Şimdi Ara

iptal (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
4
Favori
7.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deniz kuvvetleri hakkında da bilgi verebilir misiniz?
    Mesela diyelim sefere çıkıldı 3 aylık dönüldükten sonra hemen bir daha mı çıkılır yoksa bir haftalık felan izin verilir mi?
  • Hayırlı olsun. Sınava hangi yayınlarlardan çalıştınız. Paylaşımda bulunurmusun? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fu-Lin

Deniz kuvvetleri hakkında da bilgi verebilir misiniz?
    Mesela diyelim sefere çıkıldı 3 aylık dönüldükten sonra hemen bir daha mı çıkılır yoksa bir haftalık felan izin verilir mi?
    Net bir şey söyleyemeyiz ama sürekli sefere göndermiyorlar. Örneğin yılda 6 ay denize gidiyorsun falan diyenler var gerçeği yansıtmıyor onlar. Nadiren denize sefere çıkarsınız öyle çok zor bir iş değil yani. Hatta en rahat harp okulu denizlik denebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çenko

Hayırlı olsun. Sınava hangi yayınlarlardan çalıştınız. Paylaşımda bulunurmusun? Teşekkürler
    Ben lisede pek çalışkan biri değildim son sene de çalışmadım, (çalışmadan kazandım anlamında demek istemiyorum) karanın puanı çok yüksek olmadığı için kazandım. Kaynak tavsiyesini benim vermem çok doğru olmaz çünkü full çeken insanlar var ders konusunda onlara sorarsanız sizin için daha iyi olur.

• Hocam diyelimki asile girdim MSÜ ye kayit oldum ama intibakta elendim ayni sene baska bir sivil universitede okumaya baslayabilir miyim veya seneye girsem sinava yerlestigimden dolayi yks puanim duser mi ?

• Hocam siz harbiyeli misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2019gi

Hocam diyelimki asile girdim MSÜ ye kayit oldum ama intibakta elendim ayni sene baska bir sivil universitede okumaya baslayabilir miyim veya seneye girsem sinava yerlestigimden dolayi yks puanim duser mi ?
    İntibakta elenirseniz YKS tercihinizde tutan üniversite varsa ona gidebilirsiniz, engel olmaz. Eğer YKS tercihinizde tutan yoksa ama intibakta elendiyseniz seneye sınava girecekseniz obp düşmez. Yerleştirilmemiş gibi olursunuz yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDeadLy

Hocam siz harbiyeli misiniz
    Şu anda hayır.

• İntibak ne zaman basliyor bir bilginiz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 2019gi

İntibak ne zaman basliyor bir bilginiz var mı ?
    Kara hap okulu için kesin tarih geldi. 19 Ağustosta başlıyor.
  • Aklıma bir soru takıldı şimdi benim gözümden ameliyat olmam lazım KHO'ya girebilmek için ama önümüzdeki sene reşit olmayacağım içöin ameliyat olamıyorum, ekim doğumluyum, ben bu sene sınava girsem sağlık testinde elensem bir sonraki sene tekrar msü sınavı ve tyt ye girmem gerekir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fu-Lin

Aklıma bir soru takıldı şimdi benim gözümden ameliyat olmam lazım KHO'ya girebilmek için ama önümüzdeki sene reşit olmayacağım içöin ameliyat olamıyorum, ekim doğumluyum, ben bu sene sınava girsem sağlık testinde elensem bir sonraki sene tekrar msü sınavı ve tyt ye girmem gerekir mi?
    TYT sınavını bir sonraki sene de kullanabildiğin için tyt ye girmen gerekmiyor ama KHO için AYT de gerekli olduğundan ayt ye girmen gerekiyor.
  • teşekkür ederim zaten tyt değil de yks demem gerekiyordu sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fu-Lin -- 4 Ağustos 2019; 13:59:22 >
  • Hocam düz taban için röntgen çekilirken ayakta mı çekiliyor yani ayak yere basarken mi, yoksa ayağını havaya kaldırıp öyle mi çekiyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: imparator081

Hocam düz taban için röntgen çekilirken ayakta mı çekiliyor yani ayak yere basarken mi, yoksa ayağını havaya kaldırıp öyle mi çekiyorlar?
    Ayak yere tam basarken çekiliyor fakat şöyle bir açıklama yapmam gerek. Anladığım kadarıyla siz yere tam basınca düz taban gibi duruyorsunuz, ayağınızın her yeri yere temas ediyor fakat parmak ucuna çıktığınızda ayağınızda kavis oluşuyor ve normal görülüyor, ben de de bunun aynısı var. Bu düz tabanlık değil, ayak yere basınca yayıldığı için düzmüş gibi duruyor. Eğer dediğim gibi bir durum söz konusu ise (parmak ucuna kalkınca ya da ayağı havaya kaldırınca ayakta normal kavis oluşuyorsa sorun yok). Bu arada sağlık konularını cevaplamiyorum, sağlığa gitmelisiniz çünkü ama fikir oluşturmak amaçlı söylüyorum bunları.

• Ciddi misiniz ya, ben geçen sene gülhane tıp fakültesine sırf bu yüzden ayağımdan dolayı gitmedim, aynen dediğiniz gibi ayağımı havaya kaldırınca normal kavis oluşuyor yere basınca biraz düzleşiyor. Geçen hafta kuzenim de girdi onda da düz tabanlık vardı sağlıktan falan geçti baya şaşırmıştım doktor dikkat etmedi falan diye düşünüyordum, hayırlısı olsun ne diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: imparator081

Ciddi misiniz ya, ben geçen sene gülhane tıp fakültesine sırf bu yüzden ayağımdan dolayı gitmedim, aynen dediğiniz gibi ayağımı havaya kaldırınca normal kavis oluşuyor yere basınca biraz düzleşiyor. Geçen hafta kuzenim de girdi onda da düz tabanlık vardı sağlıktan falan geçti baya şaşırmıştım doktor dikkat etmedi falan diye düşünüyordum, hayırlısı olsun ne diyelim
    Şimdi bu konunun dışında sizin düşünceniz yanlış olmuş, isterseniz ayağınız olmasın yine de gidip şansınızı denemeniz lazımdı.

• Ailem falan da git dene diye baya ısrar etmişlerdi de başvuru şartlarında ilk sırada düztaban olmamak diye yazınca hiç uğraşmak istemedim, demekki hayırlısı buymuş

• Bir dahaki sefere izin verin doktor teşhis koysun :D sağlık olsun gene yolunuzu bulduysanız sorun yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.