan konumlandırabilirsiniz. Kasa daha çok salonunda HTPC kullanmak isteyen ve yeri dar olan kullanıcılar için tasarlanmış. Ayrıca nas server kurmak isyenler içinde 8 adet 3.5 hdd takılabilir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 6 senelik kasa
    fan ile birlikte 29cm gpu destekliyor. yeni nesil gpu lar genellikle sığmaz.
    yeni gpular genelde 3 slot yer kaplıyor. bu yüzden hava akımı alacağı yer çok sınırlı.
    kablo düzenleme diye bir sistemi yok.

niye yazıyorum bunları, 1000 tl ye p600s satıldı sitese. azıcık insaf yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus kasa için takip

• Asus kasayı aldiktan kısa süre sonra satacağını bilseydim sıfırını almazdım.Hayırlı satışlar Alper hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hwmania

Asus kasayı aldiktan kısa süre sonra satacağını bilseydim sıfırını almazdım.Hayırlı satışlar Alper hocam

Sağolun hocam , kaşıntı tutuyor işte bazen  

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.