Şimdi Ara

İptal

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kartın en ufak bir sorunu yoktur. Kutu, fatura, kitapçık hepsi mevcuttur. Hiç arıza vermedi, sorun çıkarmadı, servise gitmedi, tornavida değmedi. Vatan bilgisayardan 2017 Aralık ayında alınmıştır. 3 yıl garantili olduğu için 2020 yılının Aralık ayına kadar garantisi vardır.
    Kartı bir arkadaşımdan aldım, kendisi büyük hayallerle mining yapmak için almıştı fakat 1 ay içinde evdeki hesabın çarşıya uymadığını görüp elindeki herşeyi satışa çıkardı
    Yani, kartla sadece 1 ay mining yapıldı. Daha sonra ben alıp kendi bilgisayarımda kullanmaya başladım. Genelde Pubg ve Cs:Go oynadım.

Satma nedenim, şu an elimde FreeSync destekli Full HD bir monitör var, o yüzden oynadığım oyunlarda 1920x1080 çözünürlükte yeteri kadar fps verebilecek AMD bir kart (Aklımda RX580 8GB var) almak istiyorum.

Elinde RX580 8GB olan varsa takas yapabiliriz, şimdilik başka bir kart düşünmüyorum. Elinizdeki kartın 1 yıldan fazla garantisi olması, tamir görmemiş olması, herhangi bir sorunu olmaması gerekiyor. 1 yada 2 aylık mining yapılmış olması sorun değil fakat herşeyini benim anlattığım gibi net ve şeffaf olarak söylemenizi rica ediyorum.
    Kartın durumunu ve üste ne kadar vereceğinizi net olarak söylerseniz her iki taraf içinde zaman kaybı olmaz, kısa sürede alışveriş sonuçlanır.

Aldığım fiyata satıyorum, pazarlık yapmazsanız sevinirim, ayrıca kargo benden.

Fiyat: uptal

Adana ve Maraş illerinde elden teslim alabilirsiniz.

Tlfon:

İptal
    İptal
    İptal
    İptal
    İptal

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DownClock01 -- 21 Ekim 2018; 16:52:53 >

• Ben kart sahibine kefilim. Hayırlı satışlar kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatrix

Ben kart sahibine kefilim. Hayırlı satışlar kardeşim.
    EyvAllah Hakan hocam, sağolasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.