Şimdi Ara

iptal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
3
Favori
4.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 iptal
    iptal
    Fiyat : 950 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Özellikle bu modeli ısrarla istemenizin nedeni nedir hocam, alacak olanlar bilgilendirme için bildiğiniz birşey varsa paylaşabilir mısiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat-performans olarak biraz kötü görünmesine rağmen ağır basan bir premium havası da yok değil hani. Block, backplate ve tri-x modeli olduğu düşünüldüğünde fiyatı çok uçuk değil bence. Umarım en kısa sürede satarsınız.

• Ürünlerin ayrı satılmaması albeniliğini bitiriyor, tavsiyem ayrı ayrı satış yapmanız, ekran kartı alacak kişi durduk yere soğutma masrafı yapmak istemez herhalde ki uygun fiyata R9 290X arayan kişi fiyatı gördüğünde bunu alacağıma GTX 980 alırım der yani.
  • junis kullanıcısına yanıt
    Amac zaten alacak kisye custom sogutma aldirmak degil . Varolan sogutma dongusune ekleme yapmak isteyenlere satilmak uzere acilmis bir ilandir. Satilmazsada problem degil .

• trumpet kullanıcısına yanıt
    Custom kurmak isteyen varsa birkaç parçam var
  • Fiyatı görünce önce çok şaşırdım, çünkü aylar önce 290X'imi 890 liraya satmıştım. Ekstra sıvı soğutma sistemi varmış sizde. Arkadaşın da dediği gibi kimse bunda sıvı soğutma var alayım demez, sıvı soğutmayı ayırıp fiyatı öyle çıkarsanız kart hemen gider, performansı iyi çünkü.

Hayırlı satışlar.
  • Ekran kartını görünen "net fiyatına" satıyorsaniz görüşelim. Yoksa iki ay daha güncelle butonu ile ugrasacaksiniz.

• hastahalil kullanıcısına yanıt
    O fiyattan satarsam ilk size haber vereceğim , söz . Çünkü ben sizi tutuyorum :)

• Kemiksiz,ekran kartı için takip
  • Ben 1000 liraya gtx titan satiyorum 😳 0 dan farksız sizin fiyat cook iyimiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novation -- 28 Ekim 2016; 19:55:11 >
  • novation kullanıcısına yanıt
    Hayirli satislar dilerim .

• Walla block olmasa düşünürdüm ama kullanmayacağım block için boş yere nakit bağlayamam ama stock fanı varsa görüşelim.

• 900 tl ürün satmak isteyip kargoyu birde alıcı öder şaka gibi ya
  • Ne kadar terbiyesizim ben ya , 20 tl lik kargo masrafini aliciya yüklemisim . Rica eden olursa onu da öderiz rahat ol sen .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trumpet -- 22 Kasım 2016; 22:43:26 >
  • çok terbiyesizssi be sende kargo karşı tarafa odetilirmi koskoca kurumsal firmasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.